• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HAC 2014

Akkor még csak tátott szájjal bámultunk a növényfejeket és alkotásaikat...!:LOL: Erre tessék, a 2014-es átadón már versenyzőként veszünk részt!:p;):ROFLMAO:

Mindenesetre bármit is szívtatok aznap én is kérek belőle! 2014-ben nagyon szép akváriumokat láttunk tőletek. :):D(y)
 
És akkor a különdíjasok...... tá dá dá dááááááááám! :bookworm::couchpotato:

  1. Legjobb garnélás akvárium
    Ádám Attila - Shield valley

  2. Tropica különdíj
    Stauth Tamás - Krómszín ég alatt

  3. Az év felfedezettje
    Lovas-Nagy Nicolette - Luigi 13 páros

Gratulálunk nekik is a speciális elismeréshez (y):snaphappy:

Most hogy minden nyertes ismert már csak a hétvégi koronázási ünnepség maradt hátra :ROFLMAO::)(y)
 
Nemrég értem haza a munkából ahol eltörtem sikeresen a telóm.:asshat:Bekapcsolom a gépet..forum föl..beleolvasok egyből a legjobb helyen..szembesülök..némasikítás..:joyful:
bocsi a monológért,de rég nem éreztem magam ennyire meglepetnek és boldognak egyszerre.Nem gondoltam,hogy még lehet fokozni..
Nagyon köszönöm a különdijat és az elismerést.:)
 
És akkor a különdíjasok...... tá dá dá dááááááááám! :bookworm::couchpotato:
Legjobb garnélás akvárium
Ádám Attila - Shield valley
Tropica különdíj
Stauth Tamás - Krómszín ég alatt
Az év felfedezettje
Lovas-Nagy Nicolette - Luigi 13 páros

Ez így rendben van szerintem (y) Gratulálok Szaktársak! Szeretem mindhárom akvát :love: Süssön Rátok a Nap!
 
Tibi nagyon jószívű volt a pontozásnál :p
Engedjétek meg, hogy én is gratuláljak a nyerteseknek, különdíjazottaknak , s persze mindenképp, az összes indulónak, azt kell mondjam, hogy megizzasztottatok rendesen, hiszen az eddigi versenyzés és az eredményre váró izgulás helyett, most én is belekóstolhattam a zsűrizésbe, s nem igazán volt egyszerű . Viktor által belinkelt pontozásos képen, látszik, hogy mennyire nem vagyunk egyformák, hiszen, van pár olyan akvárium, amit én előrébb vártam, viszont más zsűritag nem, de ez a szép, amikor több zsűri van, mert izgalmasabb is lesz így a rangsor .:cool:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére