• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Frissítések az elmúlt napokból:
  • @Burney Review/vélemény kapott egy áttekinthetőbb szűrhető gyorsabb megjelenést. Ahogy látom a gyártó kivette a válaszokat ami pl a karakterkódolási gondokat okozta. Ez részben jó, de nem látszik, ha valakinek válaszoltunk egy kérdésre. update: A csillagokra kattintva még a régi lista jelenik meg ott továbbra is karakter probléma van a válaszoknál
  • @Burney Raktárkészlet értesítő. Javítva most már működnie kell. Teljesen kicseréltük ezt a részt és most már mi is jobban rálátunk egy egy terméknél a várakozásra. Leiratkozások felkerültek a profil oldalakra.
  • @adomok Gyártói oldal orvosolva. Linkek kattinthatóak
  • @mmccannon Kosár oldalról vissza lehet navigálni
  • @elektrorudi Kereső kapott egy jobban látható keretet
  • Véleményekből most már a teljes közel 20 ezer visszajelzés adata látható
  • A vásárláshoz kapcsolódó zavaró angol szövegek most már magyarul jelennek meg
  • Termék oldalon a tabok most már bezárhatók.
Folyamatban:
  • Kívánságlista átalakítása
  • Készlet értesítőben a termék fotója (most hibásan jelenik meg)
  • Termékoldalak kiegészítése további infókkal
  • Új blog tartalmak
  • Korábbi tartalmi oldalak átalakítása / átdolgozása
  • Termék szűrési paraméterek kiegészítése
  • Felső menü kiegészítése finomítása
Valószínűleg egész nyáron melózni fogunk az oldallal, hogy őszre a lehető legtöbbet tudja.

Hibajelzések továbbra is jöhetnek itt és emailben is. Köszi az eddigieket. 👍
 
Frissítések az elmúlt napokból:
  • @Burney Review/vélemény kapott egy áttekinthetőbb szűrhető gyorsabb megjelenést. Ahogy látom a gyártó kivette a válaszokat ami pl a karakterkódolási gondokat okozta. Ez részben jó, de nem látszik, ha valakinek válaszoltunk egy kérdésre. update: A csillagokra kattintva még a régi lista jelenik meg ott továbbra is karakter probléma van a válaszoknál
  • @Burney Raktárkészlet értesítő. Javítva most már működnie kell. Teljesen kicseréltük ezt a részt és most már mi is jobban rálátunk egy egy terméknél a várakozásra. Leiratkozások felkerültek a profil oldalakra.
  • @adomok Gyártói oldal orvosolva. Linkek kattinthatóak
  • @mmccannon Kosár oldalról vissza lehet navigálni
  • @elektrorudi Kereső kapott egy jobban látható keretet
  • Véleményekből most már a teljes közel 20 ezer visszajelzés adata látható
  • A vásárláshoz kapcsolódó zavaró angol szövegek most már magyarul jelennek meg
  • Termék oldalon a tabok most már bezárhatók.
Folyamatban:
  • Kívánságlista átalakítása
  • Készlet értesítőben a termék fotója (most hibásan jelenik meg)
  • Termékoldalak kiegészítése további infókkal
  • Új blog tartalmak
  • Korábbi tartalmi oldalak átalakítása / átdolgozása
  • Termék szűrési paraméterek kiegészítése
  • Felső menü kiegészítése finomítása
Valószínűleg egész nyáron melózni fogunk az oldallal, hogy őszre a lehető legtöbbet tudja.

Hibajelzések továbbra is jöhetnek itt és emailben is. Köszi az eddigieket. 👍
szuper! De remélem a kívánságlista megmarad ebben a formában, mert nekem bejön ez a külön könyvtáras szerkesztés. Nem mellesleg egy halom cucc van elmentve rajta kategorizálva. 😁
 
@viktorlantos most biztos utálni fogsz 😁 de megint feltűnt valami. Nézegettem a növényeket mik vannak mostanság, ha lapozok a következő oldalra betölt egy növényt anélkül, hogy ráklikkeltem volna. Ezt minden lapozásnál megcsinálta. Más kategoriánál is találkoztam ezzel a jelenséggel, bár máshol nem csinálta sűrűn.
 
@viktorlantos most biztos utálni fogsz 😁 de megint feltűnt valami. Nézegettem a növényeket mik vannak mostanság, ha lapozok a következő oldalra betölt egy növényt anélkül, hogy ráklikkeltem volna. Ezt minden lapozásnál megcsinálta. Más kategoriánál is találkoztam ezzel a jelenséggel, bár máshol nem csinálta sűrűn.
Androidos telefonról több kategóriánál ugyanezt tapasztalom.
Pl. Külső szűrő kategóriában elég random módon választ a "További termékek" gombra kattintva. Néha betölti a további termékeket, néha egy konkrét típust jelenít meg.
 
@Verhó @Burney ezt nem tudom reprodukálni. Mobilon iphone-on nem találkoztam vele. Most megnéztem nálam működik rendesen.
PC-n érdemes megnézni incognito módban az oldalt vagy más böngészőkben safe módban, amikor minden bővítményt kikapcsol a böngésző. Lehet valami más kavar be a működésbe.
 
@Verhó @Burney ezt nem tudom reprodukálni. Mobilon iphone-on nem találkoztam vele. Most megnéztem nálam működik rendesen.
PC-n érdemes megnézni incognito módban az oldalt vagy más böngészőkben safe módban, amikor minden bővítményt kikapcsol a böngésző. Lehet valami más kavar be a működésbe.
Pedig androidon csinálja. Ezt most készítettem itt na de ez legyen a legkisebb gond. 😊
 
Utoljára módosított:
@Verhó @Burney ezt nem tudom reprodukálni. Mobilon iphone-on nem találkoztam vele. Most megnéztem nálam működik rendesen.
PC-n érdemes megnézni incognito módban az oldalt vagy más böngészőkben safe módban, amikor minden bővítményt kikapcsol a böngésző. Lehet valami más kavar be a működésbe.
Laptopomon ugyanazt tapasztalom, amit @Burney és @Verhó az iPhone 4s-emről ne beszéljünk.
Tök mindegy, hogy bővítmények és VPN ki vagy be van kapcsolva, a Cryptók között megjelentek aljzatok is.
Ellenben, ha a kavics aljzatok közt "turkálok", kiválasztom gyártók közül a Dennerlét, nem hozza be a Crystal Quartz-ot.
 
Back
Oldal tetejére