• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua webshop fejlesztések

Atti blogja kapott egy kis ráncfelvarrást az elmúlt hónapban. Új bejegyzések már nem készülnek oda, de igyekszünk még kicsit megtartani az utókornak.
Viszont örömmel jelentem, hogy sok-sok év után Atti a GA oldalán is bloggol.
Épp tegnap készült el az APT bejegyzéssel egy hozzá illő frappáns összegzéssel :D👍
Esetleg a linket megosztanád? szívesen olvasnám :)
 
Lenne pár jószándékú észrevételem a webshoppal kapcsolatban.

- A növényeknél jól jönne egy név szerinti rendezés, mert a mostani lényegében gyártó szerinti. Úgy értem, hogy ugyanazon növény külöböző gyártó, többféle kiszerelései egymás után következnének.
- "csak raktáron" szűrő
- Mikor kosárba teszek valamit, jobbról megjelenik a fél képernyőt kitakaró kosár, bal oldalt pedig a "terméket hozzáadtuk a kosarához" csík. Lehet csak engem zavar ezek folyamatos bezárogatása, de szerintem elég lenne a csík egy másodpercig.
- A kosár menü csak az első tíz elemet listázza. Ha indokolt a limit, az utolsó tíz célszerűbb lenne.
- hírlevél popup

ga.jpg
 
Lenne pár jószándékú észrevételem a webshoppal kapcsolatban.

- A növényeknél jól jönne egy név szerinti rendezés, mert a mostani lényegében gyártó szerinti. Úgy értem, hogy ugyanazon növény külöböző gyártó, többféle kiszerelései egymás után következnének.
- "csak raktáron" szűrő
- Mikor kosárba teszek valamit, jobbról megjelenik a fél képernyőt kitakaró kosár, bal oldalt pedig a "terméket hozzáadtuk a kosarához" csík. Lehet csak engem zavar ezek folyamatos bezárogatása, de szerintem elég lenne a csík egy másodpercig.
- A kosár menü csak az első tíz elemet listázza. Ha indokolt a limit, az utolsó tíz célszerűbb lenne.
- hírlevél popup

Köszi az észrevételeket 👍

A növényeknél jól jönne egy név szerinti rendezés, mert a mostani lényegében gyártó szerinti. Úgy értem, hogy ugyanazon növény külöböző gyártó, többféle kiszerelései egymás után következnének.

--- Erre nincs lehetőség, mivel a termék nevében benne van a gyártó. Most ABC sorrendben van és emiatt látod így. A termékeket nem tudjuk átnevezni.

"csak raktáron" szűrő

--- Ezen dolgozunk

Mikor kosárba teszek valamit, jobbról megjelenik a fél képernyőt kitakaró kosár, bal oldalt pedig a "terméket hozzáadtuk a kosarához" csík. Lehet csak engem zavar ezek folyamatos bezárogatása, de szerintem elég lenne a csík egy másodpercig.

--- Fura volt, hogy a screenshotodon ennyire össze van nyomva minden. Valósznűleg a 150%-os nagyítás az oka. Arányaiban szerintem jobb lenne a helyzet az eredeti 100%-os nézetben.
Erre jelenleg nincs megoldás, de reméljük a későbbiekben megoldódik.

A kosár menü csak az első tíz elemet listázza. Ha indokolt a limit, az utolsó tíz célszerűbb lenne.

--- Jogos, reméljük a későbbiekben lesz ilyen opció

hírlevél popup

--- ha bezárod 30 napig nem kell, hogy megjelenjen, csak ha incognitoban vagy vagy blokkolod, hogy emlékezzen rád a rendszer
 
Sziasztok, nézegettem a nano kockákat, és belefutottam egy hibába. :) ✌️

 
Sziasztok, nézegettem a nano kockákat, és belefutottam egy hibába. :) ✌️

javítva köszi
 
Felmentem az oldalra rendelni, és szomórúan tapasztaltam, hogy eltünt a kivánságlista könyvtárszerinti mentés. 😪😪😪
Meghülyülök mire megtalálom azt ami kell.
 
Lehet újra be kell loginolnod vagy refresh. Miután írtál kapcsoltam be az új funkciót. Ahogy látom ez egy köztes állapot még.
 
Na beültem a gépbe újraszerkeszteni a könyvtárakat. Növényes könyvtárba átakartam helyezni a növényeket, dobott egy 505 hibát, frissítettem és a listámon szereplő termékek 90%-át törölte! :mad: 195 termékből 21 termék maradt. Nagyon nem tetszik ez így nekem. :cautious:
 
Back
Oldal tetejére