• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

Értékelésért és véleményezésért járó pontot mikor írjátok jóvá? :)

Átlalában naponta kétnaponta nézzük ezeket a dolgokat. Az addig beérkezett véleményezéseket átolvassuk és jóváhagyjuk.
De most csak a kedvedért beléptem és jóváhagytam amit 16 perce küldtél :D:)
 
Egyébként ha már ott voltam megnéztem mennyi vélemény is van fent a shopban. Valamiért sosem néztem meg még eddig. Összesen 1020 szöveges véleményezés van már a vásárlóinktól, aminek természetese nagyon örülünk (y)
 
Átlalában naponta kétnaponta nézzük ezeket a dolgokat. Az addig beérkezett véleményezéseket átolvassuk és jóváhagyjuk.
De most csak a kedvedért beléptem és jóváhagytam amit 16 perce küldtél :D:)

Köszi Viktor :), de nem a 16 perccel ezelőttire gondoltam. Amire kíváncsi voltam, hogy a pontokat mikor írjátok jóvá, mert láttam, hogy a 2 nappal ezelőtti véleményeket jóváhagytátok, csak pont nem járt érte...
 
A velemeny jovahagyas utan a rendszer automatikusan jovairja a velemenyert es az ertekelesert a pontot. Lehet az ugyfellistat csak ejfelkor frissiti a rendszer, de most mar nincs fuggo tetel reszunkrol
 
A velemeny jovahagyas utan a rendszer automatikusan jovairja a velemenyert es az ertekelesert a pontot. Lehet az ugyfellistat csak ejfelkor frissiti a rendszer, de most mar nincs fuggo tetel reszunkrol
Akkor nem jól működik, mert nem írt jóvá pontot :confused: Se a tegnapiért, se az azelőttiért...
 
Nah sikerült kicsit utána nézni. :bookworm:

A legutolsó pontrendszer szoftver frissítéssel elfelejtette a rendszer mit kell csinálnia ilyen esetben. Most újra beállítottam kiteszteltem működik. Ha véleményt írsz az azonnal megjelenik a pontjaid között. Ez volt elméletileg a hiba a korábbi Facebook problémára is.

A hiba visszajelzéséért jelképes bónusz pontot írtunk jóvá a profilodon (y)
 
Nah sikerült kicsit utána nézni. :bookworm:

A legutolsó pontrendszer szoftver frissítéssel elfelejtette a rendszer mit kell csinálnia ilyen esetben. Most újra beállítottam kiteszteltem működik. Ha véleményt írsz az azonnal megjelenik a pontjaid között. Ez volt elméletileg a hiba a korábbi Facebook problémára is.

A hiba visszajelzéséért jelképes bónusz pontot írtunk jóvá a profilodon (y)

Köszi Viktor! ;)
Örülök, hogy sikerült kijavítani a problémát. :)
 
Szia Viktor!

Ma ünneplem a születésnapom, és ez alkalomból láttam egy hirdetményt itt a fórumon, hogy ha ma regisztrálok a Green Aqua-n akkor kapok érte pontot. Gondoltam, mivel már vettem ott dolgokat, és valószínüleg a jövőben is fogok, akkor regisztrálok most. Viszont a rendszer nem írta jóvá a pontokat amit a születésnapra kapna az ember.

Ha tudsz nézz majd rá. Köszi:)
 
Szia Viktor!

Ma ünneplem a születésnapom, és ez alkalomból láttam egy hirdetményt itt a fórumon, hogy ha ma regisztrálok a Green Aqua-n akkor kapok érte pontot. Gondoltam, mivel már vettem ott dolgokat, és valószínüleg a jövőben is fogok, akkor regisztrálok most. Viszont a rendszer nem írta jóvá a pontokat amit a születésnapra kapna az ember.

Ha tudsz nézz majd rá. Köszi:)

Mindenkepp megnezem, kerlek kuld el privatban az email cimed amivel regisztraltal, hogy le tudjam ellenorizni a rendszerben. Koszike ;)
 
Pár perce frissítettem a pontrendszert. Elviekben a facebook like és a bónuszpont megint működik.
Ha rendellenességet láttok kérlek jelezzétek. (y)
 
Családot lefektettem és hirtelen olyan csend lett, hogy meg kellett csinálnom :)
Atti nemsokára te is megtapasztalod, hogy picivel akkor tudsz észmunkát csinálni, ha már alszik. Minden más időpontban játék és bébiőr van :D
 
Sziasztok!

Ma ismét kellemes meglepetés ért. Vásárolgattam a GA webshop-ban- nézem a pontjaimat, soknak tűnik. Hát gondoltam utánajárok, ha már ilyen funkció is van és nézem a szülinapi ajándékpontok a ludasak:)! Köszönöm szépen, jó érzés töltött el, igazán kedves Tőletek!
Külön meg szeretném köszönni Atinak /Nigro/ , hogy holnap megkapom a csomagot!

Ezek az apró figyelmességek nagyon jól esnek az embernek.

Üdv:w-rig
 
Szeretnem megkerdezni,ha rendeleskor mitöl függ,hogy mennyi pontot irtok jovä??van egy bizonyos szäzalek,vagy annyit amennyim van??
 
Szeretnem megkerdezni,ha rendeleskor mitöl függ,hogy mennyi pontot irtok jovä??van egy bizonyos szäzalek,vagy annyit amennyim van??

Én eddig azt hiszem kétszer rendeltem. Az első nagyobb rendelés után a második kisebbnél egy csúszkán beállítottam, hogy mennyi pontot szeretnék felhasználni. Tehát te döntöd el! Szerintem ez egy nagyon jó vásárló megtartó rendszer ahol mindenki win. Persze ez csak a web-en történő rendelésre vonatkozik a többiről nem tudok infóval szolgálni.
 
Back
Oldal tetejére