• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

Hali !
Hétfőn voltam Nálatok a boltban és elköltöttem némi pénzmagot .
A vásárlás után járó pontokat ugye jóváírjátok ?Megadtam az emil cimemet .
Előre is köszi !
 
sziasztok szeretnék érdeklődni hogy most valami gigszer van a shoppal vagy vége a pontgyűjtő akciónak mert sem levásárolni sem gyűjteni nem lehet like-al.
 
sziasztok szeretnék érdeklődni hogy most valami gigszer van a shoppal vagy vége a pontgyűjtő akciónak mert sem levásárolni sem gyűjteni nem lehet like-al.

Elképzelhető, hogy a like nem megy megnézem majd. De korlátozva van napi 1 like-ra egyébként.
A levásárlás működik most is látom, hogy a rendelésekben használva vannak a pontok.
 
Utána olvastam, hogy mik alapján adja a pontokat a "rendszer" és a reg. és hírlevél feliratkozásért valamint szülinap után is ad... én nem kaptam, amikor regisztráltam :( (pont a szülinapomon történt)... vagy így utólag már nem jár? ;)
Meg egyéb oldal "like"olásért elvileg adna, de fel sem ajánlja...
Vagy már nincs ilyen?
 
Utána olvastam, hogy mik alapján adja a pontokat a "rendszer" és a reg. és hírlevél feliratkozásért valamint szülinap után is ad... én nem kaptam, amikor regisztráltam :( (pont a szülinapomon történt)... vagy így utólag már nem jár? ;)
Meg egyéb oldal "like"olásért elvileg adna, de fel sem ajánlja...
Vagy már nincs ilyen?

Regisztrációko ad, de előfordulhat, hogy ha a szülinapondon regisztrálsz alapból nem ad még azért is extrát. Biztonsági okokból van értelme. A legtöbb hűségprogramban ezt pl az első betöltött szülinapnál adja. Nem a nulladik napon.

Ha a következőn sem kapnál, kérlek jelezd mindenképp. Addig megnézem én is mi erre a szabály.

A facebook like kicsit a facebook-tól is függ. Napi 1 like-ot nyomni erre ad pontot a rendszer. Ha többet lájkolnál arra nem ad.
Az új felület és szerver költözés miatt még mindig a szálakat próbáljuk kibogózni, mi az ami esetleg nem működik megfelelően. Itt lehet a facebook miatt történt valami, de lehet a mi oldalunkon van. Megnézem és jelentkezem.
 
Értem, köszi a gyors választ.
Igazából, amikor még regisztráltam a fórumra, akkor még nem tudtam, hogy milyen jó kis hely ez fórum és milyen csapat van mögötte... És amikor bejelentkeztem akkor itt villogott az orrom előtt, hogy regisztráljak a bolthoz, mert az milyen jó is... és tényleg :). De értem ám a lényeget.
Ettől függetlenül leadtam a rendelésem, remélem jól csináltam mindent, és majd akkor megyek is értük.

Köszi még egyszer! Móni
 
Én értékelésért nem kaptam pontot. Kellett volna?

Az értékelés, vélemény írás is pontot ér. Az értékelés 10 a vélemény 50. Ezért érdemes minden megvásárolt termékhez valami véleményt írni, mert pontot vagyis forintot ér :)

A vélemények egy jóváhagyási procedúrán esnek át, hogy ténylegesen csak vásárlók írjanak véleményt és kizárjuk a marketing és anti marketing jellegű spam bejegyzéseket.
Jöhet pozitív és negatív vélemény is, mert ez segíti a következő vásárlókat a döntésben.

Lehet az értékelésben önmagában volt egy hiba. Jóváhagyásra várt amikor ezt nem tudjuk jóváhagyni. Szóval most automatikus elfogadásra állítottam. Remélem rendben lesz.
 
Hát az értékelés fent van a terméknél, és a profilomnál s megjelent. Pár napig azt írta, hogy jóváhagyásra vár. Aztán egyszer csak elfogadta a rendszer, mint korábban, csak épp még mindig zéró pontom van :D
 
Hát az értékelés fent van a terméknél, és a profilomnál s megjelent. Pár napig azt írta, hogy jóváhagyásra vár. Aztán egyszer csak elfogadta a rendszer, mint korábban, csak épp még mindig zéró pontom van :D

Küldtem PÜ-t. A végére járok én ennek.... :ninja:
 
Meg fogom nézni mi az oka. Lehet a facebook csinált megint valami trükkköt a háttérben és igazítanunk kell a kódon. Jelentkezem ha megjavult.
Még mindig nem jó ez a funkció. Ezek szerint nem sikerült megoldani a gondot. :(
 
Back
Oldal tetejére