• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua hűségpontok a webáruházban

Sziasztok!
Véletlen le íratkoztam a hírlevélről, aztán gyorsban vissza ! :) Kaptam 100 pontot azt vonjátok le mert ez nem jár !!!!;) (Barta Attila)
 
Kiegészítettük a hűségpontokat egy új funkcióval.

Eddig is többen voltatok akik barátokat, barátnőket is segítettetek a növényezésben.
Mostantól lehetőség van arra, hogy ha ismerőst ajánlasz, azért pontot kapj. Sőtt az ismerős első vásárlása után is pont jár.

Hogyan működik mindez?

Ha a webshopba beléptek a profil oldalon van egy Barátok Ajánlása nevű új funkció.
Az oldalon találtok különböző linkeket. Többek között a hivatkozási linkeket is, ami az azonosítótokat tartalmazza.

Közvetlen az oldalról is írhatsz egy ismerősnek amiben az oldalt ajánlod és meghívod őt, hogy csatlakozzon. Ő a linkre kattintva beregisztrál az oldalra és a te azonosítód miatt amit a rendszer automatikusan kitölt a regisztrációs lapon, pontot kapsz. Innetől ha vásárol az ismerős szintén pont jár neked. Ezeket remekül követheted majd a Barátok Ajánlása menüpontban.

A funkció nem azért jött létre, hogy akkor most 100 ingyenes emailről becsábítsuk saját magunkat és ezért bekaszáljuk a jutalmat :) ezért az ilyen jellegű ajánlásokat monitorozzuk és kiszűrjük.

Viszont remek alkalom arra, hogy fáradozásaitokat és energiátokat amit barátaitokra fordítotok a növényezés elkezdésében valamilyen szinten értékeljük.

A rendszer a következő hetekben tesztüzemben fut, ebben az időben elvégezzük a szükséges finomhangolásokat. De már mai naptól is tujdátok használni. (y)

GA Pontok a Green Aqua-tól ;)
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Green Aqua webshopjában a termékek mellett nekem nem jelenik meg a "like" lehetőség. Ez miért van?
Az baj lehet, hogy a Facebookon más email címmel vagyok bejelentkezve mint amelyikkel regisztráltam nálatok?
Chrome böngészőt használok, ha ez számít.
Köszönöm.
 
Sziasztok!
Azért írok, mert még április 25-én volt egy netes rendelésem (Rendelés #100006869) amit a boltban át is vettem, de a pontjaimat nem kaptam meg érte. Légyszives nézzetek utánna! Köszi!
 
Sziasztok!
Azért írok, mert még április 25-én volt egy netes rendelésem (Rendelés #100006869) amit a boltban át is vettem, de a pontjaimat nem kaptam meg érte. Légyszives nézzetek utánna! Köszi!

Megoldva. Valamiért nyitva maradt a rendelésed. Most már ok(y)
 
Én a GA-ban amit kaptam kezdésnek azt le vásároltam de mire kapok pontokat akkor ugy kérdem

1.) "Minden 2500 Forint elköltése után 100 pontot adunk. Továbbá a webshopos vásárláskor minden 20000 Forint elköltése után extra pontot adunk, illetve internetes bankkártyás fizetés esetén is bónusz pontok járnak."
2.) Topic első oldala.
 
Sziasztok!
Tegnap jártam bent nálatok és vettem egy pár dolgot, köztük egy szűrőt. Jó sokat beszélgettünk a szűrő beüzemelésről, meg minden másról is -amiért utólag is köszi-. Kérdeztem az eladót -szerintem Balázs volt:)- hogy hogy van ez a pontrendszer, mondta hogy jóváírja. Aztán még sok beszélni való volt a szűrővel kapcsolatban, és szerintem elbeszélgettünk a pontok felett. Utólag lehet ezzel kapcsolatban valamit kezdeni?
Előre is köszi.
 
Sziasztok!
Tegnap jártam bent nálatok és vettem egy pár dolgot, köztük egy szűrőt. Jó sokat beszélgettünk a szűrő beüzemelésről, meg minden másról is -amiért utólag is köszi-. Kérdeztem az eladót -szerintem Balázs volt:)- hogy hogy van ez a pontrendszer, mondta hogy jóváírja. Aztán még sok beszélni való volt a szűrővel kapcsolatban, és szerintem elbeszélgettünk a pontok felett. Utólag lehet ezzel kapcsolatban valamit kezdeni?
Előre is köszi.

Kérlek dobd el privátban miről volt szó és azonnal orvosolom
 
A személyesen vett cuccokért is jár pont? :( Erről eddig lemaradtam. Akkor írjak levelet, mikor voltam, mit vettem??? :greedy:
 
Sziasztok!

Nekem úgy tűnik mintha a rendszer összekeverné a beváltott, és a vásárlásért kapott pontokat. Rendeltem 3-án egy akváriumot amiért köszönöm szépen jó sok pontot. Rendeléskor beváltottam, 2320 pontot, ami hamarosan le is járt volna .
Most elméletileg az akváriumért kapott pontjaimnak kellene lennie ha megnézem a pont egyenlegemet, viszont nem ez az összeg szerepel a jelenlegi pontjaimnál ,úgy tűnik, hogy a rendszer a akvárium rendeléséért kapott "sok pontból " vonta le a 2320-at ,és ennek maradéka jelenik meg, "jóváhagyásra vár" állapotban
Rendelés #100007336
Mondjuk az vicces, hogy azt is írja, hogy nincsen pontom, az viszont 19 nap múlva lejár :)
 
Ezeket remekül követheted majd a Barátok Ajánlása menüpontban.
sziasztok! a meghívott regisztrációjánál az Ajánló információ résznél az "Ajánló e-mail cím vagy kód" mezőben maradjon az eredeti furcsa, hosszú kód, vagy írja be az én e-mailcímem??? (n)
 
Sziasztok!

Nekem úgy tűnik mintha a rendszer összekeverné a beváltott, és a vásárlásért kapott pontokat. Rendeltem 3-án egy akváriumot amiért köszönöm szépen jó sok pontot. Rendeléskor beváltottam, 2320 pontot, ami hamarosan le is járt volna .
Most elméletileg az akváriumért kapott pontjaimnak kellene lennie ha megnézem a pont egyenlegemet, viszont nem ez az összeg szerepel a jelenlegi pontjaimnál ,úgy tűnik, hogy a rendszer a akvárium rendeléséért kapott "sok pontból " vonta le a 2320-at ,és ennek maradéka jelenik meg, "jóváhagyásra vár" állapotban
Rendelés #100007336
Mondjuk az vicces, hogy azt is írja, hogy nincsen pontom, az viszont 19 nap múlva lejár :)

Szia,
A szitu a következő. A rendelésed még folyamatban van. Az akvárium átadásnál zárjuk le. Akkor vonódik le a pont és kapod meg a pontokat a rendelésnél. Addig függőben van a pontok használata.
Nincs itt kavar :) Max nem teljesen egyértelmű a megjelenítése. Ha lezárul a rendelés, akkor 3280 pontod lesz.
Erről jut eszembe jövőhéten kész az aki. De ezt már privátban :)(y)
 
Back
Oldal tetejére