• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural Görgeteg

Szerintem meg pont jók.
A kirándulások alkalmával Magad is megfigyelheted, hogy ami közel van az sötét, míg a távoli világosabb, szinte "ködbe vész".

Szemeimben ezekkel a kövekkel jelentősen megnőtt az akva mélysége.
IMG_3821.jpeg
Még most ez a véleményed?
Nekem valahogy nem az igazi.
Persze a kövek mennyisége és mérete sem okés, de csak ennyi volt (egyelőre).

(élőben jobban elüt, mint itt a képen)
 
Még most ez a véleményed?
Nekem valahogy nem az igazi.
Persze a kövek mennyisége és mérete sem okés, de csak ennyi volt (egyelőre).

(élőben jobban elüt, mint itt a képen)
Véleményemet fenntartom. (Nézd a háttér böszme nagy repedt "köveit". Azokhoz képest elöl duna kavicsok vannak.)
Nem mondom, változtatnék néhány dolgon.
Clipboard01.jpg

Élőben minden más, de ez van. :)
 
View attachment 180705
Még most ez a véleményed?
Nekem valahogy nem az igazi.
Persze a kövek mennyisége és mérete sem okés, de csak ennyi volt (egyelőre).

(élőben jobban elüt, mint itt a képen)
Nekem nagyon bejön ez a 3D háttér, és ez a berendezés is. 👍 Arra pedig se igényem, se tehetségem, hogy megítéljem, egy-egy kő hogyan forgatva mutatna jobban? :rolleyes:
Viszont külső szemlélélőként, kifejezetten zavar a tető (és az asztal) ilyen kiképzése. Akárhogy nézem, állandóan a tetőre téved a szemem. A beltartalomról teljesen elkalandozik a tekintettem. Biztosan van mögötte koncepció, amiért így csináltad (pl. pont olyan magas, mint a mellette lévő bútor), de nekem úgy tűnik, mintha egy tengeralattjáró szűk lőrésén át néznék egy kőfalat.
 
Utoljára módosított:
Véleményemet fenntartom. (Nézd a háttér böszme nagy repedt "köveit". Azokhoz képest elöl duna kavicsok vannak.)
Nem mondom, változtatnék néhány dolgon.
View attachment 180723

Élőben minden más, de ez van. :)
Köszönöm a jótanácsot!🙂
Szerintem holnap lesz időm játszani vele.
Sajnos csak ennyi kövem van. Ahonnan vettem ott elromlott a koptató gép, de tavasszal lehet újra lesznek kövek.

Növény téren mi lenne a tanács? Nyílván ez egy malawi, ahol max az algák dominálnak (eltekintve bizonyos részektől). Ami szóbajöhet az az anubias, hólyagos vizikehely (többit úgy is lezabálnák). Bár nem biztos, hogy illene a képbe.
 
Nekem nagyon bejön ez a 3D háttér, és ez a berendezés is. 👍 Arra pedig se igényem, se tehetségem, hogy megítéljem, egy-egy kő hogyan forgatva mutatna jobban? :rolleyes:
Viszont külső szemlélélőként, kifejezetten zavar a tető (és az asztal) ilyen kiképzése. Akárhogy nézem, állandóan a tetőre téved a szemem. A beltartalomról teljesen elkalandozik a tekintettem. Biztosan van mögötte koncepció, amiért így csináltad (pl. pont olyan magas, mint a mellette lévő bútor), de nekem úgy tűnik, mintha egy tengeralattjáró szűk lőrésén át néznék egy kőfalat.
Asztal alatt nem biztos, hogy tudom mit értesz. Amin áll az akvárium?
Tető több szempontból lett. Ablak előtt áll az akvárium, nem akartam, hogy túl sok direkt napfényt kapjon, valamint mivel alacsonyan van, a merevítéseket és a tolótetőt se akartam nézegetni, plusz a világítás is zavaró lett volna.
A lőrések nem állnak távol tőlem, lehet tudat alatt azért lett ilyen🙂
 
Köszönöm a jótanácsot!🙂
Szerintem holnap lesz időm játszani vele.
Sajnos csak ennyi kövem van. Ahonnan vettem ott elromlott a koptató gép, de tavasszal lehet újra lesznek kövek.

Növény téren mi lenne a tanács? Nyílván ez egy malawi, ahol max az algák dominálnak (eltekintve bizonyos részektől). Ami szóbajöhet az az anubias, hólyagos vizikehely (többit úgy is lezabálnák). Bár nem biztos, hogy illene a képbe.
Csak Anubias barteri, A. coffefolia. Azok nagyobb levelűek és strababírók.
 
Back
Oldal tetejére