• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

El Natural Görgeteg

Hosszas vívódás után fekete péntek alkalmából megrendeltem egy Aquadecor-os hátteret. Nemrég jeleztek, hogy elkészült, a napokban pedig fel is adták.
Januárban ha megjön akkor berakom, aztán lassan fel is lehet tölteni. Kövek még nincsenek ès a tetőt is meg kell terveznem.
Addig is berakom a képeket amit a háttérről küldtek.

IMG_3444.jpegIMG_3443.jpeg
 
Ma meghozta a FedEx a hátteret. Egyelőre csak belepróbáltam, a fólia tekercs kitámasztas miatt van bent🙂 Több (4) darabból áll, még rendelnem kell ragasztót amivel rögzítem. Most még matekolok, hogy hol vezessem ki a háttér mögött lévő tornyos szűrő kifolyó ágát. Az Aquadecorosok azt mondták fúrjam meg nyugodtan a hátteret. Még nincsen lámpa, ezért nem tudtam jobb képet készíteni.
IMG_3541.jpeg
 
A háttér be lett ragasztva, az akvárium fel lett töltve, a szűrő is dolgozik. A tető 80%-os állapotban van. Halak érkezése még odébb van, addig valami kő is lesz🙂, első körben úgy is pár tisztogató kerül majd be.
View attachment 180423
Még jó, hogy nem izgultam rá túlságosan a görgeteg készítésre. Ehhez a háttérhez nem igazán passzolnának a szépen simára legömbölyített szikladarabok. Amúgy pofás ez a háttér, remélem lesz hozzá passzoló köved. 🤞🤞🤞🤞
 
A háttér be lett ragasztva, az akvárium fel lett töltve, a szűrő is dolgozik. A tető 80%-os állapotban van. Halak érkezése még odébb van, addig valami kő is lesz🙂, első körben úgy is pár tisztogató kerül majd be.
View attachment 180423
Klasszul alakul a házi tropikáriumod! :love:
A köveket illetően mélységesen egyetértek Zsoltival. Inkább olyan kövek kellenének, amik "karcosabbak", jobban illenek a háttérhez.
George Farmer sügéres akvája szerintem érzékelteti, mire is gondolok.
Clipboard01.jpg
 
Mindkettőtök véleményének örülök🙂
Amikor megrendeltem a hátteret már tudtam, hogy a napló nem lesz méltó a címéhez. Teljesen egyetértek, ehhez nem illik a görgeteg.
Szeretem George Farmer akváriumait🙂
 
Mindkettőtök véleményének örülök🙂
Amikor megrendeltem a hátteret már tudtam, hogy a napló nem lesz méltó a címéhez. Teljesen egyetértek, ehhez nem illik a görgeteg.
Szeretem George Farmer akváriumait🙂
Ha már kitaláltál egy jobb címet, megkérsz egy moderátort, hogy javítsa ki.
Nyugi, nem Te leszel az első. :)
 
Szerezzem pár szép szürke követ, ami aztán vizesen nem hozta azt amit elképzeltem. Szerintetek is nagyon elüt a háttértől ugye? Milyen kő passzolna színben?
IMG_3809.jpeg
 
Szerezzem pár szép szürke követ, ami aztán vizesen nem hozta azt amit elképzeltem. Szerintetek is nagyon elüt a háttértől ugye? Milyen kő passzolna színben?
View attachment 180665
Szerintem meg pont jók.
A kirándulások alkalmával Magad is megfigyelheted, hogy ami közel van az sötét, míg a távoli világosabb, szinte "ködbe vész".

Szemeimben ezekkel a kövekkel jelentősen megnőtt az akva mélysége.
 
Back
Oldal tetejére