• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gate of Quetzalcoatl

Ma egy kicsit átrendeztem a háttérnövényeket, meg beüzemeltem egy ilyen sprayos co2 szettet, meglátjuk mi lesz az eredménye. :)
7470d1210921546-comienza-mi-experiencia-waterplant-kit-co2-ty3511-1-.jpg
 
Pár dolog változott, halak jöttek mentek, pár növényt kivettem s pogósítottam, remélem megmarad, a gébnek nem tettszett h átraktam a lakását szét is túrta a baloldalt :D
A háttért meg újta kell pakolni mert leszakadt...
2015_m_rcius_pog_s_tva2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Végre megszülettek az első kis Endlerek :) egyenlőre hármat láttam, de van még két terhes nőstényem, nem sokra számítok ebben a körben,ez az első fialásuk, úgyhogy vagy Endler nagyhatalom leszek vagy megeszik őket a nagyok...remélem inkább az előbbi legalább részben ;)
 
Végre megszülettek az első kis Endlerek :) egyenlőre hármat láttam, de van még két terhes nőstényem, nem sokra számítok ebben a körben,ez az első fialásuk, úgyhogy vagy Endler nagyhatalom leszek vagy megeszik őket a nagyok...remélem inkább az előbbi legalább részben ;)
Gratula!!!A piciket rakd át a garnisba!Meg adj nekik valami bébi kaját.
 
Köszi, gondoltam rá de mondani könnyebb mint megfogni :D hajnalra már kibújtak mire mentem,szerintem a többinél is napok kérdése a fialás, ha megmaradnak a tieid, ha még igényled. ;) egy hét múlva kiderül kb.
 
Sajnos az akvárium a közelmúltban csúfosan döglődött, úgyhogy bontás lett a vége , ezért kérném a modikat tegyék a befejezettek közé. De azért folyt köv. ;)
 
Back
Oldal tetejére