• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garninano

Köszi:) Egyszer ha erre jártok szívesen megmutatom őket élőben is :) Sajnos - az én fotóim - nem adják vissza azt a hangulatot, amit én élőben látok.
De most belevetettem magam a fotózás tanulásába is :D
 
Köszi:) Egyszer ha erre jártok szívesen megmutatom őket élőben is :) Sajnos - az én fotóim - nem adják vissza azt a hangulatot, amit én élőben látok.
De most belevetettem magam a fotózás tanulásába is :D
Köszi, egyszer élni fogunk vele. :) Az elmúlt két hétben nem nagyon volt időnk, éppen hogy csak életben voltunk. A következő két hétre nem is merek tippelni

A petés CBS érdekelne nagyon élőben, illetve majd az utódok :)


iPad-ről küldve, Tapatalk HD használatával
 
A petés CBS érdekelne nagyon élőben, illetve majd az utódok :)


Engem is, mert mintha petésnek láttam volna az egyik cbs-t, de nem biztos. Ma megpróbálom majd tüzetesebben megvizsgálni :)
 
Az lesz a meglepi, ha piros utodok is szuletnek :)

Esély megvan rá :D
De még az se kizárt, hogy a crs-ek fognak cbs-ekkel megörvendeztetni :)

Dominiks: Igen, ez se elhanyagolható tény :D
 
Ja, csupa CBS eseten is lehet CRS utod :)


iPad-ről küldve, Tapatalk HD használatával

Hát igen kisebb zsákba macska :D Ha nagyon szeretnénk tetőzni a dolgot akkor Szilvinek már csak smile head-eket kellene még bele tenni és akkor lesz minden féle :D
 
Nekem 24 fok környékén a legaktivabbak :)
Nálunk is megy a nanon a venti + naponta 1× a klimát is bekapcsolom kis időre és rájuk irányitom.
A háloban ahol vannak, hála az égnek még ilyen melegben is max 26 fok körül van a levegő.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
 
És...... ma reggel megláttam az első kicsi piros csikos crs-t :)
A galaxykat a nanobol éppen tegnap vitték el. Remélem nem tul későn és nem csamcsogtak el kis garnikat,mert egyelőre csak ezt az egy kicsit láttam.
Remélem van több is vagy nem egyszerre születnek.


Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
 
Nagyon szép fotók!(y)
Nálam is most vannak abban a helyzetben, hogy már megvannak a kicsik és még mindig van petés mama!!;)
 
És...... ma reggel megláttam az első kicsi piros csikos crs-t :grin:
A galaxykat a nanobol éppen tegnap vitték el. Remélem nem tul későn és nem csamcsogtak el kis garnikat,mert egyelőre csak ezt az egy kicsit láttam.
Remélem van több is vagy nem egyszerre születnek.

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
Múltkor a b.bőm kifigyelte, valamelyik nap én is láttam, hogy a mama egyenként "kaparja" le a hasáról a petéket és teszi le!!:cool:
Tehát sztem nem egyszerre kelnek ki!!
 
Back
Oldal tetejére