• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garninano

Van valami terved,hogy vegyesen van CRS és CBS,vagy csak nem tudtál dönteni,hogy melyik legyen:) ?
 
Is-is :) Azt olvastam, hogy ha a crs-ek mellett tart az ember kevés cbs-t is, akkor adott esetben erősítheti, javíthatja ezzel a crs génállományát, színét. Most 8-6 arányban vannak a crs-ek javára. Kíváncsi vagyok, hogy az első petés nőstény milyen kis garnikkal örvendeztet majd meg :) Amik esetleg nagyon "mix"-ek lesznek, azok átkerülnek majd a nagy akváriumba.
 
Viszonylag régen írtam már a nanoról. Ennek oka, hogy eddig a napig sok változás nem történt. A kis garnélák még nem születtek meg, de szerintem már max 1-2 hét van csak hátra.
Ami változás volt a mai nap, hogy bekerült pár új növény. Majd meglátjuk hogyan bírják. Hamarosan rászánom magam a karácsony moha megnyírására is.

P1040625.JPG
 
Szia Szilvi!

Látom nagyon rá vagy állva a csavaros formára!

De valahogy a Valisnéria túl vastag egy ekkora akváriumba (pont ezért szanáltam én is az itthoni 62l-esből)!

Ez a növény szerintem jobban mutatna, ha már a csavart a tuti: http://www.greenaqua.hu/echinodorus-vesuvius.html

A mohás fa meg nagyon rajta van az üvegen, azon nem tudsz változtatni (tudom hogy garnélás, és nem szempont az arany metszés, meg a kompozícció, de mégis, legyen a Tied a legszebb!)?

A.ttila
 
A legszebbtől ez még nagyon messze van :D. De a lényeg hogy a garnélák jol érezzék magukat és eddg ugy tűnik,hogy jol is vannak.
Habár ugy tűnik valisneria mániás vagyok,pedig nem :-D. Egyszerűen csak egy rakattal volt itthon ezért raktam be a nanoba is. Na meg nagyon hálás kis növény low techbe is. A fán majd megprobálok kicsit csavarni. De a moha nyirásával valoszinűleg javul majd a helyzet.
Azért csak nem olyan vészes a helyzet :D

Tapatalk 2-vel küldve az én HTC Desire S-ről
 
Na jó, meggyőztél Attila :D Lecserélem hátul ezt a fajta valisneriát, amig nem annyira szerteágazó gyökérrendszere van, hogy már nem lehet kiszedni.
Csak még nem tudom mire. Nem ragaszkodom a csavaros formához, de legyen "low-tech tűrő" , szemezek a valisneria nana-val. Átolvasok pár low-tech naplót, hátha abból okosabb leszek.
Meg középen a tenerum helyére kellene valami, mert ugyan elég strapabiró növény, de nem tűnik úgy mintha jól érezné magát igazából. Csak oda gondolom kötözni kellene valami másfajta növényt, azt meg víz alatt.....hát... :D
 
Nagyon szép kis CRS-ek :) Annyira szeretnék én is :O Mondjuk én lépcsőzetesen haladok a lágy vizesek felé így most new bee-kel nyomulok :D
 
Back
Oldal tetejére