• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Régen volt olyan lehetőség ahol meg lehetett nézni, hogy egyes topikokat kik követik. Vissza lehet ezt kapcsolni?

Sajnos nem tudom mi volt pontosan. Volt egy thread watch téma, de a fórum korszerűsítése miatt néhány már nem támogatott funkciót le kellett kapcsolnunk a rendszer stabilitása érdekében.
 
Ez engem is érdekelt volna... ;)

Észben tartom és amint találok rá megoldást újra beépítjük.
Sajnos a platform generáció váltással sok régi bővítmény már nem kompatibilis.
És évek alatt felhagytak néhányan a bővítmények támogatásával. Biztosan lesz utódja, csak idő kérdése.
 
Nah valamire csak jó a "szócsere" is....

Nyelvész kollegáknak üzenem, hogy nincs több akvárium, garnéla és hal becézgetés, mert az Autobot Grécsi könyörtelenül javítja a helyes magyar megfelelőre.

Így már kiírhatom, hogy akvárium, hal, garnéla elviekben jól fog megjelenni nektek :) (ide most a csúnya hidegrázós szavakat írtam, de autobot Grécsi azonnal javította! )

És hogy még egy örömhírt mondjak, ez visszamenőleg is érvényes. Mostanra egy kevés munkával sehol sem olvashatsz olyan becézést amitől hidegrázást kapsz.

Nem gondoltam midenre? :) Szinte lehetetlen, de ha mégis maradt olyan szó amitől azonnal pulzál az ér a homlokodon, írd meg és rácsavarom az automatát
 
Ragozva is működik?
Na nézzük: garnélák az akváriumomban
Ezt kéne még valahogy, ha ilyet lehet.
 
Akik nem kerül javításra. Gondolom, mert amúgy is értelmes szó:D

Wow a Skynet már rá is ugrott. Még jó hogy itt az ostor a kezemben! :)

Viszont a mondatod rávilágított egy nagyon fontos dologra. Csak olyan hülyeséget tudunk cserélni ami teljesen értelmetlen. Értelmes hülyeséget nem lehet, mert teljesen értelmetlen hülyeség lesz belőle :)
 
Akkor már csak az obszcén szavakra kellene valamit kitalálni. Mostanság sajnos kicsit divat lett a fórumon. Engem legalábbis nagyon zavar.
Élőben más, elismerem néha kicsúszik ez+az, de könyörgöm írásnál azért elég sok idő van arra, hogy átgondolja az ember mire is nyomja rá a "Válasz erre" gombot.
 
Nah valamire csak jó a "szócsere" is....

Nyelvész kollegáknak üzenem, hogy nincs több akvárium, garnéla és hal becézgetés, mert az Autobot Grécsi könyörtelenül javítja a helyes magyar megfelelőre.

Így már kiírhatom, hogy akvárium, hal, garnéla elviekben jól fog megjelenni nektek :) (ide most a csúnya hidegrázós szavakat írtam, de autobot Grécsi azonnal javította! )

És hogy még egy örömhírt mondjak, ez visszamenőleg is érvényes. Mostanra egy kevés munkával sehol sem olvashatsz olyan becézést amitől hidegrázást kapsz.

Nem gondoltam midenre? :) Szinte lehetetlen, de ha mégis maradt olyan szó amitől azonnal pulzál az ér a homlokodon, írd meg és rácsavarom az automatát
soha nem szégyelltem még magam ennyire, hogy ez akár részben is nekem köszönhető :(((
komolyan mondom.
vissza lehet ezt csinálni?
mindenki beszéljen úgy ahogy szeret, én meg igérem nem csinálok többet viccet ebből... :(((((((
 
soha nem szégyelltem még magam ennyire, hogy ez akár részben is nekem köszönhető :(((
komolyan mondom.
vissza lehet ezt csinálni?
mindenki beszéljen úgy ahogy szeret, én meg igérem nem csinálok többet viccet ebből... :(((((((

Ezt most meg sem hallom. :)

Teljesen igazatok van. Valahol meg kell húzni a határt. Szleng létezik, mert kialakul a mindennapi életben, de egy idő után teljesen átcsap egy megállíthatatlan folyamba.
Magamon is látom, hogy olyan szinten természetes lett ezeknek az értelmetlen szavaknak a használata, hogy tudat alatt is ezt írom. Hiába tudom, hogy nem jó.

Próbáljuk ki egy kis tesztüzemben. Hátha segít a leszokni vágyóknak. És kicsit visszaad azoknak akiket ez jogosan zavart.

Nem tervezem átírni a fórumot, de ez pl egy hasznos layer lehet a tartalom felett.

Azt hozzá kell tennem, hogy a tartalmak eredeti formátumban vannak az adatbázisban. Csak nekünk olvasóknak készíti így elő a szerver a bejegyzéseket.
Ha holnap csettintünk egy nagyot, megint minden a régi lesz.

De azt mondom próbáljuk ki. Hátha sikerül leszokni.
Sajnos az ékezettelen mobil szövegek stb továbbra is ott lesz. Szóval teljesen nem tisztulunk csak kicsit józanodunk.
 
Valami ilyesmit nem lehetne beüzemelni?

[XFR] Merge Double User Post | XenForo Community

Engem ez zavar nagyon, főleg mert "magassak" a hozzászólások a baloldali profil infók miatt és az aláírások miatt is.

Sajnos ennek a bővítménynek a fejlesztése leállt. Csak olyan fejlesztésekre ugrunk rá ami 100% garantált, támogatott legyen az fizetős is akár.
Megnézem mit lehet a jelenséggel tenni, de nem szeretném nagyon ha a gép összevonogatna mindent amit úgy gondol :) Itt elég nagy a sansz valami későbbi problémára.
De körbenézek hátha van megoldás.
 
  • Like
Reactions: TZ
Akkor már csak az obszcén szavakra kellene valamit kitalálni. Mostanság sajnos kicsit divat lett a fórumon. Engem legalábbis nagyon zavar.
Élőben más, elismerem néha kicsúszik ez+az, de könyörgöm írásnál azért elég sok idő van arra, hogy átgondolja az ember mire is nyomja rá a "Válasz erre" gombot.

Nyugodtan szóljatok ha ilyen szavak vannak.
Ha nem akarjátok leírni ide, küldjétek privátba. A funkció valójában erre született. obszcén stb szövegek szűrésére.
 
Back
Oldal tetejére