• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

oRphEus

VIP kertész
Legjobb napló
Re: A rang rendszerről

Luna said:
Labirintkopoltyus said:
Luna said:
Ezek a rangok hozzászólás mennyiség alapúak. ;)
Legjobb naplók tulajdonosai és a szakértők is?
Az más. Azok nem rangok. A rangok a Csipesznyűvő, meg a stem nevelő.
Azok egész pontosan "Felhasználói csoportok".
 
Re: A rang rendszerről

Ha ilyen egyedi dolgot szeretnénk, akkor egy új felhasználói csoportot kellene létrehozni. És abba átrendezni a DIY Jediket. Az 5let nem rossz, gondolkodunk rajta.
Első körben lehet inkább azt tenném, hogy egy-egy topikot emelnék ki, amiben tényleg jó DIY megoldás van. Így A DIY folyamban könnyen beazonosítható lenne mi az amit elsőként érdemes átfutni.
 
Re: A rang rendszerről

viktorlantos said:
Első körben lehet inkább azt tenném, hogy egy-egy topikot emelnék ki, amiben tényleg jó DIY megoldás van. Így A DIY folyamban könnyen beazonosítható lenne mi az amit elsőként érdemes átfutni.
Támogatom az ötletet, sőt, a többi téma kapcsán is érdemes lenne ezen elgondolkodni (pl. Világítás, Szűrés, Tápozás, CO2, stb.)
 
Re: A rang rendszerről

oRphEus said:
viktorlantos said:
Első körben lehet inkább azt tenném, hogy egy-egy topikot emelnék ki, amiben tényleg jó DIY megoldás van. Így A DIY folyamban könnyen beazonosítható lenne mi az amit elsőként érdemes átfutni.
Támogatom az ötletet, sőt, a többi téma kapcsán is érdemes lenne ezen elgondolkodni (pl. Világítás, Szűrés, Tápozás, CO2, stb.)

Szerintem az DIY és a Technika részt is külön lehetne választani. Bár nem tudom ez mekkora feladat idő stb...
 
Ebbe a topikba jöhet minden olyan jellegű kérés, ami a fórum működésével kapcsolatos technikai oldalról. Ötletek a témák rendezésével kapcsolatosan, új funkciók, általános működés, technikai hibák jelzése stb.
 
Sziasztok!

Próbálom beállítani a Felhasználói vezérlőpultomat, hogy a témák időrendi sorrendben jelenjenek meg, de sehogy sem sikerül. Hiába állítok időrendi sorrendet, csökkenő, növekvő sorrendet, én nem látok semmi változást. A saját, pár perccel korábban írt hozzászólásom megtekintéséhez még lapoznom is kell.
Nem lehetne hogy itt is úgy működjön mint a sok más fórumban, hogy egy adott főtémán belül, mindig az az altéma kerüljön felülre amihez a legutóbb szóltak hozzá. Pl az akvarista.hu is így működik. Amúgy azt vettem észre mintha valamelyik topicban működne a dolog, de van amelyik teljesen, kesze-kusza időrendi sorrendet tekintve. Pl a Green Aqua-s topic is ilyen, pedig ott sokan várunk mielőbbi választ, és így talán nektek is könnyebb volna a friss kérdésekre időben reagálni.

Üdv:Viktor
 
Victor said:
Sziasztok!

Próbálom beállítani a Felhasználói vezérlőpultomat, hogy a témák időrendi sorrendben jelenjenek meg, de sehogy sem sikerül. Hiába állítok időrendi sorrendet, csökkenő, növekvő sorrendet, én nem látok semmi változást. A saját, pár perccel korábban írt hozzászólásom megtekintéséhez még lapoznom is kell.
Nem lehetne hogy itt is úgy működjön mint a sok más fórumban, hogy egy adott főtémán belül, mindig az az altéma kerüljön felülre amihez a legutóbb szóltak hozzá. Pl az akvarista.hu is így működik. Amúgy azt vettem észre mintha valamelyik topicban működne a dolog, de van amelyik teljesen, kesze-kusza időrendi sorrendet tekintve. Pl a Green Aqua-s topic is ilyen, pedig ott sokan várunk mielőbbi választ, és így talán nektek is könnyebb volna a friss kérdésekre időben reagálni.

Üdv:Viktor

Javaslom az új hozzászólások link használatát. Így mindig a friss bejegyzéseket látod. Az akvarista fórum egy lekódolt fórum. A phpbb rendszerek más szisztémában működnek.
 
Victor said:
Sziasztok!

Próbálom beállítani a Felhasználói vezérlőpultomat, hogy a témák időrendi sorrendben jelenjenek meg, de sehogy sem sikerül. Hiába állítok időrendi sorrendet, csökkenő, növekvő sorrendet, én nem látok semmi változást. A saját, pár perccel korábban írt hozzászólásom megtekintéséhez még lapoznom is kell.
Nem lehetne hogy itt is úgy működjön mint a sok más fórumban, hogy egy adott főtémán belül, mindig az az altéma kerüljön felülre amihez a legutóbb szóltak hozzá. Pl az akvarista.hu is így működik. Amúgy azt vettem észre mintha valamelyik topicban működne a dolog, de van amelyik teljesen, kesze-kusza időrendi sorrendet tekintve. Pl a Green Aqua-s topic is ilyen, pedig ott sokan várunk mielőbbi választ, és így talán nektek is könnyebb volna a friss kérdésekre időben reagálni.

Üdv:Viktor

Mivel én is más fórumhoz voltam szokva, ezért átállítottam olyanra a sajátomat amilyenre te is szeretnéd ;)
1. Bal felül van egy olyan, hogy "Felhasználói vezérlőpult" menj bele
2. Itt keresd meg a "Fórum beállítások" fület
3. Bal oldalon Megjelenítési beállítások szerkesztése menü
4. Hozzászólások rendezésének iránya: CSÖKKENŐ
5. Nyomj az Elküld gombra és kész ;)

Jah és használd a kezdőlapon az "Új hozzászólások", vagy "Aktív témák" lehetőséget. ;)
 
Sziasztok!
Ez most komoly? Amikor hozzászólok valamihez az automatikusan megfigyelt lesz és e-mailt kapok, ha ott bármi történik? Látom már hol lehet ezeket kikapcsolni, de ez még úgyis több oldal, ha egyszerre többet kijelölök... Már kezdek a sok e-mailtól megzakkanni. :cautious:
 
Sziasztok!
Ez most komoly? Amikor hozzászólok valamihez az automatikusan megfigyelt lesz és e-mailt kapok, ha ott bármi történik? Látom már hol lehet ezeket kikapcsolni, de ez még úgyis több oldal, ha egyszerre többet kijelölök... Már kezdek a sok e-mailtól megzakkanni. :cautious:

A beállításoknál, az alapbeállításokon belül ha kiveszed a pipát az " és e-mail értesítést is kapj a válaszokról" akkor nem fogsz kapni
 
Egy észrevétel: Bemutatkozó topicot nem lehetne átemelni az 'új felhasználóknak' mappa alá? Alig találtam meg, még szerencse, hogy jobb oldalt az utsó hozzászólásoknál láttam, hogy valaki írt bele. :)

Üdvelet!
 
Sziasztok!

Valószínű valamit elnyomtam!
Két Akvakertész társunk nickje mellett nagy X látható az üzenetek oldalon és rámutatva a nyíllal ezt írja ki: "Left The conversacionn permanently".
Ez azt jelenti hogy nem tudok kommunikálni velük többet?
Hogy lehet ezt feloldani?

Köszönettel!

A.ttila
 
Sziasztok!

Valószínű valamit elnyomtam!
Két Akvakertész társunk nickje mellett nagy X látható az üzenetek oldalon és rámutatva a nyíllal ezt írja ki: "Left The conversacionn permanently".
Ez azt jelenti hogy nem tudok kommunikálni velük többet?
Hogy lehet ezt feloldani?

Köszönettel!

A.ttila

Nem, csak azt jelenti hogy törölték a saját postaládájukban a leveledet. Biztpsan betelőben volt a postaládájuk. Ettől még bármikor tudsz nekik üzenetet küldeni.
 
Valami beállítást elnyomhattam, mert nem tudom szerkeszteni a naplómban a hozzászólásomat.
Az első posztban szerettem volna aktualizálni a képet, de nem találom a szerkeszt gombot. o_O

Mit nyomtam el?
 
Back
Oldal tetejére