• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Szia Viktor,
egyénileg be lehet állítani az összes topicra -csak én nem találtam meg-, hogy a forumokon a bejegyzések sorrendje megforduljon, és a legutolsó legyen mindig legelől?
 
Nem lehetne a ukaps fórum mintájára egy olyan témát nyitni, ahol a fórumozók akváriumai lennének egy-egy képpel, meg linkkel bemutatva?
Mondjuk a "Befejezett akváriumok bemutatása" témán belül egy kiemelt téma, ahol tényleg csak egy kép, meg egy link lenne (gratulációk és egyéb kommentárok nélkül), ilyen tartalomjegyzék jelleggel.
Szerintem ez több szempontból hasznos lenne az új és a régi tagoknak is!
 
Nem lehetne a ukaps fórum mintájára egy olyan témát nyitni, ahol a fórumozók akváriumai lennének egy-egy képpel, meg linkkel bemutatva?
Mondjuk a "Befejezett akváriumok bemutatása" témán belül egy kiemelt téma, ahol tényleg csak egy kép, meg egy link lenne (gratulációk és egyéb kommentárok nélkül), ilyen tartalomjegyzék jelleggel.
Szerintem ez több szempontból hasznos lenne az új és a régi tagoknak is!

Jó ötlet, nem is kell ránk várni. Nyissatok egy topikot és hajrá!
 
  • Like
Reactions: TZ
Csak egy tipp: Ha lenne Archívum topic, akkor oda át lehetne tenni a felesleges témákat, ezt akár a topic indítója is megtehetné, ha már nem aktuális, de a moderátorok is.
 
Csak egy tipp: Ha lenne Archívum topic, akkor oda át lehetne tenni a felesleges témákat, ezt akár a topic indítója is megtehetné, ha már nem aktuális, de a moderátorok is.
Nem erről van szó. Ha van "eladó külső szűrő" topic, akkor ne legyen "eladó eheim1234 külső szűrő" és társaik.
 
A főoldal jobb oldalán a keresek-ingyenes-eladó modulban van 15 topic. Ebből minimum 10 feleslegesen lett megnyitva, mert már volt működő topicjuk.
 
Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy coub.com-ról lehet beágyazni videót? Vagy iframet tud kezelni a fórum motor?

Köszi!
 
Sziasztok,
Gondoltam, h vannak/lesznek még kezdők itt az oldalon rajtam kívül is :) ezért belekezdek egy naplóba.
Viszont az én aktuális tervem egy "egyszerű" endleres-növényes 54 literes aki, és miután megnéztem több naplót, adódott a kérdésem:
Nyithatok ilyen naplót? Nem fog nagyon kilógni? :(
Köszi
 
Dehogy! Lássuk a naplót! ;)
(y)

Ok, ma haladtam is pár lépést - elő is jött egy probléma (tömítőgyűrű), és készítettem sok fényképet.
Szóval készül minden, köszi a biztatást, amint lesz időm, indul a naplóm :D
 
Kerestetem olyan topikot, mint hardver oldalakon a milyen gépet vegyek. Amire gondolok, hogy nehogy már a kezdeteknél mellényúljak: leírom a célokat, az anyagi keretet és a szakértők segítségével a végén hozhatok egy jó döntést. Van ilyen, esetleg egy naplóba ez is belefér az elejétől?
 
Kerestetem olyan topikot, mint hardver oldalakon a milyen gépet vegyek. Amire gondolok, hogy nehogy már a kezdeteknél mellényúljak: leírom a célokat, az anyagi keretet és a szakértők segítségével a végén hozhatok egy jó döntést. Van ilyen, esetleg egy naplóba ez is belefér az elejétől?

Offtopikba nyiss egy új topikot.
Lehet most még nem tudsz a kevés hozzászólásod miatt.
 
Back
Oldal tetejére