• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Ebbe a topikba jöhet minden olyan jellegű kérés, ami a fórum működésével kapcsolatos technikai oldalról. Ötletek a témák rendezésével kapcsolatosan, új funkciók, általános működés, technikai hibák jelzése stb.
Szeretnék az egyik felhasználótól vásárolni, de képtelen vagyok, mert nem tudok írni neki mert új felhasználó vagyok.
Mit lehet tenni, hogy elérjem a felhasználót? Sajnos ez nem SPAM véfelem, mert akkor most kellene írnom 25 bejegyzést feleslegesen, hogy elérjem azt a szintet?
Én csak olvasni járok ide.
Mit tudok tenni, hogy fel tudjam venni a felhasználóval a kapcsolatot?
 
Szeretnék az egyik felhasználótól vásárolni, de képtelen vagyok, mert nem tudok írni neki mert új felhasználó vagyok.
Mit lehet tenni, hogy elérjem a felhasználót? Sajnos ez nem SPAM véfelem, mert akkor most kellene írnom 25 bejegyzést feleslegesen, hogy elérjem azt a szintet?
Én csak olvasni járok ide.
Mit tudok tenni, hogy fel tudjam venni a felhasználóval a kapcsolatot?
írj egy választ a bejegyzésére, azt látni fogja ;)
 
Egyébként pedig tessék aktívnak lenni. A hirdetések elsősorban az aktív tagoknak szólnak. ;)
Nem hinném, hogy állandóan írogatni kell ahhoz, hogy valaki aktív legyen. Szegény tagok, meg nem tudják eladni a dolgaikat, mert ugyebár a nem akív nem tud neki írni. Gondolom ha GreenAquas termékről lenne szó azonnal kosárba lehetne tenni :D
 
Nem hinném, hogy állandóan írogatni kell ahhoz, hogy valaki aktív legyen. Szegény tagok, meg nem tudják eladni a dolgaikat, mert ugyebár a nem akív nem tud neki írni. Gondolom ha GreenAquas termékről lenne szó azonnal kosárba lehetne tenni :D
Ez egy ilyen fórum, ilyen szabályokkal. Tizen akárhány év tapasztalata alapján, a tulajdonosok így látták jónak.
A cél az, hogy több heti vagy havi fórumozás után megunt vagy feleslegessé vált dolgokat pénzre vagy egyéb dologra cserélhessék a tagok, egymás között.
 
Szegény tagok, meg nem tudják eladni a dolgaikat, mert ugyebár a nem akív nem tud neki írni. Gondolom ha GreenAquas termékről lenne szó azonnal kosárba lehetne tenni
Ha a megoldást keresed a problémádra, s nem a problémát akarod tovább rágcsálni, akkor leírtuk a megoldást. Amúgy sokszor nem is azért hirdetik itt a terméket, mert itt a legjobb eladni, hanem mert itt kb. azt is tudod, kinek megy, sokkal normálisabb a kommunikáció, mint facebookon. És elég türelmes emberek vannak, van, akinek nemrég vettem meg a minimum fél éve hirdetett cuccát.
 
Nem hinném, hogy állandóan írogatni kell ahhoz, hogy valaki aktív legyen. Szegény tagok, meg nem tudják eladni a dolgaikat, mert ugyebár a nem akív nem tud neki írni. Gondolom ha GreenAquas termékről lenne szó azonnal kosárba lehetne tenni :D

A legjobb úgy menni buliba, hogy egyből elküldöd a házigazdát 😂
Egy picit tényleg érdemes lenne időt eltölteni a fórumon, hogy átragadjon a hangulat. 🤗
Ez sokkal többet ér mint egy hirtelen jött jó vétel, amiből egyébként állandóan találni valamit.

Minden másra ott a face, és a többi apró oldal.

Remélem sikerül nyélbe ütni a bizniszt. 👍
 
Egyébként pedig tessék aktívnak lenni. A hirdetések elsősorban az aktív tagoknak szólnak. ;)
Kezdőként nem könnyű aktívnak lenni.
Egyrészt spam-elni nem akarok, nincs értelme.
Másrészt pedig kezdőként gyakorlatilag minden, jellemzően kezdőként feltett kérdésre rövid turkálásra meg tudtam találni a választ ahogy itt a fórumon, úgy netszerte egyaránt.

Szóval erősen koncentrálnom kellett, hogy a hsz-eimmel ne csökkentsem a fórum színvonalát. (ez a 22. hsz. :sneaky:)

ui: Gaggia Eheim Classic megvan még? :giggle:
 
Az utóbbi néhány napban megszaporodtak a kamu jellegű bejegyzések. Még nyomozom az okát, de addig is tovább szigorítjuk és korlátozzuk a friss regisztráltak jogosultságait.
Köszi a megértést. Ha ilyesmivel találkoztok nyugodtan riportoljátok és kezeljük az eseteket. 👍
Volt is egy de ja vu érzésem: akvarista.hu 😂
 
Sziasztok! Cambarellus Diminatus tartásával, szaporításával kapcsolatos infókat szeretnék megtudni. Nagyon megköszönném, ha megosztanátok velem!
 
Sziasztok! Cambarellus Diminatus tartásával, szaporításával kapcsolatos infókat szeretnék megtudni. Nagyon megköszönném, ha megosztanátok velem!


Javasolom, hogy inkább itt tedd föl a kerdést:


Ebben a topicban inkább magára fórumra vonatkozó technikai kérdésekre találsz választ.
 
Régen az oktatóanyagok között volt az algákat fotókkal illusztrált ismertetője.
Nem lehetne visszacsinálni, @viktorlantos ? Vagy legyen opció, hogy be tudjam linkelni egy másik topikba?

(Mára ez eltűnt, helyette a webshopba tudok eljutni, ahol egy árva szót nem találtam róla.)
 
Back
Oldal tetejére