• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum használatával kapcsolatos kérések

Engem halálra idegesített először. De aztán rájöttem, hogy 1) biztos megvan az oka 2) nem olyan nehéz 25 viccet írni a viccek topicba, mégha vótmá ellenőrzés is van. 3) nem biztos, hogy teljes amatőrként használt cuccok levadászásával kell kezdeni az életet, mert észre sem veszem, ha nem jó valamelyik.

Viszont vicces volt látni, a csak ezért születő kommenteket. Mondjuk azt is megértem, viszonylag nehéz újoncként profik között 25x értelmesen megnyilvánulni, kellett vagy 2 és fél hónap hozzá. Az a regisztráció előtti olvasgatással lett vagy 4 hónap összesen.
 
90es évek második felében még inkább ez volt az általábos, vagy legalàbbis én ezt tapasztaltam. Aztán a web2 majd social média ez szép lassan szétesett.
Igen, kb. ez a helyzet. Én pl. egyértelműen nem "növényes" akvarista vagyok, de felüdülés itt olvasgatni. Szerintem döntő, hogy a fórum alapítói adtak egy mintát a kulturált társalgásra, s ez valahogy mindenki számára norma lett.
 
Igen, kb. ez a helyzet. Én pl. egyértelműen nem "növényes" akvarista vagyok, de felüdülés itt olvasgatni. Szerintem döntő, hogy a fórum alapítói adtak egy mintát a kulturált társalgásra, s ez valahogy mindenki számára norma lett.
Jaj @zstoth akkor nagyon vigyázz!
Haltenyésztésből indultam, de már van 3 növényes és 2 garnélás akváriumom (is). Tudod, üvegből sosem elég, itt meg kapod az ihletet, hogy "Afene! Csak kipróbálom magam ebben is!" lesz a vége. :D
 
Szia Viktor @viktorlantos !

Elégedett az idő, hogy megtelt a privát üzenetére szolgáló postafiókom...max 50 beszélgetés engedélyezett, ha jól sejtem.

Mivel vannak köztük olyanok amiktől nem szívesen válnék meg, így azt szeretném kérdezni, hogy a jövőben is marad ez így és inkább archiváljak laptopon, vagy lehetséges hogy mondjuk korlátlan üzit tároljunk?

Köszi
 
Sziasztok!

Bocsánat, nem biztos hogy a legjobb hely rá, de nem találtam jobbat, illetve a megoldást sem lelem sehol.

Hogyan lehet aláírásba linket meg képet beilleszteni? Ez valamilyen rangtól van csak, azért nem találom?
 
Sziasztok!

Bocsánat, nem biztos hogy a legjobb hely rá, de nem találtam jobbat, illetve a megoldást sem lelem sehol.

Hogyan lehet aláírásba linket meg képet beilleszteni? Ez valamilyen rangtól van csak, azért nem találom?
Röviden: Nem lehet! 😉 ✌️
 
Sziasztok!

Bocsánat, nem biztos hogy a legjobb hely rá, de nem találtam jobbat, illetve a megoldást sem lelem sehol.

Hogyan lehet aláírásba linket meg képet beilleszteni? Ez valamilyen rangtól van csak, azért nem találom?
Nem rang függő, már nem lehet. Az oldalnak kötelezően HTTPS-en kell futnia, ha a kép amit beillesztesz egy másik site-ról jön és azon nincs SSL akkor ez az egész oldal nem lesz biztonságos. Legalábbis a böngésző azt fogja mondani. Ezért kivették. Egy ideig ment azoknak akik nem módosítottak rajta. De újat nem tudtál felvinni.
 
Nem rang függő, már nem lehet. Az oldalnak kötelezően HTTPS-en kell futnia, ha a kép amit beillesztesz egy másik site-ról jön és azon nincs SSL akkor ez az egész oldal nem lesz biztonságos. Legalábbis a böngésző azt fogja mondani. Ezért kivették. Egy ideig ment azoknak akik nem módosítottak rajta. De újat nem tudtál felvinni.
Hát jó. Bár ez azóta, hogy az oldalra is lehet képeket feltölteni okafogyottá vált, nem?
Illetve a link ettől függetlenül jó lenne, akár csak oldalon belülre is, hogy naplót lehessen linkelni.
 
Hát jó. Bár ez azóta, hogy az oldalra is lehet képeket feltölteni okafogyottá vált, nem?
Illetve a link ettől függetlenül jó lenne, akár csak oldalon belülre is, hogy naplót lehessen linkelni.
Ha az oldalra töltesz képet az feltöltődik a szerverre és onnan tölti nem az eredeti helyéről. Az aláírásban az eredeti helyéről tölti. Én is ezt kérdeztem anno, nem lehetne akkor úgy, hogy az aláírásba csak akvakertsz.hu-ról képeket linkelni? Azt mondta Viktor azt bonyolult lenne és nem éri meg. Elfogadtam. Menő volt régen minden hozzászólása alatt az a sok guszta akva, én nagyon bírtam. Gyakrabban is mentem az ember naplójába.
 
Egyébként tényleg nem könnyű újoncként sokmindent hozzátenni!
Inkább kérdezek általában, de sok mindent meg lehet találni, tehát a válaszok is itt vannak!
De tényleg szuper jó fórum!
Bekaptam a horgot, be lettem hálózva...

Engem halálra idegesített először. De aztán rájöttem, hogy 1) biztos megvan az oka 2) nem olyan nehéz 25 viccet írni a viccek topicba, mégha vótmá ellenőrzés is van. 3) nem biztos, hogy teljes amatőrként használt cuccok levadászásával kell kezdeni az életet, mert észre sem veszem, ha nem jó valamelyik.

Viszont vicces volt látni, a csak ezért születő kommenteket. Mondjuk azt is megértem, viszonylag nehéz újoncként profik között 25x értelmesen megnyilvánulni, kellett vagy 2 és fél hónap hozzá. Az a regisztráció előtti olvasgatással lett vagy 4 hónap összesen.
 
Egyébként tényleg nem könnyű újoncként sokmindent hozzátenni!
Ha inditasz egy naplot, oda sok mindent hozzá lehet tenni: mik a terveid, mik a lehetöségeid, miröl álmodozol, milyen hobbija van a párodnak, amivel késöbb "zsarolhatod" amikor az ujabb akváriumot rendeled, stb. :)
Hozzászólásokat lehet gyüjteni az off-topicokban is, például ha leirod a kedvenc viccedet. ;)
 
Ha inditasz egy naplot, oda sok mindent hozzá lehet tenni: mik a terveid, mik a lehetöségeid, miröl álmodozol, milyen hobbija van a párodnak, amivel késöbb "zsarolhatod" amikor az ujabb akváriumot rendeled, stb. :)
Hozzászólásokat lehet gyüjteni az off-topicokban is, például ha leirod a kedvenc viccedet. ;)
Ok köszi a tippet!
Párommal nem húznék ujjat😂
Naplón gondolkozom, csak fosok, szétoltanak a profik!😊
 
Back
Oldal tetejére