• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdei ösvény

Előrebocsájtom, nagyon tetszik az akvárium, egyvalami zavaró számomra, mégpedig a jobboldali
fatörzs alján középtájról furcsamód előbújó gyökér. Valahogy akárhányszor ránézek, amolyan rossz
képzettársítást szül. Azt a részt talán mohával érdemes volna takarni.
Persze az is lehet, hogy másvalakinek meg pont ez a furcsaság tetszik.
 
Előrebocsájtom, nagyon tetszik az akvárium, egyvalami zavaró számomra, mégpedig a jobboldali
fatörzs alján középtájról furcsamód előbújó gyökér. Valahogy akárhányszor ránézek, amolyan rossz
képzettársítást szül. Azt a részt talán mohával érdemes volna takarni.
Persze az is lehet, hogy másvalakinek meg pont ez a furcsaság tetszik.
Nagyonis rendjén van ez az akvárium.

De, ha kérhetek Tőled valamit - minden fórumtárs nevében:
- Mutatkozz be EBBEN a topikban,
- Légyszi indíts egy naplót saját akváriumodnak/akváriumaidnak.
 
Nagyonis rendjén van ez az akvárium.

De, ha kérhetek Tőled valamit - minden fórumtárs nevében:
- Mutatkozz be EBBEN a topikban,
- Légyszi indíts egy naplót saját akváriumodnak/akváriumaidnak.
Ez nemkissé Off-osra sikeredett. De: mostanában nem indítok a jelenlegi három mellé még
egy újabbat. Talán júni környékén egy 250-est, amit esetleg majd naplózok, ha rávisz a lélek.
 
Jobboldali fatörzs, balról a második gyökér. (csupasz).
Hát ha csupasz, akkor csupasz. Én meg már azt hittem megint valami pajzán dolgot kell keresni. Tomi óvott a GA-ban még a Kerekerdő közepén indítása előtt, hogy ne növényesítsem túlzottan a karakteres fát. Utólag mondom, nagyon igaza volt.
 
Hát ha csupasz, akkor csupasz. Én meg már azt hittem megint valami pajzán dolgot kell keresni. Tomi óvott a GA-ban még a Kerekerdő közepén indítása előtt, hogy ne növényesítsem túlzottan a karakteres fát. Utólag mondom, nagyon igaza volt.
Lehet, kissé fedetten fogalmaztam, de: egyértelműen szexuális áthallása van, konkrétan egy
kissé torz, majomszerű lény próbál valakivel, vagy valamivel közösülni, miközben a már jelzett
helyen furán lóg belőle valami.
Az ilyesmi, teljesen véletlenül sikeredett, de mégis jól látható "kompozíciós hiba" kerülendő,
könnyen nevetségessé teszi a látványt, a mester eredeti elképzeléseit agyoncsapva.
Erre próbáltam felhívni a készítő figyelmét, és azt hiszem nem okozhat nehézséget a hibás rész
korrigálása.
 
Esküszöm én nem látom. Pedig nem tartom magam fantázia nélküli embernek. Nekem az etalon (és bocs az offért) @loci1234 nagyszerű kompozíciója:
54DCF802-58D5-469B-B42A-86FC1F5D0E41.jpeg
Itt egyételmű a dolog. Férfias, magabiztos, ellenkezést nem tűrő.
Egyébként ha benne is van a képben amit mondtál, nem teszi nevetségessé a dolgot. Végülis a dzsungelben mi más lenne a majmok dolga, mint a szaporodás.
 
Back
Oldal tetejére