• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Emlék az első növényesnek

Tudom, hogy nem nézitek sokan a naplót, de én azért rendületlenül hozom a képeket :)
Ma lőttem egy-két fotót az akvárium fő csomópontjáról amikor már csak a háttérvilágítás volt bekapcsolva. Ilyenkor merészkednek elő a csíkok :D
Íme:

7177889243_2f619fac14_c.jpg
 
Azt nem tudom mennyien nézik, az is lehet, hogy sokkolja a legtöbb ember a jó fotó :)
De nagyon szépek ezek a részletek az utolsó képeiden. Tök jók a fények, jó kis dzsungel hangulat szép egészséges növényekkel. Ezekre a részletekre nem is tudnék kritikát megfogalmazni. Egyszerűen ezt jó nézni. (y)
 
Úgy látom előttem 957-en nézték meg az akidat, ami azért nem kevés.
Amúgy ez a két részlet nagyon rendben van, ilyet bármikor szívesen nézegetünk. Sőt, még kicsit irigy is lettem;)
 
Nekem az első kép a kedvencem!Egészséges megjelenés.Jó hangulata van ennek a részletnek,köszönhetően a zöld és barna színek vibrálásának(y)
 
Na mégiscsak nézi valaki :) Örülök, hogy tetszenek a képek, ezt jó hallani :)
Jó pár átrendezés és növényköltöztetés után végre minden a helyére került, igényeiknek megfelelően.
Talán lassan valami nevet is kéne adnom az akvának... Próbálok lőni majd a napokban pár képet a teljes akiról, ha lesz valakinek névötlete szivesen fogadom :)
 
Elképesztően szépek ezek a képek, gratu az akihoz, szép egészségesek a növények...Jobb lehet mint az eb meccseket nézni:)
 
Nagyon üde zöld és hangulatos aki(y)
A halak viszont gyanúsak nekem. Szerintem lefizetted őket vagy megvesztegetted őket valamivel, mert gyanúsan jófiúsan mindig egy irányba úsznak:LOL:
 
Gyönyörűek ismét a képek! Nagyon jól néz ki az akváriumod, a myrió erdőd peddig fantasztikus.(y)
Egy kritikát ha megengedsz. Szerintem ha bal előről és jobb háturól kivenéd azt a nagyobb levelű növényt még jobb lenne az összhatás. A rotala ás a többi apróbb levelű növénytől nagyon elűt.
 
NAGYON BABA!!!:)
Köszi!

Elképesztően szépek ezek a képek, gratu az akihoz, szép egészségesek a növények...Jobb lehet mint az eb meccseket nézni:)
Köszi. Hát néha komolyan mondom izgalmasabb dolgok történnek az akiban mint ezeken a mostani meccseken :D

Nagyon üde zöld és hangulatos aki(y)
A halak viszont gyanúsak nekem. Szerintem lefizetted őket vagy megvesztegetted őket valamivel, mert gyanúsan jófiúsan mindig egy irányba úsznak:LOL:
Köszi! Hát lőttem vagy 60-70 képet, aztán csak sikerült egy-két olyan amin egymással úsznak. Aztán lehet, hogy nemsokára frissítem az állományt. Beszerzek 10-20 kisebb neont, mégis jobban mutatna úgy,.. vagy mondjuk 30at. "Ahol 10 elfér, ott elfér 30 is" :D (Most 9-en vannak, és van köztük egy-két brutál nagy darab 6 centi körüli jószág)
 
Gyönyörűek ismét a képek! Nagyon jól néz ki az akváriumod, a myrió erdőd peddig fantasztikus.(y)
Egy kritikát ha megengedsz. Szerintem ha bal előről és jobb háturól kivenéd azt a nagyobb levelű növényt még jobb lenne az összhatás. A rotala ás a többi apróbb levelű növénytől nagyon elűt.
Köszi, Igazad van! A polyspermát mindig tövig lenyírom, valamikor úgy, hogy még egy apró levél sem marad rajta, aztán 2-3 hét múlva már szinte a vízfelszínig nő megint. De köszi a tanácsot, holnap megint megvágom az aljáig :D
 
Most 9-en vannak, és van köztük egy-két brutál nagy darab 6 centi körüli jószág

Na igen, ők nem éppen növényesbe valók a méretük miatt, de ha már egyszer megvannak az ember nehezen válik meg tőlük.
Nekem is van két citromlazacom meg egy jó nagy parázsszeműm ami nem igazán illik a képbe.
 
Na igen, ők nem éppen növényesbe valók a méretük miatt, de ha már egyszer megvannak az ember nehezen válik meg tőlük.
Nekem is van két citromlazacom meg egy jó nagy parázsszeműm ami nem igazán illik a képbe.
Ismerős a dolog, a 3 egyre nagyobbra növő sziámimtól (8-9 centisek voltak már) elég nehezen szabadultam meg. Szó szerint..., ugyan az első kettőt 10 perc alatt kikaptam, de a 3adikat (!)egy órán keresztül űztem a hálóval, mire kifogtam. Meg persze nem szívesen adtam be a boltba őket (Közelben nem tudtam ismerősnek adni)...de muszáj volt megválni tőlük, túl nagyok voltak, és gyorsabban ették a mohát, mint ahogy nőtto_O . Szimpatizálok már egy ideje a Vörösorrú pontylazacokkal, jópofa halak, lehet, hogy inkább ők váltják majd fel a neonhordát:)
 
Szia!
Mi újság az akváriumodal? Régen hallottuk felőle, és hiányolom a szép képeket! Jó lenne láttni a mostani helyzetet.
 
Sziasztok!
Az a helyzet, hogy baromi kevés időm van, sokat melózok, és nem nagyon tudok sajnos az akival foglalkozni (3 hete nem volt vízcsere, odaülni pedig végképp nincs időm, általában pár pillantást vetek naponta az akira és ennyi.) Úgy tűnik, hogy a közeljövőben sem lesz több időm, ezért valószínűleg szüneteltetem egy kicsit az egész növényezést. Most még várok egy ideig, hogy az általam elképzelt formát elérje az aki, aztán lehet bedobom valami versenyre, hogy azért maradjon nyoma valahol. :) A teljes képről valószínűleg nem fogok közzétenni fotót, azt majd tartogatom a versenyre (nem mintha olyan nagy durranás lenne :ROFLMAO: de azért legyen benne egy kis rejtélyesség). Részletfotókat majd töltök fel, amint meglesz a végső forma. Köszönöm az érdeklődést mindenkinek, illetve az elismerő és jószándékú hozzászólásokat :)
 
Nem jó ilyet hallani. Néha nálunk is nagyon sok a meló. Ki is maradt már pár vízcsere.....na és,attól még nem szabad feladni, ha már egyszer ilyen szépet alkottál ;)
 
Remélem csak ideiglenes lesz a szünet, és nem adod fel végeleg. Kár lenne, mert tényleg szép dzsungelt hoztál össze.
 
Back
Oldal tetejére