• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első próbálkozás 30x30x35-ös méretben

A sakurák között az egy algázó? Baromi jól néz ki, bármi is legyen az :)
Igen. A kis nyavalyás rákapott a garnélák ennivalójára. Amint bedobom, rögtön rácsap és addig nem engedi oda őket, amíg jól nem lakik. :)
 
Világítás, kaja, víz, sok dologtól lehet, de az tény, hogy szép.(y)
Ha majd nagyobb lesz, figyelj rá, mert hajlamos saját ízlése szerint rendezkedni az akváriumban;)
 
Világítás, kaja, víz, sok dologtól lehet, de az tény, hogy szép.(y)
Ha majd nagyobb lesz, figyelj rá, mert hajlamos saját ízlése szerint rendezkedni az akváriumban;)
Ha nagyobb lesz elköltözik egy nagyobb akiba, ahol kedvére garázdálkodhat.
 
Rég voltak már képek. Ma vízcsere és nyírás volt. Lassan elkészülhetnek a képek a HAC-ra is.

865af86156d57d8afc2b121b967cc959.jpg


eb746a6a49f67654a6039ee436c21854.jpg
 
Erősen gondolkodom, hogy ültetek egy kevés Hydrocotyle verticillata-t az akváriumba. Néhány naplóban és @keymaker nyertes akváriumában is láttam ezt a növényt, ami nagyon megtetszett. Holnap megnézem élőben is és akkor véglegesítem a döntést.
 
A fotóra is egy komment. Lehet jobban járnál egy teljesen fekete háttérrel.
Köszönöm, kipróbálom mindenképpen feketével is. Igazából a legnagyobb problémám a megvilágítás.
A jobb oldali kő teteje annyira közel van a fényforráshoz, hogy szinte mindig kiég. A képen felülről volt megvilágítva és még meg is vakuzva egy erre a célra készült derítő burával. A nevezés előtt még meg fogom próbálni más megvilágításokkal is, hátha azzal is elérek valami javulást. :)
 
A költözés miatt most csak tápozásra és etetésre jut idő sajnos.
Tegnap este azt vettem észre, hogy a parvula mini kicsit barnul. Az mc pedig úgy búrjánzik, hogy lassan valami ritkításon kell gondolkodni. Két hete keményen megnyírtam, de már ugyanott jár, mint nyírás előtt.
 
Ma elköltözött az akvárium az ideiglenes lakhelyünkre. A költözés konklúziója, hogy a végleges helyre költözés egy rescape-el lesz egybekötve, mert 40 km autózást nem bírna ki összedőlés nélkül.
Így is sanszos volt, pedig csak két emelettel fentebb vittük.
 
Back
Oldal tetejére