• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Nem tudtam, hogy üveg bubiszámlálót használsz :) Min. 4 éve, törésmentesen?
Ha nem kell után tölteni,akkor nincs miért hozzá nyúlni.
A benne közlekedő vízzel sem volt eddig gond,szép tiszta az éveg is és a csövek is.
Ha ez megnyugtat,difit és j alakú üveget már törtem el. :D
 
Sziasztok.
Erdeklodnek a ga-ban kaphato ha jol latom 2 tipus, nyomas fokozo pumpabol melyikkel erdemesebb hosszu tavban gondolkodni? Ero es tartossag a szempont. Az egyiken 9 bar van irva, a masikon meg 0,6 liter/perc. Sajna nemlatom az ertekeket forditva.
Koszonet a valaszert.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.
Erdeklodnek a ga-ban kaphato ha jol latom 2 tipus, nyomas fokozo pumpabol melyikkel erdemesebb hosszu tavban gondolkodni? Ero es tartossag a szempont. Az egyiken 9 bar van irva, a masikon meg 0,6 liter/perc. Sajna nemlatom az ertekeket forditva.
Koszonet a valaszert.

Mindkettő ugyanazt tolja. Ráadásul mindkettő kis teljesítményű. Szerintem hamarabb fogod eladni az akváriumodat mint ahogy ez tönkremenne.

Viszont ha nagy rendszerben gondolkodsz, akkor az egy mérettel nagyobb pumpát érdemes. Ami kb 40 körül van? Most hirtelen nem vágom.
 
Mindkettő ugyanazt tolja. Ráadásul mindkettő kis teljesítményű. Szerintem hamarabb fogod eladni az akváriumodat mint ahogy ez tönkremenne.

Viszont ha nagy rendszerben gondolkodsz, akkor az egy mérettel nagyobb pumpát érdemes. Ami kb 40 körül van? Most hirtelen nem vágom.
Koszonom szepen. Mar kivalasztottam. Blackout Viktor ugrik be erte a heten ha ideje engedi.
 
Sziasztok!
A Dennerle cég termékeinek megszűnését illetően több termékről esett már szó (talajok, eleségek).
Van esetleg információtok arról, hogy a vízkezelő termékeikre is ez vár (pl. Aqua Elixir, Vital Elixir)?
 
Sziasztok!
A Dennerle cég termékeinek megszűnését illetően több termékről esett már szó (talajok, eleségek).
Van esetleg információtok arról, hogy a vízkezelő termékeikre is ez vár (pl. Aqua Elixir, Vital Elixir)?
Sajnos a Dennerlenel ez teljesen random alapon megy es csak utolag derul ki, hogy egy adott termek megszunt, nem szokasuk kozolni.
 
Back
Oldal tetejére