• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Srácok!
Megkaptam a csomagot!
Köszönök szépen mindent ;), hamar ideért.
Beüzemeltem a Twinstar sterilizátort...néhány kérdésem lenne, bekapcsolást követően csak egyszerűen porlasztania kell?
Milyen gyakran kapcsol, vagy állítható az időzítése valahogy? Vagy a porlasztás erőssége?
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Van egy Eheim 2228-as szűrőm, amit egy nanohoz akarok használni és a szívóágat 16/22-ről szeretném 12/16-ra szűkíteni. A GA-ban lehet szűkítőt kapni. A kérdésem inkább csak az, hogy okoz az bármi problémát, ha a szívóágat szűkítem?

Köszönöm!
Tamás
 
Sziasztok!
Egy alacsony (60x30x16) akváriumhoz elég lehet egy Ehem 2213? Nem is a teljesítmény és a tartály méretére gondolok hanem, hogy 60x30as méretet képes a rendesen megforgatni? Illetve milyen kifolyót ajánlanátok hozzá (jet,lilly)? :)

Köszi: Norbi
 
Sziasztok!

Van egy Eheim 2228-as szűrőm, amit egy nanohoz akarok használni és a szívóágat 16/22-ről szeretném 12/16-ra szűkíteni. A GA-ban lehet szűkítőt kapni. A kérdésem inkább csak az, hogy okoz az bármi problémát, ha a szívóágat szűkítem?

Köszönöm!
Tamás

Csökken a teljesítménye ennél a szűrőnél már.
 
Sziasztok!

Van egy Eheim 2228-as szűrőm, amit egy nanohoz akarok használni és a szívóágat 16/22-ről szeretném 12/16-ra szűkíteni. A GA-ban lehet szűkítőt kapni. A kérdésem inkább csak az, hogy okoz az bármi problémát, ha a szívóágat szűkítem?

Köszönöm!
Tamás

A lényeg hogy a szivo ág ne legyen kisebb mint a nyomó
 
Sziasztok!
Egy alacsony (60x30x16) akváriumhoz elég lehet egy Ehem 2213? Nem is a teljesítmény és a tartály méretére gondolok hanem, hogy 60x30as méretet képes a rendesen megforgatni? Illetve milyen kifolyót ajánlanátok hozzá (jet,lilly)? :)

Köszi: Norbi
Szia!

Nalam a 70×25os alapteruletu akvariumhoz folytanom kellett. Attol fugg mi lesz a kifolyo, nalam csak a gyari kifolyo van bent, lilyvel folytas nelkul mehetne elvileg.
 
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy hajlított vagy egyenes ollót.(hullámosat semmi képen)
A kérdésem az lenne, hogy van valami különbség a két típus használata során? Jelenleg hullámos ollóim vannak és nagyon kényelmetlennek érzem mindkettőt, ezért gondoltam arra, hogy vásárolnék az említett két típus valamelyikéből.

A TRIMMING A BIG, 650 LITER AQUARIUM - A TRIBUTE TO TAKASHI AMANO videótokban Balázs milyen ollót használ?

köszönöm
 
Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy hajlított vagy egyenes ollót.(hullámosat semmi képen)
A kérdésem az lenne, hogy van valami különbség a két típus használata során? Jelenleg hullámos ollóim vannak és nagyon kényelmetlennek érzem mindkettőt, ezért gondoltam arra, hogy vásárolnék az említett két típus valamelyikéből.

A TRIMMING A BIG, 650 LITER AQUARIUM - A TRIBUTE TO TAKASHI AMANO videótokban Balázs milyen ollót használ?

köszönöm
Szia, szerintem vmi ilyesmit használ!
https://www.greenaqua.hu/hu/ada-pro-scissorss-short-hajlitott-ollo.html
hajlítottal könnyebben hozzá férsz a gyephez meg az elötéri növényekhez!
 
Back
Oldal tetejére