• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY nano őrület

viktorlantos

Alapító
Admin
A neten futottam bele..... gondoltam bedobom egy kis elmélkedésre :)

969629_399218196846219_1923746554_n.jpg
 
ÉN is ezen töprengek... talán az üvegek DIY CO2 lehet (szerintem) Viszont a cső... az lenne a szűrő..és talajon keresztül történik ez elszívás és visszaáramoltatás... viszont a szerkezet alsó részéből lefelé is megy egy elég vastag cső... csupa rejtély, a maga egyszerűségével együtt :D
 
ÉN is ezen töprengek... talán az üvegek DIY CO2 lehet (szerintem) Viszont a cső... az lenne a szűrő..és talajon keresztül történik ez elszívás és visszaáramoltatás... viszont a szerkezet alsó részéből lefelé is megy egy elég vastag cső... csupa rejtély, a maga egyszerűségével együtt :D
élesztős CO2 állítólag
 
És ha az akvárium alatt is víz van az eltakart dobozban? Okosan becsövezve, a fémhengerben ugye beoldja a co2-t mert az egy élesztős rendszer lesz, és alulról abban a gége csőben meg kap 230V-ot, bár arra ez pazarlás lenne. Akkor a szűrő külső, az asztal alatt, és a felső eltakart rész lehet ilyen mikro csövekkel keringtetett rendszer.

Nagyon izgalmas ötlet, főleg hogy nem látni techikát magában az akváriumban!
 
Back
Oldal tetejére