• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY kifolyó

adavid

Kertész szaki
Történt, hogy kevésnek bizonyult a flow üveg lillyvel, ezért rögtönözni kellett valamit... szeretek barkácsolni, hegeszteni mégjobban... a cső átmérője direkt ilyen, tudom vékonyabból kecsesebb lenne... úgy fest, hogy hozza amit vártam tőle... persze idővel inkább rakok még 1 külső szűrőt és akkor inkább üveg lilly, jobban szeretem, de addig is működik :)

Attachments

Történt, hogy kevésnek bizonyult a flow üveg lillyvel, ezért rögtönözni kellett valamit... szeretek barkácsolni, hegeszteni mégjobban... a cső átmérője direkt ilyen, tudom vékonyabból kecsesebb lenne... úgy fest, hogy hozza amit vártam tőle... persze idővel inkább rakok még 1 külső szűrőt és akkor inkább üveg lilly, jobban szeretem, de addig is működik :)
Gyönyörű lett! Mit kell tennem ahhoz, hogy a nanoimba gyárts ilyet? :)

Amúgy ezt rozsdamentesből csináltad?
Szerk.:
2db 17mmes befolyó szuper lenne, az üvegekkel hadilábon vagyok, Eddig 2db -om van ... Cserébe műkő Wabitálat fel tudok ajánlani XD

Utoljára módosított:
Oldal tetejére