• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kimaxoljátok a természetközeliséget. :D
Egyszer csokicsótányt vettem a gekkóknak. Szép nagy doboz fürge kis dögökkel tele. Valamikor figyelmetlen lehettem a kinyitásnál, ugyanis költözésnél az íróasztalfiók kipakolásakor, majd az utolsó takarításnál is szembenézett velünk 1-1 példány. Nyomatékosan meg lettem kérve, hogy ilyet többet ne vegyek nekik enni. Szóval, nyugodtan elmondhatod, hogy van rosszabb egy kis muslicánál.
 
Kimaxoljátok a természetközeliséget. :D
Egyszer csokicsótányt vettem a gekkóknak. Szép nagy doboz fürge kis dögökkel tele. Valamikor figyelmetlen lehettem a kinyitásnál, ugyanis költözésnél az íróasztalfiók kipakolásakor, majd az utolsó takarításnál is szembenézett velünk 1-1 példány. Nyomatékosan meg lettem kérve, hogy ilyet többet ne vegyek nekik enni. Szóval, nyugodtan elmondhatod, hogy van rosszabb egy kis muslicánál.
Nalam egyszer egy fel doboznyi ömlött ki a lakasban...hiaba szedtem össze, mindig maradt belöle 1-2, aztan mikor kánonban futkorasztak az elszabadult tücskökkel, amik meg ciripeltek is, az volt az igazan szep...nejem azota se akar terrariumot...nem ertem miert...:D
 
Felbátorodtak a békáim! Azok is kezdenek előmerészkedni, akik eleinte nem. Az első éneklést is előadták pár napja, de szerintem elfelejtették, hogy itthon vagyok, azóta ügyelnek rá, hogy ez ne forduljon elő.

45556704155_491b997292_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

32597122538_482afb7976_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45556702635_38b781afa7_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45556703745_77bc673942_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

32597122078_20e3c5925b_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

32597121158_52ca210715_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45556703225_d0af1317e8_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45556702105_a8ae3da534_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45556701815_2993d63036_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr
 
Felgyülemlett békakaki, döglött muslinca, megmaradt pangó víz, akvárium tisztítása van? Kell ezzel foglalkozni? Bármilyen lefolyóra van-e szükség, vagy lehetne jobb a rendszer ha meglenne fúrva az üveg alul, ahol valahogy a víz lefolyik. Egyébként szuper amit összeraktál, mint mindíg.
 
Felgyülemlett békakaki, döglött muslinca, megmaradt pangó víz, akvárium tisztítása van? Kell ezzel foglalkozni? Bármilyen lefolyóra van-e szükség, vagy lehetne jobb a rendszer ha meglenne fúrva az üveg alul, ahol valahogy a víz lefolyik. Egyébként szuper amit összeraktál, mint mindíg.
Igazából annyi, hogy a muslicák összesz*rják az üveget, hetente érdemes megtisztítani belülről (sima víz, aztán papírtörlő). Néha nyírni kell a növényeket, ez elkerülhető, ha olyan fajtákat választasz, amik lassúak, én kb havonta egyszer megyek neki ollóval. Lefolyó nekem nincs, annyit megy az esőztető, hogy csak az agyaggolyós rétegben legyen víz, sose megy fel az Amazoniáig. Ha kifejezetten terráriumnak terveznék, lenne lefolyó, de ez akváriumból lett átalakítva és így is működik.
 
Back
Oldal tetejére