• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jóval kevésbé bátrak, de a kedvenceim az Adelphobates galactonotus narancsok és a Dendrobates auratus “karibik”

46145412301_fccdaecd82_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

31206410617_147433af5a_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

31206412957_08bda4340d_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45233819995_616b2e6290_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

45233819865_e2a8e62b8b_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

32274534588_609b704a9b_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

És végül egy Dendrobates leucomelas ”Bolívar”, aki épphogy kidugta a fejét egy fotóra.

46145411571_a4c549f172_h.jpgDart frog by Tamás Danyikó, on Flickr

A többieket sajnos nem is láttam, mióta nálam van a macro. Remélem a következő napokban azért előmerészkedik mindenki egy rendes portréra.
 
Ezek a színek egyszerűen lenyűgözőek! Olyan érzés nézni őket, mintha a riói karneválon lennék.
 
Hát, hogy küzdjél a tápozással, meg az algabummal!:LOL:
Valamint azért mert amikor egy hosszú nap után fáradtan hazamegyek még van elfoglaltságom, tudok vizet cserélni meg szűrőt takarítani meg rájönni, hogy kevés a CO2 de sok a fény! :D :D :dead:

OFF topic után már csak annyi, hogy tényleg elképesztőek a színek, nagyon szép a kivitelezés. Ha lenne még hely otthon, akkor ma kezdenék neki egy ilyen szépség megalkotásához. A békákat én kihagynám, soha nem voltak nagy barátaim, de a növényzet csillagos ötös. :):joyful:
 
Valamint azért mert amikor egy hosszú nap után fáradtan hazamegyek még van elfoglaltságom, tudok vizet cserélni meg szűrőt takarítani meg rájönni, hogy kevés a CO2 de sok a fény! :D :D :dead:

OFF topic után már csak annyi, hogy tényleg elképesztőek a színek, nagyon szép a kivitelezés. Ha lenne még hely otthon, akkor ma kezdenék neki egy ilyen szépség megalkotásához. A békákat én kihagynám, soha nem voltak nagy barátaim, de a növényzet csillagos ötös. :):joyful:
Pedig a béka alap...:)
 
Back
Oldal tetejére