• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Nem akarlak vigasztalni, de nem túl biztató.:confused:
Nem menthetetlen, de normális ragasztáshoz én teljesen kiüríteném.
Persze, ha erre téved egy ragasztási szakértő pl. @Szabó Henrik, ő talán mond majd okosabbat is.
Tudom sajna. Hat evakualjuk a tarsasagot. Kris regota vagyik egy hajlitott szelu akira. Hat most jott el az alkalom.
Egy baratnem azt mondta erre...hogy ez jo lesz meg bekaknak! Ez a pozitiv gondolkodas!🐸
 
Igen.
Sejtettem ugyhogy kikoltekeztunk egy kicsit a GAban. Vettunk uj akit meg talajt. Holnap koltozes. Meg maradt led szalagunk. Az jo lesz fole.
Holnap a terraplazan meg marad a nyalcsorgatas.
Nezd a jo oldalat, nem usztatta el a lakast..
Azt viszont nem ertem, milyen silany ragasztoval kokanyoljak ossze oket, hogy igy el tud ereszteni. Nem is egy nagy meret, hogy legyen benne nyomas becsulettel..
 
Békaovi! 🐸🐸🐸 Na, ez nagyon tetszik.
Ahogy korábban is mondtam már oly sokszor, semmi sem történik véletlenül, így jelez nekünk az univerzum.;) Egyik kézzel elvesz valamit, a másikkal meg ad helyette mást. Ezért olyan fontos a pozitív hozzáállás.👍
 
Na jojjon egy kozepesen vallalhato kep.
20191020_132714.jpg
Ilyen lett. Elore visszakerult a nehany Monte Carlo pamacs, nehany Helanthium tenellum vagy Ranalisma Rostratum, kozepre egy kis crypto flamingo, reinicki mini, corymbosa siamensis es lobelia cardinalis mini. Hatra rotalak, myrio guyana es nagyobb cryptok Rudi jovoltabol. Annyit kaptam, hogy ide is jutott. Ja oldalt van meg egy kis hemianthus micrathemoides, es a resekben micro es bucek.
20191020_150806.jpg
Atlatni a barlangon.
 
Na jojjon egy kozepesen vallalhato kep.
View attachment 82280
Ilyen lett. Elore visszakerult a nehany Monte Carlo pamacs, nehany Helanthium tenellum vagy Ranalisma Rostratum, kozepre egy kis crypto flamingo, reinicki mini, corymbosa siamensis es lobelia cardinalis mini. Hatra rotalak, myrio guyana es nagyobb cryptok Rudi jovoltabol. Annyit kaptam, hogy ide is jutott. Ja oldalt van meg egy kis hemianthus micrathemoides, es a resekben micro es bucek.
View attachment 82281
Atlatni a barlangon.

Most még jobban tetszik, mint eredetileg! Nagyon jó lett!
Örülök, hogy megúsztátok a csepegési fázissal.
 
Na jojjon egy kozepesen vallalhato kep.
View attachment 82280
Ilyen lett. Elore visszakerult a nehany Monte Carlo pamacs, nehany Helanthium tenellum vagy Ranalisma Rostratum, kozepre egy kis crypto flamingo, reinicki mini, corymbosa siamensis es lobelia cardinalis mini. Hatra rotalak, myrio guyana es nagyobb cryptok Rudi jovoltabol. Annyit kaptam, hogy ide is jutott. Ja oldalt van meg egy kis hemianthus micrathemoides, es a resekben micro es bucek.
View attachment 82281
Atlatni a barlangon.
Örülök, hogy jó helyre került. 🌱
Szép lett az elrendezés.
 
Back
Oldal tetejére