• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Cuevas del Drach

Figyu @Zuzmi , a C. siamensis elég hamar ki fogja nőni az akvát.
Van C. s. kompakt-om, amit még anno @sztanotomi tól kaptam. Most már annyi babám van, hogy szívesen adok.
Koszi.:love: Megbeszeltuk, de annak is orulok, ha megmarad. Nagyon szeretem a szinet. Meg a legelso osszeallitasba vettem egy adagot ket eve, aztan onnan kikopott, raktam wabiba, aztan egy masik wabiba a carmona ala, most meg visszakoltoztettem a cuevasba a 30-as eredetibe. Nem lett nagyobb, mint 10 cm 😂 , igy most vesse czak szet az uveget...na persze csak atvitt ertelemben! Ha mar ott tartunk akkor csereberelunk!
 
Jól látom, hogy megy a ventillátor (illetve nem látom a lapátokat, ezért gondolom, hogy pörög :unsure:)? Ilyen meleg van nálatok vagy van valami az akvában, ami a hűvösebb vizet igényli?
Meg nincs benne olyan ami igenyelne, de keszulok folyamatosan a megfelelo idopontra. Amugy igen, nagyon meleg van. Panel negyedik, teto. Meg egesz nap nyitva minden ablak, erkely kitarva. Ejjel is bukon vannak az ablakok. 26,8 fok van jelenleg, itt az erkelyajtotol 2 meterre.
 
Meg nincs benne olyan ami igenyelne, de keszulok folyamatosan a megfelelo idopontra. Amugy igen, nagyon meleg van. Panel negyedik, teto. Meg egesz nap nyitva minden ablak, erkely kitarva. Ejjel is bukon vannak az ablakok. 26,8 fok van jelenleg, itt az erkelyajtotol 2 meterre.
Sok lökött meg ilyenkor fizet is azért, hogy szaunázzon. Legalább csapkodod magad csalánnal? 😂
 
Sziasztok.
Tegnap vizcsere tortent. Bekerult @Keinrath Adrian tol egy kis moha. Csodaszep. Koszonom megegyszer. Es catappabol is feltankoltam. Kaptak is egy szep fel levelet, az elozot mar tovig ragtak.
Epsegben megjottek @kmisi hobbitjai is. Kerultek a vivaba(oda el is felejtettem megirni), de ide is. Hala es koszonet ertuk.
Kerult be meg crypto es rotala bonsai @Wadorzo ektol! Koszonom, remelem hamar osszekapjak magukat.
Halak, garnélák, csigak jol vannak.
A myriokon es hatul a rotalakon latszik a fejlodes. Meg alacsonyak, de remelem hamarosan minden lathato magassagra novekedik.
Csilla @star67 Koszonet a homeroert! Ennek a tanknak is jol all!:love:
20191103_194921.jpg
 
Nos, a hobbitok valóban annyira picurik hogy könnyű róluk megfeledkezni.
Egyre jobban dzsungelesedik, kicsit nem figyelsz, eltemetik a dragon hegyed!
A coryk halál édesek, ha leikráznak, abból szívesen felnevelnék egy csapatot.;)
A guppi srácok kitől vannak, mifélék? Ámulat szép a farkuk és a színük.
 
Igen. Cukik a coryk. Majd ha sikerul ikrat talalnom veszek toled orakat, hogy hogyan kell kivenni oket, hogy ne seruljenek meg.
GAsak a guppikok.
 
Hát őrült tudományosan: olyan, mint a sorsjegy, simán kézzel lekaparom a falról, ragadnak ám piszkosul, aztán belepörgetem őket lehetőleg lágy vízbe, sok mohával és türelmesen várok.
Ok. Igy fogom neked elokesziteni. Remelem lesznek ikrak!
 
Hát őrült tudományosan: olyan, mint a sorsjegy, simán kézzel lekaparom a falról, ragadnak ám piszkosul, aztán belepörgetem őket lehetőleg lágy vízbe, sok mohával és türelmesen várok.

Nem érzékenyek az ikrák, nem sérted meg kézzel?
Máshol videóban azt láttam, hogy ecsetel szedi le és ragasza át a nevelde üvegére.
 
Back
Oldal tetejére