• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Bemutatkozó

Köszi :) Talán nem is bátorság kérdése, csak az ember egyszerűen jobban szereti, ha már van némi lövése egy témához, mielőtt hozzászól. Én ráadásul imádom a csendes nyomozómunkát, honlap és fórumböngészéssel, olvasással, jegyzeteléssel meg rajzolgatással (gondolom csak előjön a mérnökvér)
 
Már láttad lelki szemeiddel, mi, hogy ez az őrült újonc majd jól teliszórja a fórumot idétlen új témákkal? :D


Neeeeeeeeeeem :D Inkább csak azt, hogy bekerül egy kérdés egy topikba, amire épp az előző posztban pont ott a válasz :)
 
Sziasztok a nevem DankóTivadar vagyok székesfehérváron élek van egykisfiam is 35 éves vagyok kezdek komolyodni talán :D:D:D és ezért iscsinálok ilyen dolgokat mint akvárium növények ,kert ,stb kisfiam közel legyen a természethez úgymond ...:)rendeltem egy kis nano t 30l a berendezése még kicsit várat magára infók ,aljzat ,növények ,szereném körüljárni a témát hogy tökéletes legyen a dolog ...bár ahogy olvasgatok nem egyszerű a dolog ::D:D.Szivesen fogadok mindennemű segitséget tanácsot esetleg találkát fehérváriakkal akik jobban konyitanak a dologhoz mint én elsőre.Természetesen vevő vagyok növényekre ill dekorációkra.egyenlőre ennyi nem akarok senkit terhelni :DD:D:D.Köszi hogy elviseltek :D
 
Sziasztok a nevem DankóTivadar vagyok székesfehérváron élek van egykisfiam is 35 éves vagyok kezdek komolyodni talán :D:D:D és ezért iscsinálok ilyen dolgokat mint akvárium növények ,kert ,stb kisfiam közel legyen a természethez úgymond ...:)rendeltem egy kis nano t 30l a berendezése még kicsit várat magára infók ,aljzat ,növények ,szereném körüljárni a témát hogy tökéletes legyen a dolog ...bár ahogy olvasgatok nem egyszerű a dolog ::D:D.Szivesen fogadok mindennemű segitséget tanácsot esetleg találkát fehérváriakkal akik jobban konyitanak a dologhoz mint én elsőre.Természetesen vevő vagyok növényekre ill dekorációkra.egyenlőre ennyi nem akarok senkit terhelni :DD:D:D.Köszi hogy elviseltek :D

Üdv a növényfejek között. ;)
 
Sziasztok Mindenki!
Klaudia vagyok, mint ahogy a nick nevem is mutatja :happy:
Totál kezdő vagyok, és egyenlőre nem sok mindent tudok az akváriumokról.
Az egész úgy kezdődött, hogy a fiam kapott ajándékba egy full műanyag bettás akváriumot. Egy darabig rendezgette, majd amikor a hal beteg lett, én próbáltam megmenteni, sajnos eredménytelenül.
Hogy az aki ne álljon üresen, vettem bele pár élő növényt, garnélát és halacskát. Majd rátaláltam erre a fórumra, és rájöttem, másképp is lehet...
Egyenlőre figyelek és okosodom, de a lelkesedés visz, és nehéz megállni pénzköltés nélkül, pedig a tudás még hiányzik...
 
Sziasztok Mindenki!
Klaudia vagyok, mint ahogy a nick nevem is mutatja :happy:
Totál kezdő vagyok, és egyenlőre nem sok mindent tudok az akváriumokról.
Az egész úgy kezdődött, hogy a fiam kapott ajándékba egy full műanyag bettás akváriumot. Egy darabig rendezgette, majd amikor a hal beteg lett, én próbáltam megmenteni, sajnos eredménytelenül.
Hogy az aki ne álljon üresen, vettem bele pár élő növényt, garnélát és halacskát. Majd rátaláltam erre a fórumra, és rájöttem, másképp is lehet...
Egyenlőre figyelek és okosodom, de a lelkesedés visz, és nehéz megállni pénzköltés nélkül, pedig a tudás még hiányzik...

Szia!

Üdv. a fórumon:) Itt mindent megtalálsz, amit tudni kell erről a csodálatos hobby-ról!
 
Szia!

Üdv. a fórumon:) Itt mindent megtalálsz, amit tudni kell erről a csodálatos hobby-ról!


Köszi, igyekszem:)
Egyenlőre még a család is jól tolerálja, hogy minden szabad percemet a fórum előtt töltöm. :) Gyanítom, ha elkezdek vásárolgatni, már kevésbé lesznek lelkesek! :shame:
 
Köszi, igyekszem:)
Egyenlőre még a család is jól tolerálja, hogy minden szabad percemet a fórum előtt töltöm. :) Gyanítom, ha elkezdek vásárolgatni, már kevésbé lesznek lelkesek! :shame:

Szerintem, ha meglátják a végeredményt támogatni fognak! ;-)
 
Sziasztok!


Első bejegyzésem a bemutatkozó topicban teszem meg, most így egyes számban, de igazából két akvakertész munkásságát követhetitek nyomon ezen nicknév alatt.
Kedvesemmel közösen indított víz alatti (akváriumok) és víz közeli (paludáriumok, emers kertek, Wabi tálak) alkotások fejlődését szeretnénk itt bemutatni, egyrészt hogy közösen mennyivel szebbet, harmonikusabbat lehet létrehozni, másrészt, hogy visszanézve tanulhassunk az esetleges hibáinkból.

Magamról pár sorban:
Nem vagyok teljesen kezdő az akvarizálásban és a fórum sem ismeretlen számomra.
Egy másik néven (A. Kavicsos) már ismerhettek, de mostanában nagy változások történtek-,történnek az életemben, nagy részben köszönhetem ezt ezen fórumnak és lelkes, segítőkész aktív Tagjainak!
Ősszel lesz 25 éve hogy első akváriumomat kezembe vettem, azóta néhány hónap kihagyással folyamatosan hódolok ennek a csodálatos hobbynak.
Megalakulása óta tagja vagyok a Akvaristák Magyarországi Egyesületének (AME), rengeteg akvarisztikai könyv és folyóirat terheli az itthoni könyvespolcokat, előfizetője vagyok az Akvárium Magazinnak.
Két éve vagyok aktívan jelen az Akvakertész fórumon.
Most még egy 92l-es, 15l-es akváriumot, egy emers kertet és egy paludáriumot nevelgetek egy nagyszerű Leány hathatós segítségével egy rövid ideig, de hamarosan új közös tervek megvalósításába kezdünk.

A Párom 4 éve kezdte az akvarizálást, szintén két éve van jelen a fórumon.
Nagy odafigyeléssel gondozza az akváriumainkat és sikeresen szaporítja a Gyöngy dániók hadát.
Ő az internetes tudástárat könnyebben kezeli, így sokkal rövidebb idő alatt tett szert a szép víz alatti világ kialakításának minden fortélyára.


Kívánok mindkettőnk nevében további jó kertészkedést a Fórum Tagjainak!

Annamari+Attila (AmegA)
 
Sziasztok!

Krisztián vagyok 25 éves Gyöngyösi születésű Zsurki lakóhelyű Debreceni tartózkodású lakos :) Körülbelül 11 évesen kaptam ez első akváriumomat ami szinte csak a halakról szolt egy két valisnériával és további nem túl igényes növénnyel. Kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan hódolok az akvarisztika és terrarisztika szentélyén. Jelenleg egy 50es garnis apróhalas növényes akváriumot üzemeltetek plusz egy pár nyolclábú által lakott terkót és egy hidegvérű kamasz víziagáma terráriumán dolgozom ami szintén telis-tele lesz növényekkel :)
 
Sziasztok!

Krisztián vagyok 25 éves Gyöngyösi születésű Zsurki lakóhelyű Debreceni tartózkodású lakos :) Körülbelül 11 évesen kaptam ez első akváriumomat ami szinte csak a halakról szolt egy két valisnériával és további nem túl igényes növénnyel. Kisebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan hódolok az akvarisztika és terrarisztika szentélyén. Jelenleg egy 50es garnis apróhalas növényes akváriumot üzemeltetek plusz egy pár nyolclábú által lakott terkót és egy hidegvérű kamasz víziagáma terráriumán dolgozom ami szintén telis-tele lesz növényekkel :)


Ez jó. Üdv a csapatban.

Egy debreceni születésű, zsurki rokonokkal rendelkező, nagytarcsai! :)
 
Back
Oldal tetejére