• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Az Összedobott álomkocka Vol.2

Bekerültek a Pogostemon helferi-k,és a mohák, nekem tetszik így, élőben ez a fa gyönyörű. Kiváncsiságból megmértem NO2-t, 0.2 így négy naposan. Némi szűrőbacit adagoltam még bele, meg átöntöttem a másik két akváriumból némi bejáratott vizet.
Az anubias gyökereit még majd megnyírom.Alig várom hogy ki kerüljön végre a kő a fáról,és bekerüljön az aprónép.

Nagyon szupi 👍
Próbáltad már 90fokkal elfordítani a telót videózás közben? Ha minden igaz, akkor a teljes képet kitöltené. Egy próbát megér :)
 
Nagyon szupi 👍
Próbáltad már 90fokkal elfordítani a telót videózás közben? Ha minden igaz, akkor a teljes képet kitöltené. Egy próbát megér :)
A nagy igazság, hogy a mosókonyhába ami egyben a munkám apró raktárhelyisége is ide lettem száműzve az akváriumokkal..:) Mivel a helyiség nem elég dekoratív, így próbálom elkerülni annak bemutatását, az akváriumi videók kárára. Szívesebben raktam volna fel képeket, de a videók sokkal élethűbbek, még ha ilyen kis bénák is. 😊
 
A fás akvárum két hetes, beköltöztek a 4 CRS lány,a serdülők egy része és a babák. A fa még nem nyálkásodik, és még mindig felúszík 😒, a bejáratott szűrőt tettem át erre, remélem így gyorsabban beáll mert a NO2 nem nagyon ment lejjebb.

A dragonkövesben lett némi zöldpont alga a leveleken. Néhány apróság is született .Némelyik piros, némelyik sárgás , találtam egy nagyon édi barnás vadast is,kár hogy nincs több,mert nagyon tetszik.


 
Jók, nekem kitöltia teljes képernyőt. ✌️Csak mobiltelón kell nézni állítva... 😉
Nálam, még mobilon sem tolja ki. Ugyan úgy jelenik meg, mint gépen, egy nagy fekete képernyőt,amibe van egy színes mozgó csík.
Ha telefonnal filmezünk, érdemes megforditani a telefont, fekvő hezetbe hogy egy élvezetesebb felvételt kapjunk. ;)
 
Nálam, még mobilon sem tolja ki. Ugyan úgy jelenik meg, mint gépen, egy nagy fekete képernyőt,amibe van egy színes mozgó csík.
Ha telefonnal filmezünk, érdemes megforditani a telefont, fekvő hezetbe hogy egy élvezetesebb felvételt kapjunk. ;)
Oksi. Köszönöm, legközelebb úgy fogok videót készíteni. Én csak telefonon látom mert nincs gépem,és nekem jól hozza ki, a samsungon de tényleg elfordítva fogok videózni.
 
Végre beállt az új fás akvárium is. A fa még mindig felúszik, de már csak egy aránylag kicsi kő súlyozza le. A víz kémia rendben van, az apróságok teljesen jól elvannak. Érdekes módon nem szaporodnak olyan nagy lelkesedéssel mint az Álomkockában. A Dragon Srone-ban az Rc- nagyon belehúztak.

Ha kell valakinek egy-két marok kagylótutaj, ingyen átvehető a 17.kerületben.



 
Végre beállt az új fás akvárium is. A fa még mindig felúszik, de már csak egy aránylag kicsi kő súlyozza le. A víz kémia rendben van, az apróságok teljesen jól elvannak. Érdekes módon nem szaporodnak olyan nagy lelkesedéssel mint az Álomkockában. A Dragon Srone-ban az Rc- nagyon belehúztak.

Ha kell valakinek egy-két marok kagylótutaj, ingyen átvehető a 17.kerületben.



Fantörpikus lett, Ildi! :love:
Szerintem nagyobb bútor kellene, mert nagyon szépeket alkotsz. (Most per pill az akváriumokra utaltam. :D)
 
Fantörpikus lett, Ildi! :love:
Szerintem nagyobb bútor kellene, mert nagyon szépeket alkotsz. (Most per pill az akváriumokra utaltam. :D)
Köszönöm, kicsit mind susnyásos és rendezetlen. Igen, jó lenne leginkább egy jó kis akváriumos és hobby szoba. 😁 Bár félő hogy akkor plafonról is akvárium lógna vagy a legkisebb helyre is megpróbálnék begyűrni még egy utolsót..😄
 
Köszönöm, kicsit mind susnyásos és rendezetlen. Igen, jó lenne leginkább egy jó kis akváriumos és hobby szoba. 😁 Bár félő hogy akkor plafonról is akvárium lógna vagy a legkisebb helyre is megpróbálnék begyűrni még egy utolsót..😄
Nekem pont a susnyásság jön be, és azonnal lezuttyanok α-ba.
Figyu, nehéz lenne überelni engem. Még úgy is, hogy "leépítettem" 1600 literről, maradt kb. 1000 liter. És tervezek még indítani. :ROFLMAO:
 
Nekem pont a susnyásság jön be, és azonnal lezuttyanok α-ba.
Figyu, nehéz lenne überelni engem. Még úgy is, hogy "leépítettem" 1600 literről, maradt kb. 1000 liter. És tervezek még indítani. :ROFLMAO:
De jó, örülök hogy egyforma ízlésünk van. 🥰 Én is így járok, csak ülök és nézem. 🙂
1000 liter? 😯 Jesszus, az elég nagy mennyiség. De azért megéri , mert nagyon meditatív hobby amikor a törpéket kell nagyítóval vadászni a kiszippantott vízből. 🤓
 
De jó, örülök hogy egyforma ízlésünk van. 🥰 Én is így járok, csak ülök és nézem. 🙂
1000 liter? 😯 Jesszus, az elég nagy mennyiség. De azért megéri , mert nagyon meditatív hobby amikor a törpéket kell nagyítóval vadászni a kiszippantott vízből. 🤓
@star67 @evavigh és @Denior tudna mesélni, hogy milyen mennyiség, mert a baleset óta ők az én imádott karbi csapatom. 💖
OK, ha jó napom van, a két legkisebb akvában (a két garnis) már tudok vizet cserélni, de ma pl. csak egyre futotta.

A Liget és a Summer egymás mellett vannak. Na ott el tudok cseszerinteni néhány órát. :D
Azért a reggeli kávémat a ház ura, Teki Breki társaságában fogyasztom el. :love:
IMG_1381.jpg
 
Back
Oldal tetejére