• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Amano garnéla peca szintidő alatt :)

Jó jó, de mennyi amano volt abban az akiban? 300db? :)

Poéngyilkos! :D Na jó de akármennyi volt nézted mivel fogja? Aki próbált már kis garnis hálóval amanot fogni ráadásul ilyen kifejlett egyedeket az tudja, hogy reménytelen :)
 
Poéngyilkos! :D Na jó de akármennyi volt nézted mivel fogja? Aki próbált már kis garnis hálóval amanot fogni ráadásul ilyen kifejlett egyedeket az tudja, hogy reménytelen :)

:oops: Nekem olyan hálóval még crs-t sem sikerült fognom nagyon, nem hogy amanót. :LOL:
 
Majd csinálunk ilyen bajnokságot. És mint a Top Gear-ben a vezetési szintidőt, vezetjük majd egy táblán.:)
 
Jó jó, de mennyi amano volt abban az akiban? 300db? :)
Több mint 300, ÉS tuti be volt etetve!:D Elég Vik videóját megnézni a taiwanokrol, ahol a sok amano próbál mindenkit elzárni a kajától, mert ilyenek. Gondolod egy háló zavar 20-30 amanot 1 kupacban?:D kb 2 mp múlva visszament az összes zabálni.
 
Én mesteri szinten űzöm már az amano fogást.:ninja: A következő szint az algázógéb fogás... Épp most iratkoztam be egy 13 éves algázógéb fogó mesterkurzusra. :bookworm: Állítólag diplomaosztóra le lehet nyomni 1 perc/gébre a szintidőt... Már nagyon várom...
 
Én mesteri szinten űzöm már az amano fogást.:ninja: A következő szint az algázógéb fogás... Épp most iratkoztam be egy 13 éves algázógéb fogó mesterkurzusra. :bookworm: Állítólag diplomaosztóra le lehet nyomni 1 perc/gébre a szintidőt... Már nagyon várom...
Aham;) .......azért szedetted velem múltkor az amanokat a boltban:D
 
Na ez most jól megkaptad Zoli:D:D
Én felajánlottam a multkor Tibinek, hogy adjon egy hálót és segítek kihalászni a borarasokat, de nem élt a lehetőséggel:D
 
Jaj neeee. Garnélahalászatból tegnap elég volt az új aki berendezésekor.... :D Most is lúdbőrözik a hátam. Kellemes 3 órát töltöttünk el, én és a 300 red cherym. :D
 
Back
Oldal tetejére