• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
neked elhiszem, hogy mindegy ki csinálja meg a fórum logóját, de mivel nem én vagyok a tulajdonosa és készítője, nem nyúlok hozzá.
Megint félreértettél.Én arra a logóra gondoltam amit épp most próbáltok kitalálni:)
 
Szerintem egy ilyesmi póló növényesre átértelmezve, elég vadító lenne! :)
saltwater_aquarist_tshirts-r1f0526a7513a4a0eae58146d05b9f2d3_804gy_512.jpg

Esetleg fekete alapon zöld mintával.

Ebben látok fantáziát. Pont így egy színnel. Meglepően részletgazdag és felismerhetők a formák. Simán felismerhető lenne egy széndioxid difúzór, de még talán Seiryu kövek is. Parvula pedig alap. Amano garnéla és nano halak szintén. Ha nem láttam volna ezt a mintát, akkor eszembe sem jutott volna, de így sz'tem van ebben lehetőség. :rolleyes:
 
Megint félreértettél.Én arra a logóra gondoltam amit épp most próbáltok kitalálni:)
Hát akkor uccu!

Egyébként mi a Hungarian Aquascaper magyarosítása? De valami közérthető. :) Magyar Akvakertész? Nekem olyan furi
 
Utoljára módosított:
Ebben látok fantáziát. Pont így egy színnel. Meglepően részletgazdag és felismerhetők a formák. Simán felismerhető lenne egy széndioxid difúzór, de még talán Seiryu kövek is. Parvula pedig alap. Amano garnéla és nano halak szintén. Ha nem láttam volna ezt a mintát, akkor eszembe sem jutott volna, de így sz'tem van ebben lehetőség. :rolleyes:

Az a baj hogy 7upra egy 180cms aki kellene mig sok kezdore egy 45-os sziluettje is eleg lenne.

Csak vicc volt :)

Lewis otlete hogy felkeruljenek tervek szerintem jo. Igy mindenki azt hasznal ami jo. Sok jo otlet volt eddig us.

Forumos polo ettol fuggetlenul lesz.
 
Ebben látok fantáziát. Pont így egy színnel. Meglepően részletgazdag és felismerhetők a formák. Simán felismerhető lenne egy széndioxid difúzór, de még talán Seiryu kövek is. Parvula pedig alap. Amano garnéla és nano halak szintén. Ha nem láttam volna ezt a mintát, akkor eszembe sem jutott volna, de így sz'tem van ebben lehetőség. :rolleyes:
Jól gondolom, hogy egy iwagumit képzelsz oda? - Mert az ötlet nekem is tetszik, de nekem egy ágas-bogas dús növényes akvárium lebeg lelki szemeim előtt. :LOL:
 
....anubias barteri sp. kalashnikovus.......egy biztos, osszeteveszthetelen, tehat a branding egyik legfontosabb alapszabalyanak tokeletesen eleget tesz...
Pompas :D:D:ROFLMAO:
 
Helyesen ez az ábra így nézne ki :
El a kezekkel az akváriumomtól :D
capture-20140723-091105.jpg

Igen, de ki kicsoda? o_O

Igazából az ábra arra világít rá, hogy ha a másként gondolkodó akvakertész elkezdi kikapkodni a nagytestű halakat, akkor... kiderül, hogy erre még nem érett meg a társadalom. :D
:)
 
Kicsit próbáltam inspirációkat keresni olyan akváriumokról, amik jók lenének sziluett szerű ábrázolásra is. Nyilván iwagumikat találtam, de szerintem stem-es témák is biztosan működnének. Majd nézelődök még.

94ab2dad51f23ceb2603beebf9ce5842.jpg


7259803636_667cf2b016.jpg


SLIDER1.png


520x261xniigata-amano-aquascaping.jpg.pagespeed.ic.B94of3rTqx.jpg


0020.jpg
 
Back
Oldal tetejére