• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
De jó lenne, ha napközben is tudnék ezzel foglalkozni...

Ez még mindig nagy kérdés nekem:
Mi a Hungarian Aquascaper magyarosítása? De valami közérthető, viselhető. :) Magyar Akvakertész? Nekem olyan furi. De lehet, hogy nincs jobb.
 
Kicsit próbáltam inspirációkat keresni olyan akváriumokról, amik jók lenének sziluett szerű ábrázolásra is. Nyilván iwagumikat találtam, de szerintem stem-es témák is biztosan működnének. Majd nézelődök még.
520x261xniigata-amano-aquascaping.jpg.pagespeed.ic.B94of3rTqx.jpg
804453.jpg
majdnem.... :D
 
Srácok és ha egy kokedama sziluettje lenne a logó??Elképzelésem az lenne róla, de nem tudom megcsinálni,nem vagyok olyan ügyes a PS-ban mint @Lewis :);)
 
No problemo!
Azért vagyunk itt, hogy ötleteljünk.

Szerintem a Matyi által küldött Stock fotók nevű inspirációs gyűjteményben van néhány használható ötlet! Pl. első oldal negyedik kép. Annyi változtatással, hogy kék kockában lennének a levelek.
 
Megmondom őszintén nekem jobban bejön a világos polon a fekete sziluett (mondjuk egy halvány zöld polon ) :hungry:
És gondolva a hölgyekre lesz top is? :D
 
Nekem az az ötletem támadt - bár ez lehet jóval költségesebb lenne - hogy a fórum logóját (a növénnyel és a szöveggel együtt) rányomtatni egy olyan matricára, aminek az alapja átlátszó. Mint például az ADA akváriumok sarkában a matrica. Így autóra, bútorra, bármire ragasztva távolról úgy tűnik mintha rá lenne festve. :)
 
Johetnek szlogenek is ami alapjan esetleg grafikak is keszulhetnek a kesobbiekben, mint a klasszikus

A szomszed gyepe
mindig zoldebb ;)
Akvakerteszek

Vagy

Nyirasban profik vagyunk
Akvakerteszek


Egysegben az ero
Meg tobb algaevot
Akvakerteszek

Esetleg forumos inspiracioval

Ma megint eltortem valamit ;)
Akvakerteszek


Az elet 1w/l- nel kezdodik
Akvakerteszek


Nigro mar mar klasszikusnak szamito bejegyzese utan...

Nyomd tovig a gazt
Akvakerteszek


Johet minden a fentieknel nem kellene hosszabb hogy az olvashatosag megmaradjon.
 
Back
Oldal tetejére