• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
A mai polo otletem....

Gyulnek a viharfelhok...
Ma nem cserelek vizet

;)

8yvazare.jpg
 
Egy öreg 100 éves japán nénit megkérdeztek, mi a hosszú és boldog élet titka... ezt mondta:
"Ha egy napig akarsz boldog lenni, rúgj be!
Ha 50 éven át akarsz boldog lenni, házasodj meg...
De ha egész életedben boldog akarsz lenni, hát kertészkedj!!!"

"Bár ha úgy vesszük.... Minden nap be lehet rúgni!!!" :cool::cool::cool: mondtaja Hadházi Lacibácsi XD
 
Valamikor 2009-2010 környékén a kezedet kezdetén Balázs(Key) tervezett egy nagyon baró poharas cuccot.
A pohárból kiloccsan a víz,venne van mindenféle növényes cucc.
Ki emlékszik erre?Nigro,Viktor esetleg Sasszem Dani?
Elő kellene keresni,nekem nem sikerült.
 
Szerintem valami nagyon egyszerű dolog kellene,ami nincs túlbonyolítva.Az mindig bejön.
Pl. egy ilyet.A kék részere ívesen bele kellene írni valamit.Nem litániát.
Akvakertész,MagyarAkvaketész,ilyesmi.

21459711_890a27943fc578711de6f00e3a1948b6_l.jpg
Én csak annyival bonyolítanám, hogy látszódon a levélen, víz alatti... Azaz valami jellegzetes víz alatti növénykét tenni oda.
 
Viszont arra is kell törekedni,hogy aki ránéz erre a matricára , rögtön beugorjon,miről is van szó,közérthető legyen.
Ha mondjuk "Akvakertész" kerül rá,arra itt egy példa.Az átlag ember nem tudja hova tenni,hogy mi az akvakertész.

Valami ilyesmi sem lenne rossz.

21461293_484cb4e047bc44bd8064669354e43944_m.jpg
 
Cuki! Érdekes, hogy nincsen benne semmi lengyeles. Lengyel nyelv, vagy egyéb. Persze senki se mondta, hogy kritérium lenne.
Elkezdtem egy ötletet, az a baj, hogy annyira komplex, hogy nem tudom mikor lesz belőle valami. A egyszerű szimbólumot még nem tudtam kitalálni, lehet idővel egyszer csak kiforrja magát. Még pácolódni kell a témában.
 
Back
Oldal tetejére