• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
Nekem ami nagyon megtetszett még az egy Francia logó ez itt:

logo_0020_simple_0020_sur_0020_blanc_0020_.jpg


Ezt lehetne még formázgatni "kicsit sárga kicsit savanyú de a miénk" formára :)


Ez egy jó irány szerintem. A felirat lehetne magyar illetve angol is.
 
"Vigyázat!​
Kényszeres akváriumgyűjtögető!" :cool:

Egyébként a levélke elég lenne köréírva a Hungarian Aquascaping-gel:)
 
Szerintem egy ilyesmi póló növényesre átértelmezve, elég vadító lenne! :)
saltwater_aquarist_tshirts-r1f0526a7513a4a0eae58146d05b9f2d3_804gy_512.jpg

Esetleg fekete alapon zöld mintával.

Ha esetleg valaki élvezhető minőségű, felismerhető, fekete-fehér képet tudna gyűrni egy japós ágas-bogas-dús növényes akváriumból, nagyon állat lenne. Csak abban nem vagyok biztos, hogy sikerülne a növényzetet így leegyszerűsítve, két színnel megjeleníteni... :unsure::unsure::unsure:
 
Vannak kedvenc növényeitek? Elég nagy a választék, de jó lenne abból legóznom, amik közkedveltebbek. Egy vagy több lista jó lenne :) Előre is köszi!
 
Szerintem egy ilyesmi póló növényesre átértelmezve, elég vadító lenne!

sorry, szerintem ez sok, még átértelmezve is, ráadásul ötletmentes is ;)


Nekem ami nagyon megtetszett még az egy Francia logó ez itt:

logo_0020_simple_0020_sur_0020_blanc_0020_.jpg

ez minimál tényleg, de pl. ha a felirat "halászlé" lenne, szerintem simán elmenne úgy is , levél helyett hagymával v. pirospaprikával :D

sorry, egyelőre csak savazok, ha bármi értelmeset ötletem támad jelentkezem :sorry:
 
ez minimál tényleg, de pl. ha a felirat "halászlé" lenne, szerintem simán elmenne úgy is , levél helyett hagymával v. pirospaprikával :D

sorry, egyelőre csak savazok, ha bármi értelmeset ötletem támad jelentkezem :sorry:
 
Sajnos nem tudok rajzolni semmilyen formában de járatom a kicsi agyamat. Ez a csepp helyett lehetne egy csepp formájú wabi tál szerű és növénynek egy pogo lehetne mondjuk mert elég jellegzetes.A felirat pedig követhetné a tál formáját .
Nem tudom sikerült-e érthetően leírnom az elképzelésemet, remélem.
 
Sorry, próbáltam gondolkodni közben, józan akvaparaszti ésszel:

lehet hogy rosszul látom, de: a fórumnak van logoja. s még jó is. :)
aki nincs a fórumon az meg nem fog ide írkálni.

aki itt van, s büszkén viselné bármely test/alkatrészén ezen logót az kérdezzen az üzemeltetőktől, milyen módon teheti meg ezt.
vagy kalózkodjon. vagy tervezzen.

na, most lehet savazni :whistle:
 
Sorry, próbáltam gondolkodni közben, józan akvaparaszti ésszel:
lehet hogy rosszul látom, de: a fórumnak van logoja. s még jó is. :)
aki nincs a fórumon az meg nem fog ide írkálni.
aki itt van, s büszkén viselné bármely test/alkatrészén ezen logót az kérdezzen az üzemeltetőktől, milyen módon teheti meg ezt.
vagy kalózkodjon. vagy tervezzen.
na, most lehet savazni :whistle:

Ez is egy lehetőség. Ráadásul logikus is. Azonban ez nem onnan indult, hogy megtervezzük a hivatalos logóját a FÓRUMNAK, mert egyrészt már létezik, másrészt meg nem mi vagyunk a tulajdonosai. Mondjuk jelenleg nem elérhető, ha valaki szeretne pont ugyanilyet. Ha pont ilyet szeretne, akkor keresse fel a tulajdonosokat és ügyezze le. @Evereka részéről jött az igény elsősorban, hogy legyen egy hivatalos vonal. Ezért a leírásban a kettes pontot kapta "csapattag vagyok" kategória. Tuti nem fogom átrajzolni a meglévőt és csomagtartóból árulni a GA-előtt minden szombaton. :p:D

Több fantáziát látok a rajongói megoldásokban, ahol egyéni ötletek és elképzelések kerülnek napvilágra AKVAKERTÉSZET témában. Anyagilag nem remélek ebből hasznot, ha ez a gond. Ha lenne valami jó minta, amit többen is viselnének akkor olcsóbb lehetne az adott póló a szitázás miatt. Ebben reménykedem, mert ha csak magamnak csináltatnám, úgy drágább lenne. A 2-es pontra nem hiszem, hogy csinálok bármit, mert adott. Emiatt nem kell parázni.

Továbbra is mehet az ötletelés és elképzelés, maximum nem az lesz a "hivatalos" szimbólum,minta,póló,matrica. (egyes és hármas pont a leírásban)
S akkor tovább is léphetünk ezen.

Ja, hogy otthont ad a fórum egy nem hivatalos kép, szimbólum ötletelésnek, ne adj Isten leszervezésnek? Hogy ez mennyire előny, vagy hátrány a GA-nak, azt a tulajdonosok eldöntik és maximum nem kreatívkodunk akvakertészet témában, mert nem lesz itt szabad. De nem úgy ismerem a srácokat.
 
Utoljára módosított:
Ez is egy lehetőség. Ráadásul logikus is. Azonban ez nem innen indult, hogy megtervezzük a hivatalos logóját a fórumnak, mert egyrészt már létezik, másrészt meg nem mi vagyunk a tulajdonosai. Mondjuk jelenleg nem elérhető, ha valaki szeretne pont ugyanilyet. Ha igen, akkor keresse fel a tulajdonosokat és ügyezze le. @Evereka részéről jött az igény elsősorban, hogy legyen egy hivatalos vonal. Ezért a leírásban a kettes pontot kapta "csapattag vagyok" kategória. Tuti nem fogom átrajzolni a meglévőt és csomagtartóból árulni a GA-előtt minden szombaton. :p:D

Több fantáziát látok a rajongói megoldásokban, ahol egyéni ötletek és elképzelések kerülnek napvilágra. Anyagilag nem remélek ebből hasznot, ha ez a gond. Ha lenne valami jó minta, amit többen is viselnének akkor olcsóbb lehetne az adott póló a szitázás miatt. Ebben reménykedem, mert ha csak magamnak csináltatnám, úgy drágább lenne. A 2-es pontra nem hiszem, hogy csinálok bármit, mert adott. Emiatt nem kell parázni.

Továbbra is mehet az ötletelés és elképzelés, maximum nem az lesz a "hivatalos" szimbólum,minta,póló,matrica. (egyes és hármas pont a leírásban)
S akkor tovább is léphetünk ezen.

Ja, hogy otthont ad a fórum egy nem hivatalos kép, szimbólum ötletelésnek, ne adj Isten leszervezésnek, azt a tulajdonosok eldöntik és maximum nem kreatívkodunk akvakertészet témában, mert nem lesz itt szabad. De nem úgy ismerem a srácokat.
No-no lassan a testtel Lali.Félreértettél.Én nem azt mondtam ,hogy hivatalos legyen,hanem hogy az egy nagyon jó motívum ami jelenleg a fórum logóján van növény.Részemről bármi is készül el azt hordani fogom.Az már más tészta ,hogy lehetne ezt a motívumot használni (ha Viktorék engednék egyáltalán),de ha ti mást találtok ki ,legyen ugy .Én csak arra utaltam ,hogy ha már van a fórumnak logója ,akkor esetleg,mégegyszer leírom ,esetleg lehetne belőle további irányvonal. Ennyi.Ha meg saját kreálmány lesz valaki részéről ,én annak is örülök majd.
 
Na akkor hetvegen elokaparom az ipari minosegu reklammaticaimat es kivagok belole valami megtervezett logot es felragasztom az automra,mert En igy szeretem!
Mindenki dobja be ide kotetlenul az otletet es ne azon gondolkodjon hogy lesz az megvalositva mert ez mar nem a mi dolgunk lesz [emoji6]
 
No-no lassan a testtel Lali.Félreértettél.Én nem azt mondtam ,hogy hivatalos legyen,hanem hogy az egy nagyon jó motívum ami jelenleg a fórum logóján van növény.Részemről bármi is készül el azt hordani fogom.Az már más tészta ,hogy lehetne ezt a motívumot használni (ha Viktorék engednék egyáltalán),de ha ti mást találtok ki ,legyen ugy .Én csak arra utaltam ,hogy ha már van a fórumnak logója ,akkor esetleg,mégegyszer leírom ,esetleg lehetne belőle további irányvonal. Ennyi.Ha meg saját kreálmány lesz valaki részéről ,én annak is örülök majd.
Általában egy létező, ismert és közkedvelt cég logója brand-je, szent és sérthetetlen. (igazából mindegyiké) GA részéről fiatalos csapat, jó kedv, de az övék, ők rendelkeznek vele. Az az igény sok esetben megvan a rajongók részéről amit leírsz, de annak aki elkészíti, már el kell számolnia, csúnyán fogalmazva. Szóval nem foghatom a GA logóját, anyagait vagy éppen a Samsung-ét és gyúrhatom kedvemre, mert egyrészt sértő lehet a cégre nézve, másrészt meg olyan jogi dolgok vannak ebből, amit fehér ember át se lát. Nekem is tök jó lenne egy onkyo póló, vagy bögre, vagy egyéb promo, de nincs, magamnak ha akarok csinálhatok (bár az is kalóz), de nem használom fel, pláne nem a gyártó fórumán kezdem csúnyán fogalmazva szét cincálni a saját logóját.
Szumma szummárum, neked elhiszem, hogy mindegy ki csinálja meg a fórum logóját, de mivel nem én vagyok a tulajdonosa és készítője, nem nyúlok hozzá.
 
Back
Oldal tetejére