• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13
Szerintem a kik jönnek lista
Nagyon remélem, hogy csak a wabikészítésre jelentkezők, mert én is szeretnék ott lenni. 😉 Apropó adok veszek... Valaki nem hozna nekem kagylósrákokat? Tudom, hülye kérés, mert a többség magától jövő átoknak éli meg, mint a planáriát, de nekem kéne. @ezsolt80 ígért nekem talán januárban, de nem tudom ott lesz-e a partin. 🙂
 
Nagyon remélem, hogy csak a wabikészítésre jelentkezők, mert én is szeretnék ott lenni. 😉 Apropó adok veszek... Valaki nem hozna nekem kagylósrákokat? Tudom, hülye kérés, mert a többség magától jövő átoknak éli meg, mint a planáriát, de nekem kéne. @ezsolt80 ígért nekem talán januárban, de nem tudom ott lesz-e a partin. 🙂
Azt nem hiszem, mert én nem jelentkeztem
 
Nagyon remélem, hogy csak a wabikészítésre jelentkezők, mert én is szeretnék ott lenni. 😉 Apropó adok veszek... Valaki nem hozna nekem kagylósrákokat? Tudom, hülye kérés, mert a többség magától jövő átoknak éli meg, mint a planáriát, de nekem kéne. @ezsolt80 ígért nekem talán januárban, de nem tudom ott lesz-e a partin. 🙂
nem terveztem... viszont gondoltam rád hétvégén is, mert 50-100darabot leúsztattam a 'fajansz-vízesésben' szűrőtakarítás után.
De valahogy juttatok neked ha senkinek nincs 'eladó szaporulata' belőlük ;)
 
Más, aki a scapeit dologban indul hogy halad? Lesz belőle valami? Használható a cucc?
A kéréseket @Jopet továbbítom a fejlesztőknak 👍
Na én kipróbáltam, nem rossz, az előttem szólók véleményével teljesen egyetértek, amit még hiányolok, hogy pl. homokot nem lehet külön hozzáadni, pl ha folyót-völgyet akarnék imitálni (lásd a szerkesztésemről pont ez hiányzik.).
A kövek meg nagyon pixeleződnek, ha nagyítani kell akkor eléggé rontja az összképet. Sokat segítene az is ha a különböző elemeket, mint a talaj, dekor, növény; más és más layerekre lehetne tenni például.
Névtelen.png
 
Mindenkit óva intek ennek a Scape It program használatától 😄😄,komoly függőséget tud okozni.
Lassan ennek is lehetne külön topikja ahol megosztjuk egymással a terveket,sokat lehet így is inspirálódni egy kezdő akvakertésznek.
Ez a nano akváriumom mérete 60 x 25 x 25
de mivel @viktorlantos nem ebben a méretben hírdette a versenyt ezért itt hagyom nektek :)

capture-20210720-160717.jpg
 
Mindenkit óva intek ennek a Scape It program használatától 😄😄,komoly függőséget tud okozni.
Lassan ennek is lehetne külön topikja ahol megosztjuk egymással a terveket,sokat lehet így is inspirálódni egy kezdő akvakertésznek.
Ez a nano akváriumom mérete 60 x 25 x 25
de mivel @viktorlantos nem ebben a méretben hírdette a versenyt ezért itt hagyom nektek :)

View attachment 152055
Ez nagyon jó lett! Mi így ahogy van, elfogadnánk. :)
 
Afterparty Bazár

Amit viszek igény esetén:
SUBMERS növények
- Hygrophila pinnatifida
- Lobelia cardinalis mini
- mini karácsonymoha,
- min fissi
- Riccardia

EMERS növények (pl.: Wabiba)
- Hydrocortile tripartita

Egyéb:
- EHEIM skimmerbe pótszivacsnak valót tudok vinni, és helyben szeletelek egy TM20-as, 10x10x20as hasábból.
- Tropica Premium táp 300 ml-es kiszerelés, kevés hiányzik belőle. Ennek viszont (fél)ára van, kemény 2.000,- forint.
IMG_1722.JPG

Aki kér valamelyik növényből, kérem, hogy priviben jelezze.
 
Hallóka,

Én elvesztettem a fonalat a kis terra base csapat ügyben. Ha valaki befogad maga mellé én is szívesen csatlakoznék.

Van egy két apróság amitől megválnék, feldobom őket holnap. A főnyeremény egy nagy fáranövesztett microsorum trident ingyen. 🤩 Majd dobok fotót.

Várom már a szombatot, ott tali. 🍻
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére