• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13
No akkor kedves akvakertész barátaim.
Összeguberáltam egy részét annak amim van.
A képek alá írom amit tudni kell.
Ha valami érdekel legkésőbb péntek este 8 ig jelezz.
View attachment 152108
Tenyésztő haltáp,nagyon szeretik a nano halak és ganélák,nem rontja a vízparamétereket.
Ezt 100 g /250.- áron tudom kiporciózni.Ha kipróbálni szeretnéd itt az alkalom.

View attachment 152109
View attachment 152110
Eheim Skim 350.működik a baj a kábellel van Én nem tudom lezsugorozni,a belső vezeték ép a külső burkolat van megnyilva.
Akinek ért hozzá és biztonságosan tudja javítani annak 2000.- az ára.

View attachment 152111
Tűszelep elsősorban citromsavas rendszerhez. 500.-
View attachment 152113
Ph mérő,nem használtam garnélák miatt rendeltem de nem kellett ,nincs kalibeálva de a papírja meg van eredeti csomagban.2500.-
View attachment 152114
Tropica co2 porlasztó ráfér atakarítás de utána tökéletesen működik. 1000.-
View attachment 152115
Co2 nagynyomású atomizer nem használtam a citromsavas rendszer nem viszi át minimum 3 bár , 1500.-

Egyenlőre ennyi.Ha érdekel valami írj
Eheim Skim 350 elkelt
Táp is szerintem elfogyott,de ha még marad jelzem,a többi még vihető.
 
Hivatalosan nem az, nem is ezért járunk ide, de törzsvendégeknek lehet pecázni, főleg ha olyanok mint mi. (szakáll nélküli horog, sebfertőtlenítő, ponty matrac, catch and release stb..) :)
Óóóó jeee, ez az igazi VIP élmény ;)
 
Sziasztok!

Ezek közül, ha valamit kérnétek, akkor szívesen elvisszük az afterparty-ra:

1 nagy tenyérnyi Mini Fissi
1 nagy tenyérnyi Riccardia
1 óriás telep Microsorum 'Mini Coral'
+rengeteg Bucephalandra
Odyssea 2 X 24 W - fénycsövekkel
Odyssea 4 X 24 W (eredeti dobozában) - fénycsövekkel
Eheim 2075-ös szűrő (limited 50 yrs kiadású fekete házas) full biológiai töltettel (Matrix és Substrat pro)
JBL proscape BEIGE talaj( - gyönyörű világos krém színű aktív talaj ) kb. 2 Liter új és 3 Liter használt (mosva, szárítva)
világos (La Plata színű és méretű) dekorhomok - kb. 15 kg

Szép napot!
Niki, Atti 70/5183807
 
Nagyon remélem, hogy csak a wabikészítésre jelentkezők, mert én is szeretnék ott lenni. 😉 Apropó adok veszek... Valaki nem hozna nekem kagylósrákokat? Tudom, hülye kérés, mert a többség magától jövő átoknak éli meg, mint a planáriát, de nekem kéne. @ezsolt80 ígért nekem talán januárban, de nem tudom ott lesz-e a partin. 🙂
Pomázon jártam, @ezsolt80 olyan jó fej, hogy küldött neked egy nagy adag kagylósrákot. ;) Holnap hozom neked a partira.
 
Sziasztok!
Atti mondta, hogy kerdezzem meg itt nyugodtan.
Esetleg valakinek nem porosodik otthon egy 30x30 vagy 40x40 cm alapterületű akvárimbútora? És akár el is hozná holnap? :)
 
Bepácoltam a húsokat, előre elnézést a tarjáért. Sajna elég rágósnak tűnik. Vásárlásnál nem derült ki. Reméljük a pác segít megpuhítani. Mindenesetre a csirkék jónak tűnnek.
Szedtek ki vagy 20 malawit @ZaCK nek, de egy részük már meg is purcant, remélem a többi élve fog odaérni.
Csilla, megtaláltam amit ígértem neked. Nem volt egyszerű. :D
 
Bepácoltam a húsokat, előre elnézést a tarjáért. Sajna elég rágósnak tűnik. Vásárlásnál nem derült ki. Reméljük a pác segít megpuhítani. Mindenesetre a csirkék jónak tűnnek.
Szedtek ki vagy 20 malawit @ZaCK nek, de egy részük már meg is purcant, remélem a többi élve fog odaérni.
Csilla, megtaláltam amit ígértem neked. Nem volt egyszerű. :D
Szórd meg egy kis szódabikarbónával! garantált lesz a siker!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére