• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13
Skacok, folytassátok, lécci. 🙏
A maradék két helyre így hogy válasszanak szkép-párt, akik szívesen indulnának, csak épp dunsztjuk sincs, kit kérhetnének meg. Plííz. :)

1. @mmccannon
2. @star67
3. @kunakos
4-5. @Luigi13 páros
6. @keszalvo
7-8. @tsokee duó
9. @Bálint Nagy
10. @Piga
11. @Nexus
12. @evavigh
13. @LANguSzTa
14. @lamascsi
15. @Ádám_
16. @Verhó
17.
Életemben nem csináltam még ilyet, így én leginkább lelki támogatást tudnék a legjobban nyújtani közben :) Nagyon jó aszisztens vagyok, eszközöket növényeket adogatom kézbe szívesen és kávét is főzök ha arról van szó! Na jó... az utolsót már nem vállalom be! :D
Amennyiben valakinek felkeltettem az érdeklődését szívesen csatlakozom! :)
 
Segítsetek pls csapatokba szerveződni :) Kár lenne, ha egyből verekdedéssel indulna a party :D🤪


Más, aki a scapeit dologban indul hogy halad? Lesz belőle valami? Használható a cucc?
A kéréseket @Jopet továbbítom a fejlesztőknak 👍
Én többször is nekiszaladtam, de folyton összeomlik a rendszer.🤨93EF2416-BEF7-4C21-8BFE-4D4354E7F3E3.png
 
Utoljára módosított:
Segítsetek pls csapatokba szerveződni :) Kár lenne, ha egyből verekdedéssel indulna a party :D🤪


Más, aki a scapeit dologban indul hogy halad? Lesz belőle valami? Használható a cucc?
A kéréseket @Jopet továbbítom a fejlesztőknak 👍
Nálam már kettő is készen van de mivel csak egyel lehet nevezni (azt majd pénteken este )
így a másikat ide kirakom egy szösszenet hogy miért is jó ez a program.
Szerintem sokat lehet vele bíbelődni és segít elképzelni ,megvalósítani azt ami a fejedben van.
JA ezt telón szerkesztettem ott tényleg körülményesebb de számítógépről azért sokkal könyebb :cool:

Screenshot_2021-07-18-23-01-15-307_com.android.chrome.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére