• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13

Nigro

Alapító
Admin
Motoszkál a fejünkben egy gondolat, hogy mi lenne, ha ezt a kicsit hosszúra nyúlt kényszerbezártságot, egy igazán laza akvakertész találkozóval tennénk gyorsan felejthetővé.
Mit szólnátok egy jó kis sütögetős, dumálós, találkozóhoz valamelyik szombat délután a GA-ban?
Fent van a szavazás. Döntsetek! :)
Ha van ötlet azt pedig beszéljük ki.
 
Motoszkál a fejünkben egy gondolat, hogy mi lenne, ha ezt a kicsit hosszúra nyúlt kényszerbezártságot, egy igazán laza akvakertész találkozóval tennénk gyorsan felejthetővé.
Mit szólnátok egy jó kis sütögetős, dumálós, találkozóhoz valamelyik szombat délután a GA-ban?
Fent van a szavazás. Döntsetek! :)
Ha van ötlet azt pedig beszéljük ki.
Csak ne akkor, amikor nálam lesz az éves bazi nagy növényfejes duma party. :D
 
Motoszkál a fejünkben egy gondolat, hogy mi lenne, ha ezt a kicsit hosszúra nyúlt kényszerbezártságot, egy igazán laza akvakertész találkozóval tennénk gyorsan felejthetővé.
Mit szólnátok egy jó kis sütögetős, dumálós, találkozóhoz valamelyik szombat délután a GA-ban?
Fent van a szavazás. Döntsetek! :)
Ha van ötlet azt pedig beszéljük ki.
@Nigro néhány ötlet:
- bekötött szemmel köves nano hardszkép összerakása, mindenkinek 10 kő áll rendelkezésére, annyit használ fel, amennyi akar. (Ez feltételezi, hogy rendelkezésre állnak azok a sörpadok/asztalok, amik a megnyitón is voltak.)
- jó lenne olyasmi, mint gyerekkorunkban (már mint a miénkben): egy gyerekmedence felszínen úszó halakkal, hasukon egy szám. Nyeremény a (mondjuk 10-est kifogó) egy üveg ásványvizet kap, a 3-ast egy halhálót, a 2-est egy Dennerle Cleanatort, az 1-est, a fődíjat - az egyetlen értékes nyeremény - 5000 forintos GA utalványt. A kettő között pedig Sportszelet, Balaton szelet, Milka csoki, egy tölcséres Cornetti fagyi, mittoménmi, stb. A résztvevőket pedig tombolán lehetne kisorsolni, ki az a 10 növényfej, aki pecázhat. A kifogot halakat pedig nem lehe visszatenni a medencébe.
- Aqua Totó: 13 + 1 kérdés (GA termékpalettával kapcsolatban, ki épített egy bizonyos akvát, hány WS volt, stb.)
 
Nagyon jó lenne egy ilyen szociális esemény. Bár már azt se tudom, hogyan kell szocializálódni 😅😂

Még akvascaper "karrierem" előtt volt valami hasonló esemény ahol a résztvevők versenyeztek egymással hardcape építésben. Azt azóta is sajnálom, hogy lemaradtam róla, mert az jó móka lehetett.

A GA-s események mindig adnak nekem egy löketet, szóval ha néhány héttel előre tudjuk az időpontot, nem is lenne kérdés, hogy mennék e.
 
Közel 30 szavazat a party megrendezésére, 1 aki még fél a fertőzéstől és 1 aki egyértelműen azt szeretné, ha otthon maradnánk még amíg véget nem ér az apokalipszis. :eek:
Azt gondolom 30 ember már jól mutatna a GA-ban ahogy vezényszóra követ, meg fát válogat... :D Szerintem csináljuk meg!
A jövő héten átnézzük a naptárakat és kiteszünk egy szavazást két időpontra. Amelyik több szavazatot kap, ott rendezzük meg az afterpartyt! :)
🥳🤟🕺🍭🤸‍♂️🏆
(@mmccannon neked mikor lesz a partyd?)
 
Közel 30 szavazat a party megrendezésére, 1 aki még fél a fertőzéstől és 1 aki egyértelműen azt szeretné, ha otthon maradnánk még amíg véget nem ér az apokalipszis. :eek:
Azt gondolom 30 ember már jól mutatna a GA-ban ahogy vezényszóra követ, meg fát válogat... :D Szerintem csináljuk meg!
A jövő héten átnézzük a naptárakat és kiteszünk egy szavazást két időpontra. Amelyik több szavazatot kap, ott rendezzük meg az afterpartyt! :)
🥳🤟🕺🍭🤸‍♂️🏆
(@mmccannon neked mikor lesz a partyd?)
Milyen jó, hogy az alapanyag helyszínen van.... imádom a pirított garnélát, de a paprikáslisztbe forgatott halacskákat is szeretem. 😆😆😆
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére