• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész "afterparty"

Mikor legyen az akvakertész "afterparty"?

  • 2023 Augusztus 26 - szombat

    Votes: 9 69.2%
  • 2023 Szeptember 9 - szombat

    Votes: 7 53.8%

  • Total voters
    13
Ha nincs rá más lehetőség, ott a Print Screen! :)
OK, az megy. 👍 Csak azt hittem, van egy"beépített" mód is, csak én nem találom, hová is kell kattintani. 🤓

Hirtelen én is erre gondoltam. Még nem teszteltem hogy a végeredményt hogy lehet lementeni, de mivel elég sokan osztogatták korábban valami könnyű útnak kell lennie.
Arohamsisakoséletbe, Vik! Ha már ott virít, hogy támogattátok ezt a bitang jó progit (az ég adta világon MINDENT kidob - miből hány tő, kő, fa, lumen, l/h szűrés, stb. - szuszákold ki a srácból az infót, lécciiii. 🙏
 
FAQ!
"How can I save my scape as an image?
Scape It has not yet built in any extra function for this. It works best by taking a screenshot of your scape. We recommend that you maximize the scape in the editor in order to display as many details as possible."

Tényleg nagyon fasza a cucc!
Első próbálkozás után két javaslatom lenne a fejlesztőhöz, @viktorlantos esetleg tolmácsolhatnátok neki:
1. A kis képek szerkesztőablaka ki tud lógni a képből és így nem megfogható. Ha pl forgatni szeretném, előbb át kell helyeznem hogy hozzáférjek a forgató eszközhöz.
2. Sokszor szinte lehetetlen szerkeszteni egyes elemeket, mert a többi ellehetetleníti a kijelölésüket. Az oldalsó sávban ugyan ki tudom választani, de ez a mozgatásban nem segít, ahhoz mindenképp meg kell fogni és ez sokszor csak úgy lehetséges, ha a többi láthatóságát megszüntetem.

Javaslatok:
1. Ha a fő szerkesztőablak nagyobb lenne, mint az akvárium maga, akkor talán nem lenne ezzel gond.
2. Duplakattintás kellene az aktív kijelöléshez. Ha az oldalsó sávban kijelölöm az adott elemet, akkor az akváriuban automatikusan az lenne az aktív, tudnám mozgatni anélkül hogy az odakattintással másik elem válna aktívvá.

De nyilván ezek csak amatőr tippek, a fejlesztő minden bizonnyal akár jobban is meg tudná oldani...
 
FAQ!
"How can I save my scape as an image?
Scape It has not yet built in any extra function for this. It works best by taking a screenshot of your scape. We recommend that you maximize the scape in the editor in order to display as many details as possible."

Tényleg nagyon fasza a cucc!
Első próbálkozás után két javaslatom lenne a fejlesztőhöz, @viktorlantos esetleg tolmácsolhatnátok neki:
1. A kis képek szerkesztőablaka ki tud lógni a képből és így nem megfogható. Ha pl forgatni szeretném, előbb át kell helyeznem hogy hozzáférjek a forgató eszközhöz.
2. Sokszor szinte lehetetlen szerkeszteni egyes elemeket, mert a többi ellehetetleníti a kijelölésüket. Az oldalsó sávban ugyan ki tudom választani, de ez a mozgatásban nem segít, ahhoz mindenképp meg kell fogni és ez sokszor csak úgy lehetséges, ha a többi láthatóságát megszüntetem.

Javaslatok:
1. Ha a fő szerkesztőablak nagyobb lenne, mint az akvárium maga, akkor talán nem lenne ezzel gond.
2. Duplakattintás kellene az aktív kijelöléshez. Ha az oldalsó sávban kijelölöm az adott elemet, akkor az akváriuban automatikusan az lenne az aktív, tudnám mozgatni anélkül hogy az odakattintással másik elem válna aktívvá.

De nyilván ezek csak amatőr tippek, a fejlesztő minden bizonnyal akár jobban is meg tudná oldani...
Egyetértek, én mindent okos telefonon használok és azon hatványozottabban nehezebb volt kivitelezni.

Ettől függetlenül pacek egy alkalmazás! Tetszik! Még jó hogy a nano 55 literest még nem indítottam!
 
Figyu Viktor!
Felmerült egy kérdésem....
Ha belejövök és ráérzek a logikája pikk pakk le lehet gyártani egy jó pár scape-t. Így a kérdésem a következő: csak 1 vagy több pályaművet is le lehet adni?

Bár hajlok az egyfelé, mégis biztos ami biztos megkérdezem ;)
Szia!
Nevezzél egyet a mi nevünkben is, mert nekünk úgysem mennek ezek a 'szuper program'-ok! ;)🙃
 
FAQ!
"How can I save my scape as an image?
Scape It has not yet built in any extra function for this. It works best by taking a screenshot of your scape. We recommend that you maximize the scape in the editor in order to display as many details as possible."

Tényleg nagyon fasza a cucc!
Első próbálkozás után két javaslatom lenne a fejlesztőhöz, @viktorlantos esetleg tolmácsolhatnátok neki:
1. A kis képek szerkesztőablaka ki tud lógni a képből és így nem megfogható. Ha pl forgatni szeretném, előbb át kell helyeznem hogy hozzáférjek a forgató eszközhöz.
2. Sokszor szinte lehetetlen szerkeszteni egyes elemeket, mert a többi ellehetetleníti a kijelölésüket. Az oldalsó sávban ugyan ki tudom választani, de ez a mozgatásban nem segít, ahhoz mindenképp meg kell fogni és ez sokszor csak úgy lehetséges, ha a többi láthatóságát megszüntetem.

Javaslatok:
1. Ha a fő szerkesztőablak nagyobb lenne, mint az akvárium maga, akkor talán nem lenne ezzel gond.
2. Duplakattintás kellene az aktív kijelöléshez. Ha az oldalsó sávban kijelölöm az adott elemet, akkor az akváriuban automatikusan az lenne az aktív, tudnám mozgatni anélkül hogy az odakattintással másik elem válna aktívvá.

De nyilván ezek csak amatőr tippek, a fejlesztő minden bizonnyal akár jobban is meg tudná oldani...
Köszi @Jopet 👏
Javaslataid a szívemből szólnak, tényleg hasznos lenne mindaz, amit felvetettél.
 
Kedves partyarcok :)

Ahogy látom kellemes időnk lesz kövi szombaton :) 👍

Van 5 Terra Base, ha valakinek van kedve ilyet kötözgetni/építeni. Amikor japánban voltunk a srácokkal én nagyon szerettem ezt a kerti mókát.
Ott ha jól emlékszem 1 óra volt játszani ezekkel és egész jó eredmények születtek a végén.

Szóval arra gondoltam, hogy hasonlóan párban lehetne építeni itt is. Növényt kaptok hozzá.
Annyi kérésem lenne, hogy írjátok meg kivel építenétek. Az első 5 csapatnak jut ilyen lehetőség.

49030674502_756785cf1b_h.jpgNature Aquarium Gallery 2019 by Viktor Lantos, on Flickr
 
Kedves partyarcok :)

Ahogy látom kellemes időnk lesz kövi szombaton :) 👍

Van 5 Terra Base, ha valakinek van kedve ilyet kötözgetni/építeni. Amikor japánban voltunk a srácokkal én nagyon szerettem ezt a kerti mókát.
Ott ha jól emlékszem 1 óra volt játszani ezekkel és egész jó eredmények születtek a végén.

Szóval arra gondoltam, hogy hasonlóan párban lehetne építeni itt is. Növényt kaptok hozzá.
Annyi kérésem lenne, hogy írjátok meg kivel építenétek. Az első 5 csapatnak jut ilyen lehetőség.

View attachment 151965Nature Aquarium Gallery 2019 by Viktor Lantos, on Flickr
Akkor mi @star67 Csillával leszünk egy pár :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére