• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Póló

Legközelebb a "sárkánycenteren" keresztül kellene behozatni a pólót, szerintem azok 2 óra alatt levámoltatják a 2 forintos pólóikat :lolno: :geek: :silent:
 
bitumen said:
Legközelebb a "sárkánycenteren" keresztül kellene behozatni a pólót, szerintem azok 2 óra alatt levámoltatják a 2 forintos pólóikat :lolno: :geek: :silent:

Ne is mond. Pillanatra én is elgondolkodtam ezen. Amikor az ember behozza, bevallja az értékét, vámolná.... ha tudná. de nem így megy.

Kici Kínai meg behozza, bevallásnál 2 nullával kevesebb megy rá, vámolni nem kell az érték miatt, nincs adminisztráció, mert euból hozzák papíron.... nah erről ennyit.
 
Viktor! Fogtok még rendelni máskor ilyen tételben pólót? Mert gondolom 1-2 dbot nem rendeltek meg.
 
Hihetetlen de mégis igaz.... Sikerült pótolni a hiányzó papirokat. Vámolás is megtörtént, pár nap múlva elhozhatjuk vámraktárról a pólókat.
Ahogy korábban említettem 5800 Forint lesz a pólók ára egységesen. Szerintem jövőhéten már indulhatnak majd az első kiszállítások. :angel:
 
Az eddigi- mail-ben elküldött- foglalások érvényesek még? (pl. az enyém...)
 
Holnap megpróbálom elhozni a pólókat és akkor péntektől indulhatnak a kiszállítások. :thumbup:
A pólók a shopban is meg fognak jelenni, legalábbis ami megmaradt az előrendelések után, úgyhogy aki szeretne majd rendelni a webshopban meg tudja tenni.
 
Jelentem ma végre hozzájutottam a pólókhoz. És fel is tettem a shopba rendelhetőre.

Gyors tesztnek vetettem alá őket. Az eredmény:

- méretek stimmelnek. az én XL méretem megfelel az LL-nek. párom M-es méretet hord, neki is jó volt a méret. szóval nincs japán méret meg nem japán méret. csak válaszd nyugodtan azt, amit a hétköznapokban viselsz. :thumbup:
- anyagra szerintem tök jó. finom puha pamut ami kicsit elasztikus. nem viszketsz tőle, nem irritál, kényelmes viselet. :thumbup:
- nyomás minőség. szerintem jó, persze nyomás (nem hímzés), de nem idegesítő vasalt minta van rápattintva, ami végig feszülne a hátadon vagy a hasadon. nekem bejött. :thumbup:

Összességében szerintem maszek. 5/5 :thumbup:

Hogy közelebb hozzam az élményt csináltam fotókat mindkét pólóról, ha már a neten alig látni.
Figyelem! A pocakos testmodell én voltam. A pocak értelemszerűen nem jár a pólóval. :lol:

http://www.greenaqua.hu/kellekek/kellek ... k.html?p=1

Mivel limitáltak a készletek, érdemes lecsapni rá. Méretenként kb. 5-6 darabok vannak csak. Ha elfogy lehet nem jön több ezt még nem látjuk.

ada-t-shirt-fekete-7.jpg


ada-t-shirt-fekete-3.jpg


ada-t-shirt-fekete-4.jpg


ada-t-shirt-fekete-6.jpg


ada-t-shirt-fekete-5.jpg


ada-t-shirt.jpg


ada-t-shirt-feher-4.jpg


ada-t-shirt-feher-2.jpg


ada-t-shirt-feher-3.jpg


ada-t-shirt-feher-1.jpg


Kellemes böngészést :angel:
 
Back
Oldal tetejére