• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A Tönk - 160l

De cuki, bocs, de nekem innen a macsek kéne, de csak azért, mert az nincs :)
 
HAC 10. hely Még pont becsúsztam az oklevelesek közé:)
Kezdésnek nem rossz;):) Bár azt hiszem evidens, hogy hol kellett/lehetett volna még csiszolni rajta. Növény-egészség, alga téren eléggé szégyellem magam, látva hol tartotok ti ilyen tekintetben.
Az igazt megvallva én nagyjából ide saccoltam magamat a verseny előtt. És most is ide raknám magamat. Ebből is látszik, hogy értik a bírák a dolgukat:D(y)

Amúgy nem értem miért mondja mindenki ezt a vulkános dolgot. (Kommentekre reagálva) Ha ti nem mondjátok, lehet, hogy soha nem látom bele. Ez egy korhadt fadarab.:D
A valissal pedig tisztában vagyok, hogy nem illik oda. De élőben jól mutat(ott ott) és nem akartam kiszedni csak a versenyfotóért.

Na akkor a versenyfotók:

HAC részlet5x
by m.marci667, on Flickr

HAC részlet3x
by m.marci667, on Flickr

HAC részlet1x
by m.marci667, on Flickr

HAC full1
by m.marci667, on Flickr

Közben az aki lényegében az utolsó hetébe lépett.:cry:
Ide írtam még néhány mondatot, csak aztán rátenyereltem a backspacere. Még nem temetem! Még van egy hét ezzel az Tönkkel amit inkább kiélvezek az utolsó percig:love:! (Fujj, de nyálas lett)
Ki tudja, hogy a következőt is szeretni fogom-e ennyire...;)
 
Nagyon kiváncsi vagyok, kicsit hiányoznak most az igalmas új projektek a fórumról -- @eMZé-én kívül nem is jut most eszembe nagyon más
 
Ezzel a bejegyzéssel akkor megköszönném a figyelmet és a naplót lényegében lezárnám.
Szétszedtem. Még 26-án.
Így nézett ki 1-2 nappal előtte

029
by m.marci667, on Flickr

032
by m.marci667, on Flickr

030
by m.marci667, on Flickr

034
by m.marci667, on Flickr
Hát igen, a végén eléggé elburjánzott.:) De azért sajnáltam...

Nem is tudom mit kéne még ide írnom. Szép volt, jó volt, nem volt elég de csak most tudtam szétszedni. Elnézegettem volna még 1-2 hónapot. Az utóbbi időben tetszett a legjobban, amikor már nem csináltam vele semmit, csak a látvány volt meg. (És a hozzájáró életérzés persze.)
Sokat tanultam belőle, volt algám mindig éppen elég. Néha több is, de a kedvemet ez nem vette el a a dologtól.
Ja és persze köszönöm a segítséget, támogatást mindenkinek. Szükségem lesz rá a továbbiakban is. :)

Folyt. köv. egy másik naplóban. Mondjuk holnap;)
 
Nagyon jó aki volt gratulálok hozzá, itt a végén jól állt neki ez a vad külső.
Kíváncsian várom az újat (y)
 
Még sosem volt érkezésem elmondani, de számomra ez volt a HAC legauthentikusabb nevezése. Igazából Cecskától már default elvárás, hogy valami meghökkentőt hozzon, őt ne vegyük most ide, Tibicuki munkáit nagyon szeretem és mai napig előveszem néha, de ő is régi motoros. Ez az aki viszont olyan, ami váratlanul ért, és két-három év múlva is így fogok rá emlékezni. Jó lett volna élőben megnézni.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Back
Oldal tetejére