• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

80*35*40

Sajnos most én is az algákkal küzdök, csak azzal a különbségel, hogy én a CO2 miatt ( sajnos kifogyott a 2kg-os palackom).
Nagyon nem örűltem neki, mert a kb. 3-4 hetes akváriumnál egy ingadozó CO2 állapot nagyon nem tesz jót :(. Most élesztős + Easy Carbo megoldással próbálom orvosolni a dolgot kb. 2 hétig, mert ennyi ideig tart megtőlteni a palackot :( .
 
3791738628_e52b9c033f.jpg


Körűlbelűl 1 hónap után :) .
A kép minőségéért elnézést kérnék mindenkitől!!!
Remélem így is látszik egy kicsi fejlődés :) .
 
huh wow. Rock'n Roll baby :D
hangulatos kis aki lett belőle. Gratula. ebből a szögből nagyon jó hangulata van.

Ég és föld a régihez képest ;)
 
Hűűű...
Nagyon szép lett, szépen megnőttek a növények is, a bal oldalról én egy követ hiányolok, kéne középre egy nagyobb kő ami balra "néz", és mögötte levő egyenes követ meg egy kicsit jobbra vinni, de lehet hogy csak nekem tetszene jobban.

Nagyon szép lett. ;)
 
Szívesen adok neked kölcsön (akár ma is) egy 350g-os tele palackot, ha töltve visszakapom. (Küldd el a számod pü-ben.)
Egy feltétellel: csinálsz pár normális képet a gyönyörű akidról nekünk. ;)
 
gyönyörű az aki ;)
ott a backlight : )
de nekem jobban tetszene az aki, ha a bal oldal is ilyen bokor stílusú lenne vagy csak kicsit megemelnéd a talajt, mert egy kicsit laposnak tűnik.( a jobb oldalt nagyon eltaláltad )
a ricciára szerintem ráfér egy nyírás
összességében 5-ös ;)
grat.
art
 
Köszönöm srácok, mindent megteszek hogy egy dekoratív aki legyen belőlle.
Megpróbálok élesebb szebb képeket csinálni ;).
 
Huh ez tényleg jól megnőtt :shock: :D. Egy kicsit az elrendezésen talán lehet még valamit csiszolni, de hogy mit azt meg nem tudnám mondani :D
Összességében valóban gyönyörű, csak így tovább.

UI: A háttérvilágítás tényleg nagyon odatesz!
 
Hát én meg se ismertem... :) Nagyon sokat változott, nekem nagyon tetszik, Gratula! ;)
 
Húha gyönyörű lett az akid. Gratulálok.
Szeretnék láttni még több képet erről az érdekes és egyedi akváriumról.
 
az utolsó képen a riccia sövény nagyon ott van ;) nem lehet egyszerű így kordában tartani.

szépek a növényeid. és az utolsó kép alapján jó kis szinek vannak az akiban. :)
 
Nagyon szép az aki, a riccia gyönyörű, a növények egészségesek, és a Do!Aqua Music difi egyszerűen csodálatos, asszem tudom milyet veszek ha ez eltörik :lol: :lol:
 
inadsz said:
a Do!Aqua Music difi egyszerűen csodálatos, asszem tudom milyet veszek ha ez eltörik :lol: :lol:

Ha törik, ha szakad, ilyet vegyél! A különbséget "zongorázni" lehet :D (ééérted...)
Nekem a szűrő szívóág Do!Aqua. Sokkal vastagabb üveg, mint az ócsó üvegbeszívók. Ez takarításnál, ki-be szereléskor nem elhanyagolható. Én szórakozottságomban odakocogtattam a mosdó oldalához is. Aztán leesett mit művelek....

Cecska, az akid szépen alakul. Tetszik. ;)
Ha pár tanácsot elfogadsz, talán a fő köved nem elég nagy és izgalmas. Azt esetleg idővel cserélhetnéd.
Hátteret is (akár világosat is) raknék. Élőben talán fel sem tűnik, de a fotón jól látható, hogy mennyire zavaró a csövezések látványa ott, ahol nem takar a növényzet.
Az a kis kerek valami elöl a riccia előtt az mi?
Összességében nagyonm izgalmas akva, grat hozzá!
 
Hát Do!Aqua üveg csövezésem nem hiszem hogy lesz, de jó lenne.
Off: GA üveg csövet árultok majd külön-külön is?? Mert akkor GA-s lenne a befolyó és Do!Aqua a kifolyó, mert nem tetszik az a gömb az alján :) (Az ADA-n se tetszik)
Tudom már dolgoztok rajta hogy egyen más üveg cucc is :)
Éééértem :D

On: az aki szép :) tetszik :
 
Nagyon köszönöm a dicsérő szavakat. ;)
A Riccia nevelés tényleg nem egyszérű, amikor megnő és nyírni ,formázni szeretnéd , sajnos lehet hogy a sok mozgatástól, de egyszerűen elengedi a Riccia követ és lehet újra kötözni. Bízok Nigro írásában hogy egy idő múlva lent fog maradni ;).
Nigro
Elfogadok minden tanácsot és meg is fogadok, szóval csak nyugodtan! ;)
Ezeket a képeket azért csináltam , hogy megmutassam egy kicsit közelebről az akváriumot. A látványt roncsoló dolgokkal mint például a csövezéssel, nem is foglalkoztam. Ha úgy érzem kész, akkor jobban ügyelek rájuk ;).
A Riccia előtti kis kerek valami egy SERA-s üveg fiola, ott maradt :lol: .
A fö kővel kapcsolatban, sajnos indításkor 6db seiryui kövem volt , ezek közűl a mostani volt a legszimpatikusabb. Abból gazdálkodtam ami volt. Ha valaki rendelkezik olyan seiryui kövel ami talán jó volna nekem fö könek , azt szivesen venném! ;)

Mégegyszer köszi mindenkinek a hozzászólásokat ;) .
 
Eddig megmutattam a bal oldalt, most megmutatom a jobb oldalt.
Az utóbbi 2 hétben megszinesedtek a növények, ami nagyon jót tett az aki összképének, szerintem!
3810945917_8a048371dc.jpg


S egy totál kép frontról ;)
3811759294_31fe5ded2e.jpg


Egy kis képjavításért, köszönet Viktornak. ;)
 
Gyönyörű színek. Micsoda változás a kiindulási állapotokhoz képest.
Ha valami akkor ez a sokszínűség fog nagyon hiányozni a nagy akimnál az átrendezés után. Gyönyörű szivárvány.
 
Back
Oldal tetejére