• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2018. Aug 25] HWA - Wabiscapers kiállítás a GA-ban: 2018 aug. 25 - szept. 1 (Green Aqua)

Aki hoz a kiállításra gömböt, kockát, kelyhet, bármit, az legyen szíves és írja meg @sztanotominak a kiállítandó darab fantázianevét, meg a saját nick nevét, illetve, hogy mikor indította, mert Tamás nagylelkűen vállalta, hogy gyárt hozzájuk egységes táblácskákat a látogatók, nézelődők tájékoztatására.
Köszi mindenkinek!
 
Aki hoz a kiállításra gömböt, kockát, kelyhet, bármit, az legyen szíves és írja meg @sztanotominak a kiállítandó darab fantázianevét, meg a saját nick nevét, illetve, hogy mikor indította, mert Tamás nagylelkűen vállalta, hogy gyárt hozzájuk egységes táblácskákat a látogatók, nézelődők tájékoztatására.
Köszi mindenkinek!
Elnökasszony megfenyegetett!!!:blackeye:
 
Basszuskulcs! Készülök Hozzátok hetek óta, erre ezen a héten végig be vagyok táblázva:banghead::banghead::banghead:
(Szabadkai kerékpártúra 25.-én, Erdélyben lagzi 1.-én, közte némi őrültekházával:mad:)
Majd fotózzatok:snaphappy:, osszátok, hogy legalább még jobban irigykedhessek azokra, akik eljutnak erre a banzájra!
 
Inkognitóban jön(nek). 2 amerikai sráccal európai bolti túrán van és a GA-t mindenképp meg akarta mutatni nekik, hogy tudják hogy kellene ezt csinálni az óceán másik végén :)
Chris inkognitóban, azzal a lobonccal és base-satyival?!? :ROFLMAO: Csak nem azokkal, akikkel a videóban beszélgetett?
Mindegy, bizti, ami bizti, viszem a könyvet.
 
@ZaCK, ugye a lámpákat bekapcsoltátok, és ment a napi spricc a kis gömbömre, amit tegnap elsőként helyeztem el az állványon?
Abban bízom, hogy szombaton nem fogom megismerni, de csak azért, mert olyan profira felpumpáljátok!:whistle:

Köszönöm előre is.:notworthy:
 
SOS!
Valaki segítsen! Nagyon nagy baj, ha csak szerdán jutnak el a Green Aquába a wabijaim?
Akkorra tudok fuvart szerezni :(:bigtears::cry:
 
Back
Oldal tetejére