• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Ünnepi nyitvatartás 2017

viktorlantos

Alapító
Admin
Kedves mindenki,

Hosszabb, speciális nyitvatartást idén sem terveztünk. Aki szeretne az utolsó pillanatokban még építeni, vásárolni, meglepetést szerezni, az a következő dátumokra figyeljen!

Utolsó növényszállítmány idén: 2017.12.20. (Dennerle, Tropica) Ha spec dolog kell, ma éjfélig van határidő!

December 23-ig normál ügymenetben vagyunk.
Dec 24-25-26 zárva
Dec 27-30-ig nyitva
Dec 31, Január 1, Január 2 zárva.
Január 3-4-5 leltár miatt zárva

Január 6 (szombat) nyitás

Első növényszállítmány 2018-ban 2018.01.10. (Dennerle, Tropica)

Természetesen a webshopunk abban az időben is üzemel, amíg mi a családjaink körében próbálunk nem eladóként viselkedni :) A rendelések feldolgozása a két ünnep között történik illetve Január 6-tól.

Ha kérdés van telón, emailben, chaten, facebookon, stb segítünk.

És ha már itt vagyunk, ki az aki valamilyen akváriumos cumót kért az ünnepekre? Esetleg saját magát lepte meg? :)
 
Utoljára módosított:
Kedves mindenki,

Hosszabb, speciális nyitvatartást idén sem terveztünk. Aki szeretne az utolsó pillanatokban még építeni, vásárolni, meglepetést szerezni, az a következő dárumokra figyeljen!

Utolsó növényszállítmány idén: 2017.12.20. (Dennerle, Tropica) Ha spec dolog kell, ma éjfélig van határidő!

December 23-ig normál ügymenetben vagyunk.
Dec 24-25-26 zárva
Dec 27-30-ig nyitva
Dec 31, Január 1, Január 2 zárva.
Január 3-4-5 leltár miatt zárva

Január 6 (szombat) nyitás

Első növényszállítmány 2018-ban 2018.01.10. (Dennerle, Tropica)

Természetesen a websopunk abban az időben is üzemel, amíg mi a családjaink körében próbálunk nem eladóként viselkedni :) A rendelések feldolgozása a két ünnep között történik illetve Január 6-tól.

Ha kérdés van telón, emailben, chaten, facebookon, stb segítünk.

És ha már itt vagyunk, ki az aki valamilyen akváriumos cumót kért az ünnepekre? Esetleg saját magát lepte meg? :)
Ha már itt tartunk, én megleptem magam tőletek, egy GA Welness csomaggal, 1 literes kiszerelésben. Seachem CO2 forrás hozzá, plusz egy Dennerle szivacs.
Ezúton is köszönöm a csomagot, rendben megérkezett, sérülésmentesen.
A növények brutál nőnek! Nem győzöm vágni.
A vásárlást még itteni, német rendelésekkel folytatom, még meglepem magam ezzel-azzal....
 
Én nem kerek senkitől akváriumi cuccot mert legutóbbi két alkalommal is kaptam utalványt bevásárlóközpontos díszállatboltba, elkölteni alig tudtam mert csak ipari kaki cuccok voltak. Kínomban már a kutyának vettem csontokat meg labdát. :p

Max magam lepem meg magam, de idén ilyen sem lesz szerintem.
 
Én egy Twinstart kértem a GA-ból, vagy egy PS4-es Sony wireless füles-t Konzolok szervizéből. Persze csak poénból mert egyik se olcsó.

A feleségem könyörgött, hogy kérjek már valamit, mert nem tud mit kitalálni. Sosem szokott 5e felett venni, szóval vagy egyik se vagy a füles. De azért küldtem neki a 2 webshop linket.

2 napja poénkodott valamin, hogy "Törökbálinton voltál????? De megbeszéltük, hogy idén már semmit nem veszel." - de szerintem direkt terel és Fülhallgató lesz, vagy zokni.

A black friday-on megláttam az árakat háááát eret vágtam magamon, hogy ezt mondtam a feleségemnek és emiatt nem szereztem be baromi olcsón a twinstart. :( Februárba vehetem meg teljes áron.

De ha Twinstar akkor arról ti (GA) tudtok :), mert tőletek vette.
Egyik nap mikor megyek haza a következő szöveget látom egy jegyzettömbön: "Tisztelt GLS futár kérem a csomagot a szomszédba adja le mert nem vagyok itthon...."

- mi ez édesem - kérdem -, mit rendeltél amit GLS-el hoznak haza?
- jaj jaj mennyire hülye vagyok, hogy nem dobtam ki. Igazából ideértek mielőtt elmentem, nem kellett a szomszédnak átvennie.

Szóval nem tudom akármi is lehet de a GLS-tól jött. Állítólag akitől amit rendelt az késett 2 hetet. Bocsánatot is kértek. Ha késtetek a Twinstarral szállítmánnyal akkor azt kapok. :D

Huh eszembe jutott valami megnézem ki szállít GLS-el. Pill....

Obazz
GA-> GLS
KSZ-> Fáma futárszolgálat
 
Sziasztok.
Ma beszéltem veletek telefonon a múltheti rendelésemmel kapcsolatban, ma még bátorkodtam hozzárendelni, mert a növény amit rendeltem nincs készleten és jövőhéten érkezik vagy lesz.
Akkor ezt csak a jövőhét utáni héten postázzátok? :)

100032140
100032208
 

Boldog új évet minden akvakertésznek! Kívánjuk, hogy 2018-ban csináljatok akkora növényes akváriumokat, ahová egy ekkora DC szükséges! :D

ps. Január 3-5.-ig leltározunk, Január 6.-án szombaton nyitunk ;)
Boldog Új Évet!!! nektek is.
És ezt pillanatragasztóval vagy szilóval kell felragasztani az üvegre,:D mert ahogy látom nem tapadókorongos.:)
 
Back
Oldal tetejére