• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2018. Aug 25] HWA - Wabiscapers kiállítás a GA-ban: 2018 aug. 25 - szept. 1 (Green Aqua)

Akkor viszont jó lenne lajstromba venni, hogy ki jön. Úgy képzelem, ahogy a megnyitó előtt is volt.
Ahhoz be kell lőni, hogy hánytól hány óráig legyen a buli, és mindenki jeletkezzen.

Egyszer már próbálkoztunk egy követhetőbb listával, most berakjuk újra, hátha. Tényleg elveszett a hozzászólások között, be lehetne rakni a fejlécbe vagy valami állandóan látható helyre:
TÁBLÁZAT
Mindenki tudja szerkeszteni, szóval ki lehet egészíteni/át lehet alakítani azokkal a létszámokkal is, akik nem wabit visznek, csak ellátogatnak az eseményre. Ezt egyelőre úgy csináltuk meg, hogy a nevek mellett van egy oszlop, hány fővel kell számolni annál a névnél.

Bocsi, de ez a listazas annyira nem hatekony, meg egy csomo minden el tud benne veszni, ha valaki rosszul idez pl. Batorkodtam csinalni egy Google Doksit a jelentkezeshez meg az egyeb mindensegnek, ahol egyutt latszik minden es nem kell kulon posztolni az elozmenyekkel annak, aki jelentkezni akarna.
IDE kattintva eleritek.
 
[QUO
Én majdnem benéztem és aug25. re terveztem a felmenetelt...:D
Sosem voltam még a GA-ban. De nagyon várom már...[/QUOTE]
Nem nagy baj, ha 25-kén érkezel, legfeljebb arra az 1 hétre beköltözöl a Marosba. :ROFLMAO:
 
Egyszer már próbálkoztunk egy követhetőbb listával, most berakjuk újra, hátha. Tényleg elveszett a hozzászólások között, be lehetne rakni a fejlécbe vagy valami állandóan látható helyre:
TÁBLÁZAT
Mindenki tudja szerkeszteni, szóval ki lehet egészíteni/át lehet alakítani azokkal a létszámokkal is, akik nem wabit visznek, csak ellátogatnak az eseményre. Ezt egyelőre úgy csináltuk meg, hogy a nevek mellett van egy oszlop, hány fővel kell számolni annál a névnél.
Ej, de nem kerek a világom! Laptom kampec, a IV. Béla korabeli tabletemet meg már nem támogatja a gugli docs. :mad:
@tsokee megkérlek, hogy írj be a lisába, plíz.
 
1 Wabim (Plain Green) van, de nagyon úgy tűnik, hogy fuvar híján csak a záró bulira tudom vinni.

Növényeket, amiket metszésből tudok majd vinni (submersek):
- Pogostemon stellata sp. "octopus"
- Pogostemon helferi
- Nymphoides sp. „Taiwan”
- Ludwigia repens sp. „rubin”
- Plagiochila sp. "Cameroon"
 
Tegnap beszéltem @ZaCK mesterrel, a polcok előkészítve várják a wabikat. Nem kell mindenkinek egyszerre szombaton bevinni, lehet szép folyamatosan feltölteni a polcokat a hét során.
Én például már ma beviszem, abban reménykedve titkon, hogy az akvakertész alapító honatyák és tanítványaik majd hétvégéig még csiszolgatnak a szépségén, hogy a szombati megnyitóra teljes fényében tündökölhessen, mert tudom, nagyon erős lesz a mezőny, ahol majd helyt kell állnia!:love:
 
@ZaCK az Én helyigényem 15 x 15 x 15 ös :D,vagyis a kockáé amit viszek :smuggrin:
Olyan 12:30 körül ott leszek szombaton ;)

Majd stipistopi foglaljuk a helyet, mert remélhetőleg annyian hoznak majd valami poharat, gömböt, kelyhet, kockát, hogy kevés lesz a hely!:whistle:
Apropó, azt ígérted, a wabi golyót/labdát (kacsás) is elhozod a kíváncsi érdeklődőknek, hogy lássák, ilyent is lehet!;)
 
Back
Oldal tetejére