• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

[2014. Aug 23 ] Nyárbúcsúztató - Grillparty - Iwagumi Contest 2 - Green Aqua (Törökbálint)

Pont most lestem meg hogy jó kis akváriumépítgetős nap lesz ez időjárás szempontjából is :
Reméljük így is marad az előrejelzés,mondjuk melegebb lehet,csak a eső hanyagoljon :)
capture-20140815-084024.jpg
 
dear GA team, lehet már tudni, mik lesznek a peremfeltételek? fás, köves, hány kőből, csapatjáték vagy egyéni, etc ?

No akkor rá is kanyarodhatunk a harmadik, egyben utolsó nyári workshopunkra :)

Dekorokat rendeltünk az esemény kedvéért, ezek hét közepén futnak be elviekben.

Seiryu és Iwagumi contest.

Idén csapatokat választunk majd az esemény elején. Hogy egy kicsit véletlenszerű legyen sorshúzással alakulnak meg a csapatok.

Ahogy korábban most is fix idő áll majd rendelkezésetekre, hogy elkészítsétek álmaitok berendezését.
A korábbi ötletet, hogy 2 ember válogat és 1 épít elvetjük, hogy ne legyen túl nagy nyomás az építő mesteren :)

3 fős csapatok lesznek. És emiatt arra gondoltam, mi lenne ha.....

Nem 3 kis akvárium lenne, hanem csinálnánk egy nagyobb felületet. Nem is kell feltétlenül akvárium hozzá. De meglátjuk a lehetőségeket.
Szóval a nagyobb felület ahova 2-3 ember is kényelmesen odafér. Egy homokozó :)

Minden csapat egyszerre indul válogatni. És fix számú követ vehet ki a halomból.
A válogatás végén már nem lehet több követ kivenni a halomból.

A csapatok pedig egymás után kerülnek sorra, hogy építsenek valamit belőle.

De kíváncsiak vagyunk a véleményetekre. Mindenképp csapat bajnokság lenne. A többin finomíthatunk :)
 
ez jó, de a homokozó az milyen homokozó? ott az ember hogy látja majd az arányokat, a keretet? berakjuk azt a vaskeretet? :)
 
No akkor rá is kanyarodhatunk a harmadik, egyben utolsó nyári workshopunkra :)

Dekorokat rendeltünk az esemény kedvéért, ezek hét közepén futnak be elviekben.

Seiryu és Iwagumi contest.

Idén csapatokat választunk majd az esemény elején. Hogy egy kicsit véletlenszerű legyen sorshúzással alakulnak meg a csapatok.

Ahogy korábban most is fix idő áll majd rendelkezésetekre, hogy elkészítsétek álmaitok berendezését.
A korábbi ötletet, hogy 2 ember válogat és 1 épít elvetjük, hogy ne legyen túl nagy nyomás az építő mesteren :)

3 fős csapatok lesznek. És emiatt arra gondoltam, mi lenne ha.....

Nem 3 kis akvárium lenne, hanem csinálnánk egy nagyobb felületet. Nem is kell feltétlenül akvárium hozzá. De meglátjuk a lehetőségeket.
Szóval a nagyobb felület ahova 2-3 ember is kényelmesen odafér. Egy homokozó :)

Minden csapat egyszerre indul válogatni. És fix számú követ vehet ki a halomból.
A válogatás végén már nem lehet több követ kivenni a halomból.

A csapatok pedig egymás után kerülnek sorra, hogy építsenek valamit belőle.

De kíváncsiak vagyunk a véleményetekre. Mindenképp csapat bajnokság lenne. A többin finomíthatunk :)
Ez a leiras eszembe juttatja a jatek hatarok nelkul cimu televizios vetelkedot,biztos Ti is emlekesztek Geszler Dorottya labaira,khmmmmm [emoji1]
Remelem azert a szerencse mellem all es egy csapatban benne lehetek,ha nem az sem baj majd kivulrol figyelek,es tanulok. Mar nagyon be vagyok am sozva foleg mert most jutok el hozzatok eloszor ugy hogy a bemutatoteremben is eltoltok majd egy keves idot.[emoji6]
 
No akkor rá is kanyarodhatunk a harmadik, egyben utolsó nyári workshopunkra :)

Dekorokat rendeltünk az esemény kedvéért, ezek hét közepén futnak be elviekben.

Seiryu és Iwagumi contest.

Idén csapatokat választunk majd az esemény elején. Hogy egy kicsit véletlenszerű legyen sorshúzással alakulnak meg a csapatok.

Ahogy korábban most is fix idő áll majd rendelkezésetekre, hogy elkészítsétek álmaitok berendezését.
A korábbi ötletet, hogy 2 ember válogat és 1 épít elvetjük, hogy ne legyen túl nagy nyomás az építő mesteren :)

3 fős csapatok lesznek. És emiatt arra gondoltam, mi lenne ha.....

Nem 3 kis akvárium lenne, hanem csinálnánk egy nagyobb felületet. Nem is kell feltétlenül akvárium hozzá. De meglátjuk a lehetőségeket.
Szóval a nagyobb felület ahova 2-3 ember is kényelmesen odafér. Egy homokozó :)

Minden csapat egyszerre indul válogatni. És fix számú követ vehet ki a halomból.
A válogatás végén már nem lehet több követ kivenni a halomból.

A csapatok pedig egymás után kerülnek sorra, hogy építsenek valamit belőle.

De kíváncsiak vagyunk a véleményetekre. Mindenképp csapat bajnokság lenne. A többin finomíthatunk :)
HOMOKOZÓ? :D Mondjuk egy lapát mindig van a csomagtartómban, sose lehet tudni... :D

Viccet félretéve elég komolyan hangzik. (y)
 
Én nem vagyok egy versengő típus, inkább a békés, közös alkotás híve. Majd valakinek szívesen dolgozom a keze alá, közben pedig figyelek és tanulok, meg élvezem a jó társaságot, a profi alkotásokat.:happy:
 
Üdv Szaktársak! Legnagyobb sajnálatomra nem tudok részt venni a szombati rendezvényen. :(:(:( Így hát a helyem kiadóvá vált. Tessék-tessék! :D
 
Üdv Szaktársak! Legnagyobb sajnálatomra nem tudok részt venni a szombati rendezvényen.
Nem máááááááááááááááá,pedig ozzy mesterrel is olyan jó lett volna találkozni.:cry:
Na nem baj majd legközelebb ;)
 
Back
Oldal tetejére