• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Yakushima

Üdv !
A múltkor lemaradt egy totál kép,ezt most pótolnám technika nélkül mert tisztítanom kellett a csöveket :D,a kép kicsit életlen és takarítás előtti.
Jelenleg közel 8,5 hónapos így fest az akvárium,kb 1,5 hónapja van még ennek az összeállításnak,ezért már csak fazont igazítok nagyon már nem nyírom a növényeket.

DSC06535.JPG
 
Ebben a macro módban ez a húsos riccia úgy néz már ki mint egy lomaropsis :)

Klassz fotók már csak az illat hiányzik amikor beleszagolsz az akváriumba ilyenkor :)
 
Üdv !

Szeretnék megosztani veletek egy történetet.
Történetet arról hogy ez a fórum mennyi jó és segítőkész embert hozott össze.
Múlt héten nálam járt @xpirit Tomi kolléga.
Jót dumáltunk és természetesen ha már nálam járt szerettem volna ha nem távozik üres kézzel,mivel Én is sok ségítséget kaptam annak idején.
No a postás csomagot hozott ma és Tomi volt a feladó.Gondoltam miért és inkább mit küldhetett nekem.
Hát kérem ezt: még egyszer köszönöm [emoji6]

71cda48425a573b00de394862756679e.jpg

50e536d9de0921f13a7c3a984845bc3f.jpg
 
Ennyi B+! :D Ez az akvakertész jelenség. :)
Akvakertész jelenség... Ez jó!:D Mehetne is a Wikibe:joyful:
@xspirit írj már egy köszönömöt, hogy arra is nyomhassunk likeot, ne csak @keszalvo -nak (bár a kezdeményezés az övé volt) :)

Hát kérem ezt: még egyszer köszönöm
Örömömre szolgált, hogy én is adhattam, és én is hálás vagyok mindenkinek, aki ehhez hasonlóan önzetlenül segített. Köszönöm!:notworthy::happy: ;)
 
Fú de szépek a színek...

Mi a nagy titok, hogy a riccia így megmarad? Már pelsze feltéve ha nem üzleti és csak a privát legenda társadalom értheti... :banghead:
 
Fú de szépek a színek...
Mi a nagy titok, hogy a riccia így megmarad? Már pelsze feltéve ha nem üzleti és csak a privát legenda társadalom értheti...
Köszi !
Titok nincsen ez egy nyírásból ritkításból az adott helyen megtapadt kis foszlányból nőtte ki magát.
Az meg már természetes képződés hogy a vízen kívülre is feljött és meg is maradt :cool:
A készülő Insularium-hoz pont ideális lesz,ha elbontom az erdőt :)
 
Köszi !
Titok nincsen ez egy nyírásból ritkításból az adott helyen megtapadt kis foszlányból nőtte ki magát.
Az meg már természetes képződés hogy a vízen kívülre is feljött és meg is maradt :cool:
A készülő Insularium-hoz pont ideális lesz,ha elbontom az erdőt :)
Hát wabira átszoktatni sokkal nehezebb, de egyszer biztos meg fogom csinálni. Nem adom fel ezt az álmot :mad:;)
 
Back
Oldal tetejére