• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Új 112 l-es növényes akvárium vs. Mire képes a közösség a cél érdekében?

Az összkép egy kis metszés és visszaültetés után.

View attachment 9531

A kedvenc növénycsaládom első tagja az Aponogeton Madagascariensis!:love:
View attachment 9532

Ő a második kedvencem, mert sokáig titkolódzott, hogy miféle növényke, de úgy néz ki, hogy az Echinodorus Ozelot Red becses képviselője!:)
View attachment 9533

Bolbitis kontra Anubias petit
View attachment 9534


Már csak egyismeretlenes az egyenlet, mert csak az Ő nevét nem tudom! Pedig csodálatos egy növényke, nem egy idegbolond Vietkong, mert lassabban nő, mint a többi, de nekem ez is megfelel!
View attachment 9535

A frissen metszett Karolinai átokhínaram. Szépen és erőteljesen nőnek, már 3-4-szer vágtam vissza és eddig mindig visszaültettem, hogy sűrűsödjön!;)
View attachment 9536

Ennyi képet tudtam most feltenni, mert mennem kell mentőznöm éjszakára!
Ha nem tevedek, akkor az a növenyke talan, amit nem ismertel biztosan, a Mayaca fluviatilis.
 
DANGER!!!!!!!

Engemet is elkapott egy igen fertőző betegség a tünetek a következők: kettős látás, gondolkodási nehézségek és rezsi költség növekedés!!!!
Lássunk pár képet a betegséről:
3c9246d366d586aafaad9cfed3df998b.jpg cb02670dceb3c9be52849a828bae8bf6.png cd65af18616f10a772850bf35b0eaea8.jpg

A lappangási ideje kb. 1.5-2 hét. A támadási pont a retinán jelentkezik, mely az agy " nekem ez kell" központját ingerli!!
A vírusgazda @Gabem volt! Én meg mivel "ártatlannak tűnt" :D, így kontaktálódtam!;) Köszi Gábor utólag is!


A fertőzésre jellemző, hogy a párom már felismerte benne a térelválasztás lehetőségét is, mely erősen megkönnyítette az elváltozás tartósnak tűnő kifejlődési lehetőségét!

A leendő scape alapja az ez a kép lenne:
1aabfa60c7310c0c696179f36afba1d5.png


Sajnos elért egy igen fertőző kórság
 
DANGER!!!!!!!

Engemet is elkapott egy igen fertőző betegség a tünetek a következők: kettős látás, gondolkodási nehézségek és rezsi költség növekedés!!!!
Lássunk pár képet a betegséről:
View attachment 10043 View attachment 10044 View attachment 10045

A lappangási ideje kb. 1.5-2 hét. A támadási pont a retinán jelentkezik, mely az agy " nekem ez kell" központját ingerli!!
A vírusgazda @Gabem volt! Én meg mivel "ártatlannak tűnt" :D, így kontaktálódtam!;) Köszi Gábor utólag is!


A fertőzésre jellemző, hogy a párom már felismerte benne a térelválasztás lehetőségét is, mely erősen megkönnyítette az elváltozás tartósnak tűnő kifejlődési lehetőségét!

A leendő scape alapja az ez a kép lenne:
View attachment 10046


Sajnos elért egy igen fertőző kórság
Sok sikert a telepítéshez :)
 
Alakula molekula!:D

Amúgy sajnos a fagy odavágott az eperfáimnak, mert azok vannak nem Ginseng!;)
A levelek megfagytak!:depressed: de remélem, hogy feltámadnak! A Remény-hal meg utoljára!(y)
 
Back
Oldal tetejére