• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The sea of trees

Növények vízben és szárazon is.A kis bonsai-t ma kaptam a páromtól :)
15cb94acbf8317138a4828e227329928.jpg
 
Szuperul fest az akvarium igy!
Köszi Viktor!
Ha már itt vagy kicsit...egy kérdés.
A 70 -es HQI alatt ne is várjam a Walichii-től ,hogy szép vörös legyen,vagy van rá esély????Nem merek plusz vasat adni ,mert így is megindult a fonal egy picit.A normál napi tápozás mellé tolt vas szerintem hozna mást is:nailbiting:
 
Üdv.
Most kerülget az idegösszeroppanás:mad:Gondoltam átteszem a gyémántokat a nagy akváriumból.Négyet sikerült is valahogy ,szerintem tök véletlenül.Egyszerűen lehetetlen megfogni a még bent lévőket.A feketékkel együtt olyan rajban úsznak ,hogy az csak na.Ilyenkor bezzeg szépen úsznak fotózáskor meg szinte sehogy.Már vagy hatszor nekiduráltam magam,de mindig az a vége ,hogy feladom,mert szétcsesz az ideg.:facepalm:Már lámpa lekapcsolás után is próbáltam.Nem és nem és nem.Rohadék dögök.Lehet csak úgy fog működni ,hogy leengedem a vizet??????Viszont számolnom kell azzal is ,hogy bemennek a szemetek a Brasil közé:drowning::drowning::drowning::drowning:HELP

Horog, csonti, pinki, tűzőszúnyog, zsineg, és indulhat a horgászat. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Horog, csonti, pinki, tűzőszúnyog, zsineg, és indulhat a horgászat. :LOL: :LOL: :LOL:
Köszi az ötletet,ez nem jutott eszembe.Bár a 4.2-as feederrel tuti levertem volna valamit itt bent:LOL:
Amúgy esténként próbálkozom.Tegnap a Morannon nyírása után mindjárt könnyebb volt a peca.Már csak 3 db van a nagy akváriumban;)
 
Köszi.;)
Bár a ZEN-be most belerondít pár szál alga ,fonal formátumban....de leküzdjük.
Az akvárium tisztán tartására jelenleg 2 fiatal sziámi algázó,valamint egy Oto és 15 Amano garnéla van hadrendbe állítva.Picit visszább vettem a világítási időből is .Remélem még most az elején megfogom az algát:cigar:
 
Sziasztok!
Jelentem a fonal visszavonulót fújt, eltűnt az utolsó szálig.Nagyon örülök neki.a Riccardia és a moha nagyon szépen nől,és sikeresen elkerüli őket bármely alga.A stemeket pedig ma ritkítottam meg ,mert már igen csak sűrű volt a felszín.:)A mai állapotok.
DSC06931.JPG
 
Back
Oldal tetejére