• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

tapa 4 nálam azzal szórakozik, hogy az itt megnézett értesítéseket - üzenetekről, vagy simán csak lájkokról - még akár fél nappal később a telefonnal netre lépve is mind egyszerre újra elküldi oda. szóval net bekapcsolása után fél perc bimmbamm.
 
Folyamatos frissítések vannak. Időnként megy valami időnként nem. Sajna nem tudom miért van.
Olyan mintha a fórum motor terhelés miatt elosztva végezné el a feladatokat és pl ilyen külső szolgáltatás nem mindig 100%-os.

A jelenlegi fórum motort hamarosan frissítjük egy nagyobb upgrade miatt. Lehet ez megoldja majd.
 
Folyamatos frissítések vannak. Időnként megy valami időnként nem. Sajna nem tudom miért van.
Olyan mintha a fórum motor terhelés miatt elosztva végezné el a feladatokat és pl ilyen külső szolgáltatás nem mindig 100%-os.

A jelenlegi fórum motort hamarosan frissítjük egy nagyobb upgrade miatt. Lehet ez megoldja majd.


De abban azért a hozzászólás funkció megmarad, ugye? :D :D :D :LOL:
 
Frissült a cucc elég sok újdonsággal kifejezetten a fórumhoz igazítva

1.8

support new topic notification for subscribed forum for xenforo 1.2.0(push notification for new topic is displayed as push notification for replying subscribed thread currently)
support subscribe forum function for xenforo 1.2.0
support Xenforo tag push for xenforo 1.2.0
support mark conversation unread feature
support search user for app
support showing attachment in conversation
support guest report
support profile sync in sign in
support push controll optimization for app
support ignore user feature
optimize sign in function
optimize update password function
fix one online member count incorret problem
fix a conversation cannot open issue
fix member only cannot signin and register problem
fix announcement open failure problem

Version 1.8.1 release

Update Note:

1. Fix a major problem of loading forum list failure in last version
2. Optimize smart banner
3. Optimize error display
4. Optimize push switch control
5. Optimize guest only forum judgement
6. Fix a forget password bug
 
"A fórum letiltotta az alkalmazásból való képmegosztást". Ha jól értelmezem, tapatalk szerverről lehetne beágyazni. Nem kéne külön feltölteni valahová.
 
"A fórum letiltotta az alkalmazásból való képmegosztást". Ha jól értelmezem, tapatalk szerverről lehetne beágyazni. Nem kéne külön feltölteni valahová.

megnézem, de valószínűleg a globális kép feltöltés tiltása miatt nem megy.
 
Frissült a plugin 1.9 verzióra

add link for image back
add moderation function back
add poll web view for poll thread
optimize push interface
remove in-app register option
fix push key warning shown incorrectly problem
 
Hello!

Nekem, mióta ios7 van a telómon, azóta nem jönnek a push értesítések valamiért. Be van kapcsolva az alkalmazásban is, meg az értesítési központban is, de semmit nem mutat... Se alkalmazás jelvény, se felugró ablak. A zárolt képernyőn mutatás is engedélyezve, ki be kapcsolgattam már mindenhol, újra raktam az alkalmazást, de semmi.
Előtte rendesen működött.
Ez csak nálam hiba, vagy más is tapasztalja?
 
Én is folyamatosan használom, többet vagyok erről mint a gépről, jó mert nem maradok le semmiről, és nem csak otthonról látom hogy mi is történt a fórumon :)
 
Én is használom a Tapatalkot, szerintem király!
Na akkor segítsen már valaki nekem ,legyen olyan kedves ,hogy a búbánatban tudok hozzászólni a dolgokhoz(uj androidos teló)??Mert látom a topicot,alul meg nyilak jobbra balra de nincs kurzor hogy hova tudnék írni.Nem létezik hogy ennyire balf..z legyek:mad::)
 
Na akkor segítsen már valaki nekem ,legyen olyan kedves ,hogy a búbánatban tudok hozzászólni a dolgokhoz(uj androidos teló)??Mert látom a topicot,alul meg nyilak jobbra balra de nincs kurzor hogy hova tudnék írni.Nem létezik hogy ennyire balf..z legyek:mad::)

Hát nem teljesen egyértelmű. A GUI tervezővel elbeszélgetnék egy kicsit :)
Iphone-on jobb felül ... ikon és Reply
 
Nálam ilyen :) Beállítások és ott quick reply.
mumy5e9e.jpg


unajyras.jpg
 
Na akkor segítsen már valaki nekem ,legyen olyan kedves ,hogy a búbánatban tudok hozzászólni a dolgokhoz(uj androidos teló)??Mert látom a topicot,alul meg nyilak jobbra balra de nincs kurzor hogy hova tudnék írni.Nem létezik hogy ennyire balf..z legyek:mad::)
Rá kell bökni az adott bejegyzèsre, ezáltal aktìvvá válik, aztán jobbra fent rányomsz a szövegbuborèk ikonra, ès már ìrhatsz is. ;)
 
Back
Oldal tetejére